Home Názory České děti bez budoucnosti. Odepsali je!

České děti bez budoucnosti. Odepsali je!

Po Novém roce se zase budou zdražovat školní obědy. Pro ĆESKÉ děti. Zřejmě z toho důvodu, že ony, ty ČESKÉ, tu jsou doma. Proč by stát měl dbát na výživu, neřku-li zdravou, vlastní budoucí generace, když s ní nepočítá, když ji odepsal, a jako o závod nahrazuje nynější ČESKÉ nezletilé (budoucí zletilé) nezletilými odjinud. Jak jsem už naznačila, na úkor domácích. Krutě, bezohledně, nemilosrdně. Taková je současná logika vrahů českého národu. Nic na tom, že není logická.

Nenechme se zmást, že půjde jen o několikakorunové zdražení. Normální rodina dnes počítá každou korunu a bude výrazně hůř. Mnoho rodičů i na toto zdražení reaguje v tom smyslu, že své děti ze stravování ve školní jídelně odhlásí. Co dalšího odporného nám tahle vládnoucí lůza ještě předvede, když se již uchyluje k tomu, že dělá rozdíly i mezi dětmi? Ty jsi české dítě, nic nedostaneš – ty nejsi české dítě, dostaneš všechno.

Aby celému tomu farizejskému hnusu bylo učiněno za dost, okamžitě, jak ono zdražení vešlo ve známost, roztrhl se pytel s nabídkami nejrůznějších podpůrných dávek, na které stejně skoro nikdo nedosáhne. Že stát, vláda, přece nikoho nenechají ve štychu.

Korunu tomu nasadila mluvčí ministerstva práce a sociálních věcí Eva Davidová, která deníku Právo moudře řekla: »Vláda k tomuto opatření ale zřejmě nepřistoupí (míněn návrh NERVu plošně odpustit platby všem nebo aspoň sociálně slabším rodičům za obědy při povinné školní docházce). »Primárně se soustředíme na podporu projektu Obědy do škol, který již nyní cílí na děti z nízkopříjmových rodin a má velmi dobré výsledky napříč celou republikou. Konkrétní parametry již čtvrté výzvy jsou k dispozici na našem webu.«  Kdyby ještě žila a toto si přečetla moje babička, ta by zase řekla: »Po všem hovno, jen po včelách med.«

Typické řešení pro demokracii amerického typu – nejdříve všechny ožebračit, přivést je na mizinu a pak jim místo jídla, elektřiny a plynu nabídnout projekty. Dříve určoval trendy snobské módy golf, dnes to jsou projekty. Akorát s tím »nepatrným« rozdílem, že golf byl neškodnou zábavou pro novodobou, polistopadovou smetánku, zatímco tyto projekty jsou jedním z nástrojů genocidy českého národa.

Murphyho zákon hovoří vcelku jasnou řečí: »V každém projektu je jen jeden člověk, který ví, o co jde, a toho je potřeba najít a zastřelit.«

Marie Krejčíková