Home Domácí Právo, čest, morálka – heslo Václava Orta ve volbách do Senátu

Právo, čest, morálka – heslo Václava Orta ve volbách do Senátu

V sobotu byla v kulturním areálu U lesa v Sekeřicích zahájena volební kampaň KSČM do Senátu a komunálních voleb. Hlavním hostem byl kandidát do Senátu Václav Ort.

Na podiu se u mikrofonu postupně vystřídali vedoucí kandidát v Jičíně Petr Kebus, předsedkyně královéhradeckého KV KSČM Věra Žižková, bývalý náměstek královéhradeckého hejtmana a zastupitel v Nové Pace Otakar Ruml nebo zřejmě nejvzdálenější host Peter Schömmel. K poslechu i tanci hrála skupina OK STYLE Náchod, taneční vystoupení předvedla Česká Beseda. Své knihy nabízel Jaroslav Štrait. Hodnotné ceny byly připraveny v tombole.

V hotelu Ort v Nepřívěci u Sobotky se již v pátek sešli čeští a němečtí členové Stálého fóra evropské levice – regionů (SFEL-R). Kromě jednání také »splatili« jeden dluh. Zasadili Třešeň přátelství, což bylo původně plánováno již na březen, ale oslavu MDŽ tehdy nedovolila covidová situace. Sázení proběhlo za asistence prvního místopředsedy ÚV KSČM Petra Šimůnka a místopředsedy ÚV KSČM pro občanský sektor a zahraniční záležitosti Milana Krajči, který je zároveň mluvčím české části SFEL-R.

(zmk)

FOTO – Alena Kaňková, iportaL24.cz/Zbyšek Kupský (4)

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here