Děti se utkají v Turnaji vítězství, iportaL24.cz je mediálním partnerem

Osmadvacáté září je nejen Dnem české státnosti a Česká republika se chystá na další statisícovou protivládní demonstraci. Po celé republice je plánována spousta rozličných akcí, ale některé jsou bez souvislostí se státním svátkem, jen využívají, že mají zrovna školáci (a nejen oni) volno. Ale akce přímo pro děti? Těch je poskrovnu – i když my vám nabízíme tip na jednu takovou – fotbalovou…

Na Kladně pořádá klub SK Kročehlavy, z. s. na fotbalovém stadionu ve Freyově ulici 319 tzv. Turnaj vítězství. Zahájení je plánováno na 9.45 hodin a mediálním partnerem se stal iportaL24.cz. Hraje se v rozestavení 5+1 podle platných pravidel Fotbalové asociace ČR pro věkovou kategorii starší přípravky 5+1, na jedno hřiště. »Startovné činí 1000 korun, bude uhrazeno před začátkem turnaje, případně zašlete na účet oddílu č. 107-1712550267/0100, jako VS číslo uveďte číslo oddílu,« uvádějí pořadatelé.

Soutěžit bude kategorie zvaná jako starší přípravka – chlapci narození 1. 1. 2012 a mladší (dívky 2011). O triumf změří své síly SK Kročehlavy tým A a B, TJ SK Hřebeč tým A a B, Slavoj Kladno a CU Bohemians Praha.

A hrací systém? Každý s každým jednokolově, za vítězství se udělují 3 body, za remízu 1 bod. O konečném pořadí rozhoduje větší počet získaných bodů, při shodě bodů rozhoduje vzájemné utkání, rozdíl skóre, dále větší počet vstřelených branek. V případě rovnosti bodů u více než dvou týmů, pak minitabulka ze vzájemných utkání (rozdíl skóre, větší počet vstřelených branek), případně dodatečný penaltový rozstřel. Hrací doba činí 1×15 minut. Kdo bude mít chuť na občerstvení, jistě ocení, že v areálu hřiště bude otevřen bufet.

ČASHřiště 1Hřiště 2
10.00Kročehlavy A : Kročehlavy B Hřebeč A : Hřebeč B 
10.25Kročehlavy A : Slavoj Kladno Hřebeč A : Bohemians Praha 
10.50Kročehalvy B : Bohemians Praha Hřebeč B : Slavoj Kladno 
11.15Kročehlavy A : Hřebeč B Hřebeč A : Kročehlavy B 
11.40Kročehlavy A : Bohemians Praha Hřebeč A : Slavoj Kladno 
12.05Bohemians Praha : Slavoj Kročehlavy B : Hřebeč B 
12.30Kročehlavy A : Hřebeč A   
12.55Kročehlavy B : Slavoj Kladno Hřebeč B : Bohemians 

(mac)

ILUSTRAČNÍ FOTO – pixabay

Související články

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy