OSTRÁ TYGŘÍ STŘEDA DAVIDA PLOCE: Vše nej v roce 2023 aneb Za pravdu, lásku a přátelství

Vítejte v roce, který bude rozhodující. Bude rokem pravdy. Předpokládám, že jste v klidu a »míru« přečkali sváteční zmatky a oslavili rozloučení s rokem, který můžeme označit za ROK VÁLKY A CENZURY. Víme, jaký byl, a teď je před námi existenční 6otázka, co dál? Každý špatný krok bude znamenat další ztrátu svobody a pro mnohé z nás by mohl být rokem posledním. Pokud JE budeme poslouchat…

Likvidační komando SPOLU bude škodit českému národu, pokud nedostane pokyn, aby činilo jinak. Nemůžeme spoléhat na cizí pomoc, a proto bude nezbytné, abychom začali u sebe. Mnoho lidí za klávesnicí volá po skutečné defenestraci, ale zůstává pouze u gest, která nikam nevedou. A nutno připomenout, že vzhledem k našemu nežádoucímu členství v EU a NATO by tento historický akt byl příčinou represivních akcí se zahraniční účastí. Všichni jsme nespokojeni, ale málokdo si uvědomuje, že jsme si tento stav tak trochu způsobili sami. Dlouhá léta si s námi globalisté hrají a pozvolna mění náš svět k jejich plánovanému cíli. A my? Nic, mlčíme a doufáme, že vše, co se děje, se nás nedotkne. Ono to nějak dopadne. A tak mlčky přehlížíme překrucování faktů, polykáme lži a pravda se nás netýká!?

Zapomněli jsme na hodnoty, které nás pomáhaly tvořit. Předchozí generace byly zásadovější a uznávaly jiné priority. Co s tím? Vrátit se k hodnotám. A kterým? Teď to možná bude vypadat jako oživování jistého kdysi oblíbeného zakladatele naší cesty do záhuby, ale ne, o něj tu nejde. Ale skutečně vidím ztrátu pevných postojů, a naučili jsme se ignorovat lži. O pravdě a lásce máme také jinou představu oproti předchozím generacím. Pravdu mnoho lidí nepotřebuje a láska musí cinkat, aby to byla ta pravá. A oni to vědí…

Je čas na změnu! Na změnu našeho chování! Přichází rok pravdy, který zodpoví mnoho otázek. Jsme schopni dosáhnout svobody, nebo budeme navždy uvrženi do otroctví? Do otroctví, které díky současným technologiím nebude mít žádného konce. Dosud jsme jen mlčky přihlíželi, někteří nesouhlasili a jiní dokonce demonstrovali. Zakládali jsme nová politická hnutí s cílem oslovit co nejvíce neprobuzených lidí. Tolerovali jsme egoisty, kteří svoji neschopnost domluvit se s druhými řešili veřejným fňukáním na sociálních sítích, přičemž zapomněli, že nám jde o svobodu. To teď musí přestat! Nepřítel je pětikoalice a my potřebujeme zásadové cílevědomé přátele a nikoli rozbíječe jednoty.

Všichni lidé, kteří se již probudili, mohou pomoci. Třeba tím, že budou probouzet druhé. Nebo tím, že přestanou pomlouvat druhé za předpokladu, že i jim jde také o kritiky systému a vlády. A hlavně tím, že se i přes připravovanou likvidaci svobody projevu nebudou bát říkat pravdu, a to vždy a všude. Nejen na sociálních sítích, ale kdekoli to bude možné. Nechceme válkychtivou vládu, chceme mír a klidný život. Comedy band SPOLU se bojí stejného vývoje jako na Slovensku a poslední zprávy z Maďarska jim také na klidu nepřidají. Proto chtějí zlikvidovat pravdu, která je stále silnější.

Držme se pravdy, přátelství a hodnot, které nás vytvářely, a teď nám je chtějí vzít. Šiřme pravdu slovem, písmem či jakkoli bez agrese. Kritizujme hlasitě každý jejich krok a nebojme se jimi veřejně pohrdat. Oni nás ničí a naše touha po svobodě musí být silnější než jejich touha po válce. V 2023 budeme bojovat i za budoucí generace!

David Tygr Ploc, předseda strany DOMOV

Související články

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy