Bojové sporty jako průprava pro politiku. Fackovat ale nebudu, říká David Tygr Ploc

David Tygr Ploc je předsedou strany DOMOV. Název neasociuje jen pouto k České republice, ale je zároveň zkratkou pěti slov. »D« jako demokracie, »O« jako odpovědnost, »M« jako morálka, »O« jako odvaha, »V« jako vlastenectví. Většinu z těchto přízvisek člověk dokáže dostat pod kůži v bojových sportech. S nimi je současný bezpečnostní expert a manažer spjatý pupeční šňůrou. Aktuální víkendový rozhovor je tedy nejen o politice, ale i o tom, co může do politické kariéry či běžného života člověku dát takový bojový sport a jak ho dokáže zocelit…

Jak jste se vlastně k bojovým sportům dostal? A jakých úspěchů jste dosáhl?

Bylo mi šestnáct let, já znát chtěl svět (smích). Ne, nebojte, nebudu zpívat. Bylo mi šestnáct let, když jsem si uvědomil, že nechci už dále patřit k těm nejslabším, a navštívil jsem svůj první trénink boxu. Ze snahy naučit se prát jsem velmi rychle vyzrál a pochopil, že box není o rvaní, ale je velmi náročnou sportovní disciplínou, která vyžaduje tvrdý trénink. Viděl jsem stejně staré kluky, kteří již měli mnoho sportovních úspěchů, a chtěl jsem žít jen pro sport. První boxerské utkání jsem měl ve svých sedmnácti letech, což bylo v porovnání s vrstevníky relativně pozdě. Myslím, že žádný boxer na ten den nikdy nezapomene. Slyším to jako dnes, když mi tenkrát 16. června 1990 trenér řekl »tak pojď«. Vyhrál jsem ve druhém kole a jako každý sportovec pokračoval v té touze po opakovaném sportovním opojení. Jako junior jsem měl jen jeden rok na získání zkušeností a posbíral pár medailí.

Po 40 odboxovaných zápasech jsem navštívil trénink thajského boxu a zlákala mě moderní vlna rozvoje plnokontaktních bojových sportů. V 21 letech jsem měl své první kickboxerské utkání v chrámu bojových sportů, legendární Lucerně. Vyprodaný tradiční sál je jedním z cílů většiny bojovníků, a tak jako první utkání v boxu, i tento večer byl pro mne nezapomenutelným. Výhra nad těžším a zkušenějším soupeřem byla impulzem pro další pokračování a zůstal jsem v klubu Hanuman gym pět let. Zde jsem prožil svá nejlepší sportovní léta, získal dva české tituly, pár dobrých přátel a mnoho životních zkušeností. Protože jsem měl málo zápasů, vrátil jsem se opět k boxu a odboxoval ještě zhruba 30 utkání v amatérském i profesionálním boxu. Poslední dvě utkání byla dle pravidel thajského boxu a K1.

Který bojový sport byste doporučil malým dětem jako ten vůbec nejkomplexnější?

Samozřejmě Muay thai neboli Thajský box. A nebo klasický box. Tyto sporty jsou sice tvrdé, ale nerozvíjejí jen fyzickou kondici a odolnost, ale jsou dokonale všestranně zaměřené. Co je zde ale unikátní, tak psychická odolnost, která vám pomáhá i v životě. Tyto sporty vychovávají zásadové bojovníky a ne herce z fotbalových trávníků. Chápu ale, že dnes je sport i o výdělcích, a myslím, že sportovní myšlenka se vytrácí. Dítě by mělo dělat to, co ho láká, a ne sport, který byl vybrán rodiči, protože by mohl být zdrojem příjmu.

Co tedy dají bojové sporty člověku především do života? Které charakterové vlastnosti?

Navazuji na předchozí odpověď. Pokud bych měl odpovědět za sebe, tak lépe zvládáte vše mimo sport. Utkání v bojových sportech je náročné nejen fyzicky, ale i psychicky. Naučíte se pracovat s nervozitou či trémou, ale i respektem. V životě si pak uvědomíte, že všechny ostatní situace jsou snadnější.

Možná to zní složitě, tak to trochu dovysvětlím. Při utkání v ringu nebo kleci jde samozřejmě o sportovní zápolení dle nastavených pravidel. Ale také je pravdou, že je zde bezprostředně ohrožena podstata vašeho bytí. Někdo vám chce ublížit, což samozřejmě takto nevnímáte, nejde jen o výhru či prohru, tak jako v každém jiném sportu. Zde prohra může velmi bolet, na těle i na duši. Nejde jen o to, že ten druhý je rychlejší nebo vám dá více branek, ale někdy je to i hodně tvrdé. Samozřejmě se neúspěch projeví i na psychice. Tohle všechno zvládáte méně či více úspěšně několik let a pak najednou zjistíte, že životní situace mimo ring jsou snazší. Často jsem nad tímto přemýšlel, ale je zde určitá odolnost nebo větší vyrovnanost při všem, co se vám zdá být ne tak ohrožující.

Bojové sporty vám dají disciplínu, zásadovost, schopnost obětovat mnoho určenému cíli. A co si poslední dobou uvědomuji, je fakt, že vám hodně pomohou odhadnout lidi. Hledáte, čtete a předvídáte. Někdy si všimnu u lidí určitých detailů, o kterých oni sami nevědí. To je můj bonus a jsem za něj rád.

A ještě jeden bonus, který je pro nezasvěcené možná bizárem nebo něčím nepochopitelným. Bojové sporty mi daly mé druhé jméno. V roce 1994, kdy jsem začal s kickboxem, byla možnost sdělit světu, že Tygr je mým milovaným zvířetem. Tenkrát začala doba přezdívek, bylo to nejen o rozvoji bojových sportů, ale i podobném příslušenství. Pomohli jsme tenkrát s Lubošem »Pitbulem« Šudou a Pavlem »Hakimem« Majerem udat směr přezdívkám v bojových sportech. Dnes si již každý říká ťuťu či ňuňu, protože je to moderní, ale já u své lásky k tygrům zůstal a jméno si oficiálně vybojoval na matričním úřadě.

Po mnoha letech sportu se naučíte také naslouchat svému tělu. A příklad, který byl nedávno hlavním politickým tématem? Já cítím, že je pro mě škodlivé dusit se s hadrem přes ústa. S rouškami jsem vlastně ani pořádně nezačal a věděl jsem, že mi tento způsob hlouposti škodí. Musíte vnímat svůj organismus, pokud od něj něco chcete. A rychle pak pochopíte, co vám vadí. Nepotřebuji, aby mi kachna radila a doporučovala zakrývání dýchacích cest či očkování. Já znám svůj imunitní systém a o své zdraví se postarám sám!

A co vám daly bojové sporty do politické kariéry?

To, co tam většinově postrádám. Zásadovost a touhu něco změnit k lepšímu. A u většiny politiků, zejména těch pětikoaličních, je zřejmé již podle jejich výrazu, že jim nejde o dobro naší země. Možná jim jejich zbytky voličů věří sametové lži, ale pro mne to jsou prázdné slabé trosky. Bojové sporty mě socializovaly do mé současné podoby. Socializujeme se celý život, naše sociální postoje se odvíjejí od prostředí a lidí, kteří nás ovlivňují. Tedy i mé postoje pomáhaly formovat i sportovní osobnosti.

Potkal jsem jako sportovec mnoho skvělých lidí, ale musím zmínit alespoň tři. Má nejlepší sportovní léta mě vedla trenérská legenda Petr Macháček, velký to průkopník bojových sportů v České republice. Nemusíme být stejného politického názoru, ale je pro mě odborník hodný respektu.

Odborně mě ohromil Daniel Hejret alias doktor House, špičkový odborník na fyzickou přípravu. Chlap, kterého vždy rád vidím a s úctou pozdravím. A nesmím zapomenout ani na jednoho z top boxerských trenérů Michala Soukupa, který mě posunul nejen v tělocvičně, ale i v životě. Zde budu konkrétnější. Byli jsme v roce 2007 na soustředění v Tatrách a při běžném kamarádském povídaní mi Míťa (Michal Soukup – pozn. aut.) zcela vážně sdělil: »Hele, Davide, nejsi blbej, koukej si dodělat vzdělání.« A dostal jsem tím od něj zcela nečekanou životní výzvu, která pro mě znamenala cca deset let školního života (maturita, Bc., Mgr., MBA). A vzdělání je také dobrá socializace.

Nezdá se vám, že v boji jsou pravidla férovější než v politice, a jak to podle vás změnit?

Rozhodně ano, i když to více fyzicky bolí. Na druhou stranu z předchozí odpovědi vyplývá, že současná politika je o dobru proti zlu, a to zlo je zřejmé na první pohled. Tedy již vím, kdo je můj soupeř, a že není slušným, férovým hráčem, a proto od něj nemohu čekat nic dobrého. Jak to změnit? Karty jsou jasně rozdány, víme, že dobro chce mír a zlo válku. Zlo chce ovládat lidi a vytvořit jim novodobé digitální otroctví. Změnit to musí lid, ale to nebude jednoduché. Mnoho lidí je politikou otráveno, ale musí pochopit, že změna nenastane tím, že si párkrát zakřičíme, že svobodu chceme hned. Chce to trpělivost při přesvědčování druhých.

A jak to vysvětlit stručněji politicky? Pravicová vláda nás dohnala k okraji propasti a je zřejmě, že nás bude tlačit i přes okraj. Je nutné, pokud chceme přežít, volit levici. Jak prosté!

Prozraďte, co vás vlastně zlákalo do politiky?

Touha. Ta podobná, co mě nutila léta sportovat. Ale tahle touha je silnější, je to touha přežít! Mnoho lidí stále ještě nechápe, v jak velkém průšvihu jsme. Covidový teror byl začátkem globalistických her, jejichž cílem je totální kontrola nad lidmi. Covid byl podvod, už se o tom šeptá, Green Deal je lež a válka na Ukrajině také není o jednostranné verzi vnucované nám našimi »pravdomluvnými« médii. Budou to již tři roky od mého prozření a naprosté ztráty důvěry v současný systém. Politika je pro mne nadějí, jak dosáhnout změny. Jako politik máte větší možnost něco ovlivnit, i když začátky jsou těžké…

Chci žít ve svobodné zemi, chci se svobodně vyjadřovat, chci si užívat života bez systémových restrikcí. Nechci být zatažen do žádné války, která se mě netýká. A vlastně do vůbec žádné války! Moji rodiče mi nedali život proto, aby mi ho válkychtivé loutky vzaly. Jsme zde pro život, ne pro válku. Nechci, aby mi někdo vnucoval vstříknutí svinstva do těla pod záminkou pomoci, či ještě hůře povinnosti. Současná politika není jen o větších či menších daních, je o přežití. A já chci bojovat za pravdu a proti otroctví. Doba si žádá novodobé Spartaky!

Berete v politice jen sílu argumentů, nebo by v některých případech byla výstižnější reakcí facka?

Bez argumentů to bohužel nejde. A je mi jasné, že jakákoli nadsázka zde bude vnímána nejhůře, jak jen to jde. Ale řekněme, že většina národa by v současné situaci nebyla spokojena s pouhým nafackováním. Jisté fackovací scény už tady byly, a myslím, že jsou selháním. Tak jako válkychtivé choutky naší vlády, za které by zasloužila mnohem více než pár facek. Ale jsme lidé a musíme řešit potřeby našich občanů a nikoli své ego. Prostě to nejde. Ale pokud bychom zde měli takovou fackovací kulturu, myslím, že většina 108 by raději složila mandát.

A konkrétní případy? No v podstatě vše, asi bychom se ufackovali (smích). Jsme ve válce? Stát zde není pro lidi? Pořiďte si svetr navíc? Nemáte na iphone? Nabízejí nám jídlo, které v jiných zemích zakázali? Máme drahé energie kvůli menšinovým podílníkům ČEZ? Ukrajinci jsou zde více doma než my? A nová smlouva s USA? A mnoho dalších! Ale jak říkám, nejde to. Poslední léta se vždy snažím nastavit lidem zrcadlo jejich chování. Vždy se k lidem chovám slušně a vracím jim jejich způsob chování či jednání. Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá aneb Jak »vy« k »my«, tak »my« k »vy«! Tak nevím, jestli to někdo se mnou zkusí na fackovanou (úsměv).

Jste i odborníkem na bezpečnost. Co si v tomto smyslu myslíte o návštěvě prezidentů Pavla a Čaputové v Kyjevě? Jak je možné, že v zemi zmítané válkou se lze procházet, když to přeženu, jako ve Stromovce?

Bezpečnost je otázkou prevence, pokud existují reálná rizika, tak se jim prostě vyhnu, pokud to jde. Tahle komedie rozhodně není na místě. Sdělují nám více než rok, jak hrozný je stav na Ukrajině, a na druhou stranu tam pošlou dvě hlavy státu? To prostě nedává žádný smysl. Nám by to mohlo být jedno, protože tam poslali dvě nejméně oblíbené československé loutky. Absolutní bezpečnost je nesmysl, přičemž válka sama o sobě není a nikdy nebude bezpečná. Proto se mi nechce věřit, že byli ve válkou ohrožené oblasti. Nevím, možná tam byli, ale pochybuji, že by bezpečnostní složky poslaly dva prezidenty do rizika. Na internetu jsme již viděli mnohokrát videa, jak je možné být v podstatě kdekoli, pokud máte kvalitní technologické vybavení. Není to tak dávno, kdy byla zpochybněna americká mise na Měsíc. A doba pokročila. Působí to na mne tak, že vše je součástí válečné protiruské propagandy s cílem udržet poslušnost a oddanost systémové myšlence u dosud neprobuzených lidí Ale vyloučit jejich skutečnou návštěvu nemohu.

A na závěr jedna »nebojová« otázka: co si slibujete od vzniku spolku NESPOKOJENÍ, jehož jste koordinátorem? Má vlastně relevantní šanci, když se k němu komunisté i sociální demokraté staví poněkud rezervovaně?

Naději na přežití svobodné země a spokojených občanů. To, co je zde nazýváno politickou elitou, je spíše tragédií a bude nutné, aby si lidé uvědomili, že levice rovná se život. Totalitní směr, kterým se ubíráme, vyhovuje možná lidem, kteří se stále ještě mají dobře a inflace je nedohnala. To se to pak nadává do chcimírů, když je nic nepálí. Ale ono to není jen o ekonomice, ale i o svobodě. A pokud se domnívají, že si udrží stále stejný standard v případě, že skutečně dojde k přechodu na digitální měnu, tak se budou asi hodně divit. Vše, co se děje, je plánem těch, co řídí svět. A ti nechtějí, aby se měl dobře někdo jiný než oni. Nemajetný a poslušný člověk je jejich cílem. Pravice nám dokázala, že jí nejde o lid. Je nutné levicové obrození, které je nadějí na přežití.

Sociální demokraté, ti schopnější, již naši myšlenku akceptovali. A komunisté, doufám, pochopí, že důležité je zachránit stát a lidi, nikoli udržet minulé principy strany. Všichni budeme muset někde ubrat ze svých ambicí, pokud chceme uspět. Já za stranu DOMOV budu stále říkat, že je pro mě nezbytné co nejdříve opustit EU a NATO, ale chápu, že někteří kolegové k tomuto tématu mohou být rezervovanější. Ale věřím, že se na všem potřebném shodneme a uspějeme. Budeme muset přesvědčit lid, že jsme pročeští na rozdíl od jiných tzv. vlastenců, kteří ve snaze uspět udají české občany za projevení svých názorů. Bojujeme za svobodu projevu a v touze po moci nebudeme podporovat totalitní praktiky režimu, se kterým nesouhlasíme! NESPOKOJENÍ jsou zde proto, aby naši občané byli SPOKOJENÍ!

Petr Kojzar

FOTO – archiv Davida Tygra Ploce

Související články

13 KOMENTÁŘŮ

 1. Byla jsem se svým manželem více než deset let a když odešel, nebylo to pro mě tak snadné. Moc miluji svého manžela a neztrácela jsem naději. Hledal jsem pomoc všude, dokud jsem neviděl tolik svědectví o tom, jak doktor Ilekhojie pomohl tolika lidem, a rozhodl jsem se ho vyzkoušet… Kontaktoval jsem ho a vysvětlil mu to. Řekl mi, ať si nedělám starosti, že mi pomůže usmířit se s Alexem a vrátí se domů. Provedl rituál, aby nás znovu spojil, a po 2 dnech začal Alex, který odmítl přijmout můj hovor, opakovaně volat a prosil, aby se vrátil domů. Už jsou to 3 měsíce a věci jsou stále lepší a lepší, jak Ilekhojie slíbil. Je to ten nejupřímnější pomocník, kterého jsem potkal. Můžete se na něj obrátit a přesvědčit se sami. WHATSAPP/CALL přes +2348147400259

 2. Ztratil jsem manželství a krásný domov zničený neštěstím, když jsem svou ženu odcházel kvůli lžím, kterými se živila, a nejistotám, které nikdy nebyly pravdivé. Od začátku jsem přísahal, že nikdy nebudu podvodník, a stál jsem si za svým, abych si vybudoval šťastný domov, ale bohužel mi nikdy dostatečně nevěřila. Bloudil jsem měsíce ve snaze získat ji zpět a hledal jsem pomoc z různých zdrojů, včetně jejího rodinného zásahu, ale nikdy jsem neuspěl. Přišel jsem do kontaktu s doktorem Ilekhojie, o kterém jsem pochyboval v dřívější fázi, když jsem se s ním dostal do kontaktu. Musel jsem si udržet naději a dodržovat postupy přesně tak, jak mi vše vysvětlil. Ujistil mě o jejím návratu, ke kterému došlo po 3 dnech, a já jsem ještě nenašel slova, abych vyjádřil, jak šťastný a vděčný jsem, když vím, že můj syn a já máme jeho mámu doma. Děkuji vám, doktore Ilekhojie, že jste do našich životů vrátil štěstí. Potřebujete pomoc, kontaktujte tohoto skvělého doktora Whatsapp +2348147400259

 3. Většina lidí v dnešní době trpí a trpí bolestmi v různých vztazích a jejich zdraví, protože je těžké opustit svou pravou lásku. Někdy předstíráme, že je vše v pořádku, ale není. Abychom měli milovaného člověka, snažíme se také najít radost a štěstí prostřednictvím pouta, které jste si během let vytvořili. Voodoo Lord je zde, aby pomohl zlomenému a nemocnému tělu svými mocnými kouzly. Je schopen obnovit život lásky, který byl pryč. Jeho kontakt je voodooconnect60@gmail.com, Whatsapp +2348097014925. Doporučuji lidem se vztahovými či manželskými a také zdravotními problémy, aby ho co nejdříve kontaktovali. Pomohl mi také najít řešení mých vlastních problémů. Je tak opravdový a upřímný. Když ho kontaktujete, nemáte co ztratit, takže teď vyhledejte pomoc.

 4. Svět by měl znát skvělého kouzelníka “Vúdú Lorda“, který má dokonalé řešení problémů ve vztazích, manželství, zdraví, financí a jakýchkoli dalších problémů, které trápí lidstvo. Hlavním důvodem, proč jsem šla k pánovi voodoo, bylo hledat řešení, jak přivést svého manžela zpět a otěhotnět, protože mě můj manžel opustil, protože jsem po 14 letech manželství nemohla otěhotnět. Nedávno jsem na internetu četla svědectví o tom, že někteří lidé psali o voodoo Lord, a byla jsem velmi šťastná a rozhodla jsem se požádat o pomoc. Odvedl svou práci dokonale, když přiměl mého manžela, aby se ke mně vrátil a požádal o odpuštění, o několik měsíců později jsem otěhotněla. Nyní jsem hrdou maminkou dvojčat, chlapečka a holčičky a můj manžel mě nikdy nepřestal milovat a žijeme spolu velmi šťastně. Nemohu si pomoci, ale jeho jméno nevyvěsím na internet kvůli dobré práci, kterou pro mě udělal. Každý, kdo potřebuje jeho pomoc, by ho měl kontaktovat prostřednictvím e-mailu [voodooconnect60@gmail.com] nebo si ho přidat na WhatsApp [+234 8097014925] Můžete ho kontaktovat ještě dnes, abyste vyřešili své problémy a zůstali navždy šťastní.

 5. Těší mě, že jsem tady a řekl doktoru Isikolovi slovo děkuji.
  Nikdy jsem si nemyslel, že budu moci znovu vidět práci svého manželství, přestože všechno už hrálo proti mně, doktor Isikolo mě zachránil. Měla jsem doma problém, kvůli kterému odešel můj manžel a já už byla těhotná a bylo pro mě těžké se bez něj v životě vyrovnat. Jeho rodina mě celou dobu podporovala, ale nikdo nám nemohl pomoci znovu se sjednotit, kromě doktora Isikola, který odpověděl v době, kdy jsem pomoc potřeboval nejvíce. Problém vyřešil a můj manžel se ke mně vrátil domů hned po 48 hodinách, protože se mnou stále žil ve stejném městě. Je úžasné, když najdete pomoc tam, kde jste si nejméně mysleli, že ji můžete získat. Ještě jednou děkuji Dr. Isikolo za vše, co děláte, abyste pomohli lidem, kteří naléhavě potřebují pomoc. [Link deleted]nebo WhatsApp ho na +2348133261196

 6. Nisam znala da mogu vratiti svog zaručnika dok nisam kontaktirala dr. Isikoloa koji mi je pomogao. Imala sam užasan nesporazum sa svojim čovjekom i različito smo krenuli. Bio sam emocionalno potišten i nisam znao što učiniti da pomognem situaciji. Tako sam saznao za dr. Isikolo. Kontaktirao sam ga i zamolio ga da mi pomogne oko mojih problema. Rekao mi je sve što sam trebala znati i razumjeti i poštovala sam procedure i na kraju mi je riješio problem i sada smo ja i moj zaručnik ponovno zajedno i znam da ćemo se uskoro vjenčati. To ne bi bilo moguće da mi dr. Isikolo nije pomogao kako je obećao. Rezultat njegovog rada sigurno se očituje nakon 48 sati i to 100% zajamčeno. Vidljivo mi je vidjeti učinak rezultata svega što je učinio za mene i doista su se ljubav i privrženost između mene i mog zaručnika u potpunosti vratili i drago mi je što ga nisam izgubila ni s kim vani. On vam također može pomoći ako mu se sada obratite. Pošaljite mu poruku na WhatsApp na +2348133261196 ili posjetite njegovu web stranicu ([Link deleted]

 7. Po 2 letech jsem ztratil manželství a byl to pro mě hrozný zážitek. Moje žena mě a mého syna opustila a všechno se stalo mimo moji kontrolu a nikdy jsem nevěděl, že jen málo lidí v mém okolí vytvořilo mou ženu a obrátilo ji proti mně jen proto, že jsem se rozhodl vybudovat svou rodinu a více se na ni soustředit. Musel jsem vyhledat pomoc, protože vím, že jsem neudělal nic pro to, aby moje manželství ztroskotalo. Doktor Isikolo mi pomohl a hodně mi bylo odhaleno, co se stalo. Seslal kouzlo shledání lásky, které mě a mou ženu znovu spojilo a celé zlo, které proti mně moje rodina udělala, bylo odhaleno. Jsem vděčný, že můj domov je zpět šťastnější než kdy předtím, a veškeré uznání patří doktoru Isikolo, protože opravdu vyřešil mé problémy hned po 48 hodinách. Zkontrolujte jeho web: [Link deleted]nebo mu napište na WhatsApp na +2348133261196

 8. Nikdo jiný vám nemůže pomoci vyřešit váš vztah a problémy s láskou lépe než doktor Isikolo.
  Jsem Elena Drozd. Udiví vás, že vše, co tolik lidí svědčilo o DR ISIKOLO, není nic jiného než pravda. Můj manžel mě a moje děti opustil, protože jsme měli tolik hádek a hádek. Jeho lidé byli také proti mému sňatku s ním. Tolik jsem ho miloval a měl velkou naději, že spolu vybudujeme světlou budoucnost. Čekal jsem 6 měsíců a nikdy se mi nevrátil. Takže jsem musel kontaktovat DR ISIKOLO, který udělal vše, co bylo v jeho silách, aby nás znovu spojil a obnovil lásku a štěstí, které jsme kdysi sdíleli. Vrátil se k nám domů po 48 hodinách, jak mě ujistil DR ISIKOLO. I vy můžete získat tuto skvělou pomoc a žít tak, abyste mu byli vděční, protože nikdy nikoho nezklame. kontaktujte ho e-mailem: isikolosolutionhome@gmail.com Můžete ho také WhatsApp na +2348133261196

 9. MOŽNOST ZÍSKAT ZPĚT SVÉHO EX PARTNERA ZARUČUJE DR ISIKOLO. KONTAKTUJTE HO HNED
  Jmenuji se Sára Havranová. Nikdy jsem netušila, že mám velkou šanci, že budu mít svého muže zpátky, dokud jsem nepotkala DR ISIKOLO. Bylo to pro mě opravdu těžké, když mě můj přítel opustil kvůli jiné dámě. Byl jsem zničený a nemohl jsem se dostat zpět. Jeho přátelé a rodina dělali vše, co mohli, aby nás znovu spojili, ale ukázalo se, že to bylo neúspěšné. Byl jsem několik měsíců sám a neviděl jsem, že miluji někoho jiného. Takže jsem musel vyhledat pomoc u DR ISIKOLO, který mi dal privilegium zajistit, aby moje touhy srdce byly splněny. Znovu nás sjednotil a láska a štěstí byly obnoveny. Jeho slova jsou jeho závazná a nikdy nezklame, když komukoli slíbí 48 hodin, kdy dostane výsledek, což mě ohromilo, když se můj vlastní výsledek projevil. Neobtěžujte se hledat pomoc jinde. Kontaktujte ho hned. Jeho e-mail: isikolosolutionhome@gmail.com nebo mu napište přes WhatsApp: +2348133261196

 10. MOJE MANŽELSTVÍ OPĚT FUNGOVALO S POMOCÍ DR ISIKOLO, KTERÝ JE NEJPOČNĚJŠÍ KOUZELNÍK, KTERÝ MŮŽETE NAJÍT
  Jsem Marijana Hošek. Můj domov je plný nekonečných problémů a utrpení, které vedly k rozvodu, který jsem nikdy s manželem nechtěla. Všechno se zhroutilo a šli jsme každý svou cestou. Snažila jsem se jít dál, ale bylo to pro mě tak těžké, protože jsem stále milovala svého manžela a moje dcera vždy plakala, když chtěla svého otce zpět. Nezbývalo mi nic jiného, než vyhledat pomoc, což mě přivedlo ke kontaktu s DR ISIKOLO poté, co jsem viděl tolik dobrých poznámek o jeho práci. Ujistil mě, že mě a mého manžela usmíří svým kouzlem usmíření, což udělal. Jsem rád, že vám všem mohu říci, že láska a štěstí byly obnoveny a dali jsme se znovu dohromady a věřím, že je to pro nás navždy a všem děkuji DR ISIKOLO, že udělal tolik pro záchranu mé rodiny. Nikdy není příliš zaneprázdněn, aby někomu pomohl. Kontaktujte ho tedy nyní, pokud také potřebujete pomoc. pošlete mu e-mail nyní prostřednictvím: isikolosolutionhome@gmail.com nebo mu napište přes WhatsApp +2348133261196

 11. Získejte svého manžela nebo přítele zpět od jiné ženy po rozvodu nebo rozchodu.. I když se vaše situace zdá beznadějná… Právě jsem dostal svého manžela zpět s pomocí skutečné lásky kouzelníka Dr Sunny. Můj manžel mě opustil kvůli jiné ženě, byl to právě rok našeho manželství. Nejbolestivější bylo, že jsem byla těhotná s naším prvním dítětem. Chtěl jsem ho zpátky. Udělal jsem vše, co bylo v mých silách, abych ho přivedl zpět, ale vše bylo marné, moc jsem ho chtěl zpět kvůli lásce, kterou jsem k němu choval, o všechno jsem ho prosil, slíbil jsem mu, ale on odmítl. Vysvětlil jsem svůj problém své kamarádce a ona mi navrhla, abych se raději obrátila na doktorku Sunny, která by mi mohla pomoci seslat kouzlo, abych ho přivedla zpět, nezbývalo mi nic jiného, než to zkusit. Poslal jsem zprávu Dr Sunny a on mě ujistil, že není žádný problém a vše bude v pořádku do 24 hodin. Seslal kouzlo a překvapivě po 24 hodinách mi manžel zavolal. Byl jsem tak překvapen, odpověděl jsem na hovor a jediné, co řekl, bylo, že je mu tak líto všeho, co se stalo. Chtěl, abych se k němu vrátil. Také mi řekl, že mě tolik miluje. Byla jsem tak šťastná a šla k němu. Tak jsme spolu zase začali šťastně žít. Děkuji Dr Sunny. Pokud jste zde a váš Milenec vás odmítá nebo se váš manžel přestěhoval k jiné ženě, už neplačte, kontaktujte Dr. Sunnyho o pomoc. Zde je jeho kontakt..WhatsApp na něj: +2348082943805 a jeho E-mail: drsunnydsolution1@gmail.com

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy