Home Domácí Michaela Tomešová si zahrála v klipu svého manžela Romana

Michaela Tomešová si zahrála v klipu svého manžela Romana

FOTO - TV Prima

Tihle dva nechali ještě více nahlédnout do svého soukromí. Roman Tomeš napsal písničku ZE(MĚ) a do následného videoklipu obsadil svoji rodinu – manželku Michaelu a syny Kristiána a Jonáše. Vznikl tak unikátní klip, který zachycuje jeden den jejich rodiny.

Na natáčení je herečka a zpěvačka Michaela Tomešová zvyklá. Ostatně jako Adélku ze ZOO ji diváci vídají každé úterý a čtvrtek na televizi Prima. Teď ji ale čekal trochu jiný úkol. Neschovávala se za žádnou postavu, zkrátka hrála samu sebe. »Roman napsal krásnou písničku, a tak jsme se do ní zapojili celá rodina. Původně jsem mu tedy navrhovala asi čtyři jiné podoby klipu, ale ani jednu nepřijal a výsledkem je tohle rodinné zachycení dne. A jsem za to moc ráda,« popisuje herečka, jak videoklip vznikal.

Písnička ZE(MĚ) je inspirována tím, co se právě děje ve světě. »Jsem citlivý kluk a musel jsem se z toho vypsat. Těžko se smiřujete s tím, co se děje, obzvláště když sedíte doma a vidíte ty děti kolem sebe. To byl ten první plán, proč skladba vznikla,« přiznal Tomeš. »Teprve pak jsme přemýšleli, že by mohl vzniknout klip. Nechtěl jsem, aby to bylo něco patetického, protože ta písnička má v sobě dost patosu, a tak na jeden den přijel štáb s režisérem Jankem Cingrošem natočit náš obyčejný život. Zkrátka takový mini dokument Tomešů.«

Vznikl tak klip s mikro příběhy, ve kterém vystupuje celá rodinka a diváci nahlížejí až do obýváku herecké rodiny. »Když přijeli filmaři, zeptal jsem se kluků, jestli chtějí u natáčení být. Pokud by řekli, že ne, mohli klidně být mimo záběry. To ale neřekli,« přiznává herec a dodává, že o tom, zda budou na očích veřejnosti, nechá na nich. »Jednou nám přišla nabídka do show Tvoje tvář má známý hlas – do dětské verze – a já se Kristiánka ptal, zda chce jít. Odmítl to. Na druhou stranu, když byl osloven do filmu s panem Svěrákem, tak řekl, že to chce. Vybírá si,« přiznali rodiče 5letého a 3,5letého syna. »Byl to krásný zábavný den, kdy nám někdo zachytil pár životních okamžiků. Materiálu zbylo ještě dost, takže na památku máme pár krásných záběrů,« dodala na závěr Michaela.

(mac)