Home Domácí Čtyři mrtví po požáru v zahradní kolonii v Ústí nad Labem, z...

Čtyři mrtví po požáru v zahradní kolonii v Ústí nad Labem, z toho jsou dvě děti

ILUSTRAČNÍ FOTO - pixabay

AKTUALIZOVÁNO

V zahradní kolonii ve čtvrti Předlice v Ústí nad Labem byli dnes po požáru domku nalezeni čtyři mrtví lidé. Případ si na místě převzali krajští kriminalisté. Informovala o tom policie na Twitteru. Mluvčí krajské policie Veronika Hyšplerová odpoledne ČTK řekla, že z lidí nalezených bez známek života byli dvě děti a dva dospělí.

Kriminalisté byli od rána na místě. Do Předlic dorazil po poledni soudní lékař a přítomen byl psovod se speciálně vycvičeným psem na vyhledávání akcelerantů hoření. Vyšetřovatelé ohledali místo, uvedla policie. Mluvčí krajských hasičů Petr Pelikus ČTK řekl, že hasiči vyprostili z požářiště čtyři těla a předali je policii.

Informaci o požáru domku v Předlicích dostaly složky integrovaného záchranného systému prostřednictvím linky 112 krátce po 08.00. Na místo vyjeli hasiči, po uhašení požáru byla nalezena těla tří osob. Posléze policisté informovali, že při bližším ohledání místa požářiště byla nalezena čtvrtá osoba bez známek života.

Hasiči požár dostali pod kontrolu v 09.40. ČTK to řekl mluvčí krajských hasičů Petr Pelikus. »Jedná se o rozsáhlejší přízemní zahradní domek poblíž ulice Marxova. Na místo vyjely ráno čtyři jednotky. Požár je lokalizován,« uvedl Pelikus.

Policie ukončila pozdě odpoledne ohledání požářiště a na místo se vrátí v neděli ráno, řekla ČTK Hyšplerová. Pokračovat ve vyšetřování budou kriminalisté za účasti pracovníků technického ústavu požární ochrany.

(čtk)

1 KOMENTÁŘ

Comments are closed.