Home Domácí Sociální demokracie startuje kampaň a vyráží do ulic

Sociální demokracie startuje kampaň a vyráží do ulic

Cílem Sociální demokracie je uspět v nejbližších volbách. »Jednání v poslanecké sněmovně dokazují, že současné sněmovní strany nejsou schopné ukončit krizi a nejsou nadějí pro naši zemi. Sociální demokracie má řešení současných problémů a umí nastartovat českou ekonomiku. Naše řešení představíme lidem. Vyrazíme proto do ulic a okamžitě nastartujeme kampaň, která představí nové vize Sociální demokracie. Nebudeme čekat na předvolební kampaň, začneme hned uvádí SOCDEM v aktuální tiskové zprávě zslané redakci iportaL24.cz

Předsednictvo Sociální demokracie schválilo plán kampaně a rozhodlo o mobilizaci finančních prostředků. Již před červnovým sjezdem strany byly zvýšeny členské příspěvky a nyní se strana rozhodla prodat nemovitosti v regionech. Z výnosu chce financovat nejen zmíněnou podzimní kampaň, ale i kampaně před volbami, které nás čekají v příštích dvou letech.

»Sociální demokracii dala do pořádku své hospodaření. Nyní musíme udělat vše pro návrat do Sněmovny a úspěch v evropských a krajských volbách,« řekl předseda Sociální demokracie Michal Šmarda. »Chceme slušnou politiku a odmítáme jakékoli černé nebo špinavé peníze! Ten, kdo nemá průhledné hospodaření, ten nemůže hájit zájmy slušných lidí,« připojil.

»Oproti sněmovním stranám dostáváme od státu jen minimální příspěvek na činnost, nechceme se znovu zadlužovat a nestojí za námi žádný oligarcha. Přesto chceme být vidět. Naše země nás potřebuje,« je přesvědčen Šmarda. »Celkové náklady kampaní v příštích dvou letech přesáhnou částku 100 milionů korun. Většinu těchto peněz získáme transparentním a efektivním prodejem části nemovitého majetku. Zbytek lepším hospodařením s výnosným majetkem. Snad se podaří zajistit i sponzoring,« komentoval plán na financování kampaní statutární místopředseda Sociální demokracie Igor Bruzl.

Pro případné sponzory si strana na sjezdu stanovila velmi přísná pravidla. »Nesmí nijak ovlivňovat politiku strany a jejich podnikání nesmí být v rozporu s hodnotami Sociální demokracie,« přiblížil místopředseda SOCDEM odpovědný za financování a majetek Josef Říha. Dodal také, že »SOCDEM nechystá prodej pražského Lidového domu ani královéhradecké Střelnice,« což zmínil ve svém kandidátském projevu i předseda strany na červnovém sjezdu v Plzni.

Šmarda: Naše preference jsou vyšší než u některých vládních stran

Sociální demokracie v červnu zjednodušila svůj název i vizuální identitu, používá nové logo. V současné době vybírá kandidáty a její odborné zázemí pracuje na aktualizaci programu, s nímž půjde do voleb v průběhu příštího roku. »Počítáme s tím, že složení kandidátek do evropských voleb představíme spolu s programem na začátku října. Ještě před tím proběhne programová konference strany,« konstatoval předseda Šmarda.

»Naše preference postupně rostou a jsou vyšší než u některých vládních stran. Jsme v pozici lídra na levicové části politického spektra. Jednoznačným cílem je uspět v nejbližších volbách a dostat se do první politické ligy,« řekl Šmarda s dodatkem, že když sleduje politickou scénu, tak na ní Sociální demokracie v současné době citelně chybí.

»Pravicová vláda se chová naprosto asociálně, nezajímají ji osudy zaměstnanců, seniorů nebo mladých rodin. Populistická parlamentní opozice je nedůvěryhodná a nenabízí vládě alternativu. My ji přinášíme. Sociální demokracie vždy sehrála důležitou roli především v době krizí, z nichž Českou republiku dokázala úspěšně vyvést. Heslo Lidskost místo sobectví jsme zvolili, protože nejlépe vystihuje roli, jakou sociální demokracie chce hrát,« vysvětlil.

(pk)

FOTO – socdem.cz

1 KOMENTÁŘ

 1. ČSSD – jeden úředník a Sobotka- převedli do svého vlastnictví víc než 40 000 t.zv. bytů OKD a předali je uhlobaronu Bakalovi Podle mne členové ČSSD oloupili víc než 80 000 lidí o jejich byty (předpoklad 2 lidé v jednom bytě) – 80 000 lidí je OKRESNÍ MĚSTO -tak volte ČSSD.
  —V době vlády ČSSD vyšel zákon o EXEKUTORECH – na batole, jehož rodiče nebo pěstouni platí za odpady na špatném místě, zakleknou, po jeho dosažení plnoletosti EXEKUTOR, advokáti, vyšší soudní úředník a členové ČSSD – volte ČSSD.
  —Jestli někdo ví, co udělala ČSSD obecně prospěšného , tak by to sem mohl napsat
  –Podle mne je většina členů ČSSD obyčejní podvodníci a lháři -ale možná lháři a podvodníci nejsou. O tom, kdo je lhář a podvodník rozhodují, na zákonech NEZÁVISLÍ soudci
  –V době, kdy měla většinu v parlamentu a tvořila vládu, mohla bydlení pro chudé řešit (např. stavbou ubytovacích kapacit pro chudé a zrušením daní z těchto kapacit , zákony znemožnit rozkrádání a loupeže státních a městských bytů, úřednicemi a úředníky měst a krajů) stejně jako exekuce-přeložit a zveřejnit zákony o vymáhání pohledávek v jiných státech. ČSSD mohla ubytovací kapacity, které na ně převedla bezplatně armáda, předat BEZPLATNĚ nepříliš bohatým lidem nebo bezdomovcům.

  https://www.iportal24.cz/domaci/ubytovny-jsou-opet-zdrojem-zisku-pro-smejdy-socdem-pozaduje-reseni/#comment-13093
  ======================================
  lichvař soudce exekutor katastrální úřad finanční úřad
  pokus o vraždu manžela a sebe

  Drž, vezmou nám dům. Kvůli tíživé životní situaci žena podřízla manžela, chtěla spáchat sebevraždu

  https://www.novinky.cz/clanek/krimi-drz-vezmou-nam-dum-kvuli-tizive-zivotni-situaci-zena-podrizla-manzela-chtela-spachat-sebevrazdu-40441236#source=hp&seq_no=4&dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=SKJrreICzm9-202308221801&dop_id=40441236&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
  ================================

  Jan Gavroch 31. srpna 2023 19:46 At 19:46
  ČSSD – jeden úředník a Sobotka- převedli do svého vlastnictví víc než 40 000 t.zv. bytů OKD a předali je uhlobaronu Bakalovi Podle mne členové ČSSD oloupili víc než 80 000 lidí o jejich byty (předpoklad 2 lidé v jednom bytě) – 80 000 lidí je OKRESNÍ MĚSTO -tak volte ČSSD.
  —ČSSD se pokusila předat část ČR, horu Cínovec , australským soukromým okupantům a kolonizátorům – tak volte ČSSD.
  —V době vlády ČSSD vyšel zákon o EXEKUTORECH – na batole, jehož rodiče nebo pěstouni platí za odpady na špatném místě, zakleknou, po jeho dosažení plnoletosti EXEKUTOR, advokáti, vyšší soudní úředník a členové ČSSD – volte ČSSD.
  –—Ve sněmovně byl projednáván zákon, podle kterého , po krachu Všeobecné zdravotní pojišťovny bude VZP předána nejsilnější zdravotní pojišťovně na TRHU- tedy SOUKROMÉ ZAHRANIČNÍ pojišťovně-majiteli této pojišťovny. ( Státní VZP nemůže přirozeným způsobem zkrachovat ) .POSLANEC Rath se proti tomuto zákonu postavil- za několik dnů byl a uvězněn. Poslanci KSČM a za čssd, až na jednoho, hlasovali pro vydání POSLANCE Ratha policistům a policistkám k uvěznění .
  —Jestli někdo ví, co udělala ČSSD obecně prospěšného , tak by to sem mohl napsat

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here