Záchranný balíček a důchodová reforma. V hlavní roli Ševčík, Paroubek a spol.

Tzv. záchranný balíček vlády, důchodová reforma, inflace a daně – témata, která rezonují společností, se budou skloňovat i na Diskusním podvečeru v Praze.

Pořádá ho ve čtvrtek 8. června od 17 hodin Spolek Nespokojení z. s. ve spolupráci se Společností W. Brandta a B. Kreiskyho z. s., Národní akademii ČSNS, Nadací Železné opony a Nadačním fondem Růže. Akce se uskuteční na Novotného lávce v Praze 1 v Zasedacím sálu č. 319.  

Akci bude moderovat expremiér a předseda spolku Nespokojení Jiří Paroubek. V diskusním panelu vystoupí děkan Národohospodářské fakulty Miroslav Ševčík, bývalý ministr průmyslu a obchodu a zemědělství Jan Mládek a někdejší náměstci ministra financí Yvona Legierská a Jaroslav Šulc. Pořadatelé předpokládají, že nejméně hodina bude věnována odpovědím na otázky z publika.

»Hospodářství státu stagnuje a vláda nedělá nic, aby povzbudila růst ekonomiky. Tlumí spotřebu obyvatelstva a svými záměry, které otevřeně deklaruje, vytváří všeobecně blbou náladu,« řekl Jiří Paroubek, zakladatel spolku Nespokojení, který má být na podzim jádrem nově vznikajícího politického hnutí, jež by kandidovalo i ve volbách do Evropského parlamentu na jaře 2024.

(pk)

Související články

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy