Home Pel mel Kultura Prostřeno! Special má dohru i po týdnu. Nechutné vzkazy, urážky a kontroverze

Prostřeno! Special má dohru i po týdnu. Nechutné vzkazy, urážky a kontroverze

Zleva Sámer Issa, Marie Pojkarová, Richard Sacher, Jaro Smejkal a Monika Binias

Pořad Protřeno! Special na TV Prima v hlavní roli s Richardem Sacherem, Marií Pojkarovou, Sámerem Issou, Monikou Binias a Jaro Smejkalem budí i téměř týden po jeho skončení nezměrné emoce. Sacher, jehož jméno bylo v minulém týdnu nejsledovanějším hned po obou prezidentských kandidátech, uvedl pro iportaL24.cz, že mu chodí nechutné vzkazy od jejich příznivců a dalších diváků.

»Prý nejsem – na rozdíl od nich – slušně vychovaný a titulují mě osloveními zmr.., ču..ku, ko..te, debile, kryple, buzerante a podobně. Někteří mi dokonce přejí smrt a chtějí, aby umřel i můj psí kamarád Apollo, o kterého se několik dní v týdnu starám, aby nebyl zavřený sám doma,« řekl Sacher. »Tito vulgární lidé nechtějí za žádnou cenu pochopit, že moje účinkování v pořadu byla hra. Rád bych k tomu dodal, že původně jsem chtěl předvádět pouze bláznivé scény, kdy lezu pod stůl, dávám si jídlo na hlavu, házím olivou, vyhrnu si tričko do úrovni prsou a podobně. Hodlal jsem si hrát na cvoka, který ale nikoho neuráží. Hodně ostré hádky jsem v plánu neměl, vyvolávala je Monika se Sámerem a Jarem a já na ně pouze reagoval. Bral jsem to jako drsnou hru z jejich strany, ale nebylo mi to ani trochu příjemné,« konstatoval spisovatel, moderátor a zpěvák v jedné osobě.

Podle něj je třeba si uvědomit, že se každý den natáčelo od osmi od rána až do desíti do večera. Do vysílání se ale vždy vešlo pouze 50 minut, tedy asi tak desetina natočeného materiálu. Spousta scén se tam nedostala, nebo je nešlo odvysílat z nejrůznějších důvodů. Proto se diváci nedozvěděli konkrétní příčiny Sacherova neomaleného chování. »Sámer Issa během natáčení občas odběhl na záchod a pokaždé se vrátil s úplně jinou náladou. Těkal očima, měl zvláštní cukavé pohyby. Jednou na mě začal u stolu před zapnutou kamerou řvát, že je hrdý muslim a že já jsem zku.venej Žid! Údajně proto, že jsem si dovolil uvařit polévku, kterou kdysi dávno vymysleli sefardští Židé. Já ale Žid nejsem, ani se k této víře nehlásím. Když Sámer nadávku zopakoval potřetí a tvářil se smrtelně vážně, začal jsem pochybovat o tom, že si dělá legraci. Do vysílání to nedali, jelikož to nebylo vtipné, ale naopak to silně zavánělo rasismem a šovinismem. A tak jsem byl za vola zase jenom já! Takových kontroverzních momentů tam bylo mnoho,« řekl Sacher a dodal: »Tímto oficiálně žádám všechny fanoušky Sámera Issy, Moniky Binias a Jara Smejkala, aby mi přestali vypisovat sprosté a nenávistné vzkazy. Jsem aktuálně po operaci, mám bolesti a další nepříjemné komplikace, potřebuji se v klidu zotavit. Děkuji!«

(mak)

FOTO – Prostřeno

1 KOMENTÁŘ

Comments are closed.