Home Domácí Pohřešovanou ženu i její dítě našla horská služba mrtvé u Růžové hory

Pohřešovanou ženu i její dítě našla horská služba mrtvé u Růžové hory

FOTO - ČTK/David Taneček

AKTUALIZOVÁNO

Čtyřicetiletou ženu z Prahy-západ a jejího tříletého syna, kteří se od pátku pohřešovali, našli dnes členové horské služby mrtvé v lese v oblasti Růžové hory v Krkonoších. Příčinu jejich smrti policie vyšetřuje. Policie to uvedla na Twitteru.

Rozsáhlá pátrací akce se odehrála v Krkonoších v okolí Pece pod Sněžkou už v sobotu a v neděli. Od dnešního rána hledalo ztracenou dvojici na 150 lidí z řad policie, horské služby a Správy Krkonošského národního parku.

Policie dnes oznámila, že poslední zjištěné místo pohybu pohřešovaných bylo ve středu 28. prosince odpoledne v okolí přestupní stanice lanovky na Sněžku na Růžové hoře.

Policie po dvojici pátrala od pátku 30. prosince, kdy jejich pohřešování oznámil partner ženy a otec jejich syna na policejním oddělení v Libčicích nad Vltavou u Prahy. Podle policie žena zřejmě odjela autem do Pece pod Sněžkou do penzionu U Sochorů. V Peci pod Sněžkou se ubytovala i se synkem v neděli 25. prosince a pobyt měla do 30. prosince.

V pátek vpodvečer se majitelka penzionu obrátila na policii s tím, že ženu naposledy viděla v úterý 27. prosince dopoledne. Spojit se s ní nemohla, pokoj v penzionu byl zamčený a před penzionem zůstalo ženino auto. Po otevření v pokoji nikdo nebyl, ale žena v něm měla své věci.

(čtk)

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here