Za mír u grilu a u muziky. Nymburk slavil zvolení dvou kandidátů do EP

Pod heslem Za mír u grilu a u muziky se dnes před Kulturním domem v Nymburce sešlo na stovku příznivců dobré písničky s kandidáty eurovoleb a představitelů volebního seskupení STAČILO!, aby oslavili úspěšné zvolení dvou kandidátů do Evropského parlamentu za tuto koalici.

Za řízení předsedy OV KSČM Nymburk Zdeňka Milaty vystoupilo několik ekonomů, bývalý diplomat, historik, provozovatel levicové internetové televize, atd. a svěřilo se nejen se svými zkušenostmi z politického předvolebního boje, ale také analyzovalo současnou vnitro a zahraničně politickou situaci a odmítlo válečnické aktivity současné vlády. Mimo jiné šlo o Jana Skalického, Vítězslava Pilmajera, Petra Bureše, Josefa Skálu. Vystupující poděkovali voličům za hlasy, které dali kandidátce STAČILO!, jež doplněna ve Středočeském kraji o ČSSD Jiřího Paroubka bude společně bojovat i o hlasy v podzimních volbách. Mezi účastníky jako čestný host byla uvítána i herečka Jaroslava Obermaierová.

Setkání vyznělo jako výzva k dalším protivládním subjektům, především levicovým, k tomu, aby spojily své síly a do příštích voleb stejně jako sjednocená pravice, šla i sjednocená levice.

(kz)

FOTO – iportaL24.cz/Jaroslav Kojzar a Josef Šenfeld

Související články

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy