Home Názory ROZUMNÉ PONDĚLÍ PETRA HANNIGA: Není nad dobrý tataráček

ROZUMNÉ PONDĚLÍ PETRA HANNIGA: Není nad dobrý tataráček

Některé akce médií mají mnohdy zcela opačný efekt, než původně zamýšlela. O co jde?

Možná jste si všimli v průběhu minulých měsíců, že v přílohách velkých novin a na internetu se zjevovaly články o zdravotně prospěšné konzumaci stravy, která je připravována z hmyzu, z různých brouků a vůbec z odporné havěti. Byli jsme informováni o tom, že taková strava prospívá zdraví, protože obsahuje kvalitní proteiny a vůbec, že bychom se měli zamyslet nad svými dosavadními stravovacími návyky.

Navíc jsme byli zahlcování tím, že zvláště hovězí stáda volně se pasoucí na pastvinách vypouštějí do vzduchu velkou spoustu CO2 a že to je další rána pro ekologii světa. Kvůli tomu prý stoupají hladiny oceánů a vůbec, že konzumací hovězího masa způsobuje každý z nás ekologickou katastrofu.

A souběžně s tím začaly různé státy omezovat farmáře. Nařizovaly třeba snížit produkci hovězího masa o 30 %, jak se to stalo například v Nizozemí. Holanďané, ač se zdají být vždy pevnou oporou všeho špatného, co z EU vychází, ale zareagovali naprosto geniálně. Jsou totiž bytostně svázání s rodnou hroudou a musí za ní bojovat proti agresivním mořským přílivům. Prostě vláda Marka Rutteho si dovolila moc. Mimochodem nizozemský předseda vlády byl tím, který způsobil, že David Icke, britský alternativní myslitel, který naprosto geniálně předpovídá už mnoho let, že nařízení evropských elit vedou ke zkáze Evropy, nesmí vstoupit na území všech států EU.

Jak se tedy zachovali občané Nizozemí. Volili tak, že vítězem se stal Geert Wilders. Prostě zvolili pravý opak toho, než co si přeje celosvětový Deep State (hluboký stát), jehož viditelnými protagonisty jsou například George Soros či Bill Gates. Přátelé, vezměme si příklad z »bludných Holanďanů«, kteří však vždy doplují do cílových přístavů. Už nevolme nikoho kdo je, nebo byl v Parlamentu. Pobyt v této instituci nevyhnutelně zanechává na těch, co jí prošli, odér křivosti a podlosti schovávající se za vzletná slova.

Mimochodem právě probíhající série »Sedm stupňů k moci« na Primě, vytvořená podle scénáře investigavce Josefa Klímy, je velice dobrým zdrojem poznatků o těch, kteří byli či jsou v zákonodárném shromáždění. Hledejme nové zdroje, hledejme pravdu tam, kde se nachází a ne mezi těmi, co jsou odkojeni takovou institucí už pomalu od dětských let. A není to jenom Marek Benda. I velmi blízko našich myšlenkových pochodů je taková osoba, která nezažila nic jiného než pobyt v našem i evropském parlamentu a o skutečném životě nemá ani páru.

Ale vraťme se k broukům a hovězímu masu. Tato »milostná předehra« v různých přílohách korporátních médií se už překlápí v samotný »akt«. Nová strategie Evropské unie počítá s masivním omezením masité stravy a s podporou náhražek z rostlinných či hmyzích surovin.

Na druhém místě kandidátní listiny Aliance za nezávislost ČR do parlamentu EU je mladý biolog a znalec skutečné ekologie, (a ne té, kterou do našich hlav vtloukají globalisté), RNDr. Jan Sedláček (28). Ten se vědecky zabývá všemi nesmysly, co přicházejí z Bruselu. Dokonce se mluví i o nové dani z masa. Záminkou k tomu je prý ochrana přírody. Doktor Sedláček však říká, že naopak masná výroba je přitom v našich podmínkách prospěšná pro přírodu a dodává humus do půdy. Doslova píše: »Brusel hledá cesty, jak nás připravit o maso. My však na to říkáme: Nezbavme se masa. Zbavme se šílené EU.«

A já, který jsem na čtvrtém místě této sympatické Aliance za nezávislost ČR, okamžitě začal svůj malý protest. Zašel jsem si včera na skvělý tatarský biftek ze špičkového hovězího a na výtečné plzeňské za stále ještě 49 Kč do prastaré pivnice u Glaubiců v Praze na Malé Straně. A dodávám, dokud máme skvělé pivo a humor, tak nezahynem.

Petr Hannig, předseda Rozumných v Alianci za nezávislost ČR

9 KOMENTÁŘE

 1. Pomáháme českému zemědělství – V současnosti apelujeme na všechny naše členy a zemědělce

  …. hovězí stáda volně se pasoucí na pastvinách vypouštějí do vzduchu velkou spoustu CO2 (ale NEDOKÁŽÍ SNIŽOVAT SPOTŘEBU) a že to je další rána pro ekologii světa. ….
  Vážení spoluobčané.
  Tak toto je jedna skupina. Domníváme se, že dalším, mnohonásobně větším „stádem“ je skupina MOTORY NA NAFTU, BENZIN A LPG. To jsou – tanky, vojenská dopravní vozidla i osobní a nákladní automobily, autobusy, motocykly, sekačky na trávu, motorové pily, lokomotivy, říční a námořní lodě, kombajny, traktory…, prostě vše, co má spalovací motory.
  Badatelé a vědci z celého Světa, každý rok zveřejňují, že tyto emise, CO2, z tohoto MOTOROVÉHO STÁDA, způsobují stále se zvyšující počet předčasných úmrtí občanů. V ČR přes 11 000, v EU 400 000 a z celého Světa 7 000 000 !
  Dobrá zpráva je, že na prvním místě pro bránící se Ukrajinu, ekologii světa, pro nás, pro občany a aktuálně i pro demonstrující zemědělce, již několik let je v ČR řešení, které dokáže NEJEN tyto emise, CO2, snižovat, ale DOKÁŽE SNIŽOVAT I SPOTŘEBU benzínu, nafty a LPG o 5 až 15%.
  Projekt nepolyká peníze, ale může je produkovat. Miliardy měsíčně v úsporách díky nižší spotřebě o 5 až 15 %.
  Tyto výhody jsou zatím využívány pouze jednotlivě. Jsou to uvědomělí a následně nadšení jednotlivci, firmy a organizace, kteří jsou ochotni pravidelně přidávat nejvhodnější aditivum při tankování, dělat tak „práci navíc“ a trochu zlepšovat životní prostředí pro sebe i své okolí.
  Podle vyjádření hlavního výrobce PHM v ČR, Čepro, lze snadno provést celoplošné přidání aditiva do benzínu, nafty a LPG. Následně pak už bude ve všech čerpacích stanicích a stojanech.

  Ještě větší úspory každému uživateli motorů na benzín, naftu a LPG vzniknou tím, že nejvhodnější aditivum čistí motor a palivovou soustavu. Budou čisté svíčky, vstřikovače, žhaviče, ventily, katalizátory, filtry pevných částic, celá výfuková soustava. Dalším finančním přínosem je prodloužení životnosti motorů o desítky procent plus úspory na servisních pracích, náhradních dílech a provozních výdajích !!!
  Podrobné informace o tom posíláme vládě a ministerstvům. Z ne/pochopitelných?!? důvodů je to stále tabu. Oproti ostatním důležitým i nedůležitým problémům, tady se jedná o ŽIVOTY TISÍCŮ LIDÍ, které se celoplošným použitím zachrání !!!

  Tento CELOPLOŠNÝ ÚSPĚCH by se projevil i ve snížení inflace, protože nižší náklady na pohonné hmoty by se promítly i do nižších cen potravin a ostatních výrobků a služeb. To je ale přínosné, nejen pro uživatele paliv, ale také pro ostatní občany, kteří mohou očekávat snížení nákladů na potraviny a další zboží, což povede ke zlepšení celkové situace.
  To ochrání i životní prostředí, zdraví a životy všech spoluobčanů.
  Snížit inflaci-drahotu!
  Všichni uživatelé nafty, benzínu a LPG budou mít o 10% nebo i více % nižší spotřebu paliv.

  Pro přijetí této inovace se může každý zamyslet nad tím, jaký pozitivní vliv to má nejen pro sebe samé, ale i pro životní prostředí. Je důležité, aby každý přistupoval k této inovaci bez lhostejnosti, s odpovědností a projevil zájem o preventivní, jednoduchá a dostupná zlepšení.

  Rádi bychom ve Vás našli podporovatele těchto jednoduchých a rychlých možností.

  Pokud máte zájem rádi Vám poskytneme další informace a podklady.

  Připojíte se také ? Věříte, že společně můžeme přispět k významnému pokroku nejen na Ukrajině?

  S pozdravem

  Milan Bartoš

  řádný člen AMSP ČR
  auto: +420 776 107 056
  e-mail: 1bartos@seznam.cz

  Technická pomoc: Ing. Stanislav Šafář

  P.S. Pro Oddělení půdy.
  Hodila by se zemědělcům z uspořeného paliva,
  možnost, na příklad – návrat k důležité hluboké orbě?

 2. Je legrační, jak se všechny ty nové pidistrany a účelová seskupení deroucí se do parlamentu zaštiťují sloganem, že oni jsou ti praví, kteří do něj vnesou nového ducha čistoty, nezkorumpvanosti, zdravého rozumu a boje za práva utlačovaných. Historie nás učí, že se tak nikdy nestalo a pokud se do parlamentu tato seskupení dostala, chovali se tam jejich členové často hůře než ti minulí.
  Od člověka, který svoji účast v parlamentu myslí skutečně vážně bych čekal, že pokud nesouhlasí s naším členstvím v EU provede podrobnou analýzu kladů a záporů tohoto členství a nebude se vozit po naprosto marginální otázce omezování pěstování skotu a neexistující daně z hovězího.
  A pokud se týká Marka Bendy a jeho nepřetržité účasti v parlamentu, tak bych doporučoval měřit všem stejným metrem. Pak byste musel jmenovat např. i šéfku KSČM Kateřinu Konečnou, která je v PČR a EP také od svých studentských let a plat v EU se jí tak zalíbil, že se ho nemíní vzdát ani v příštím volebním období.

  • Podívejte se na [Link deleted], kde máte podrobnější rozbor toho, co zde píšete. A jinak, přece jsem ji popsal, i když nejmenoval.

   • Žádný analytický rozbor výhod x nevýhod našeho členství v EU jsem na aliancezacr nenašel. Jen spoustu prázdných floskulí o míru, bezpečnosti, prosperitě, svobodě. O tom, jak toho dosáhnout bez členství v EU, když obchodní výměna s ní dělá 80% ani slovo.
    A to seskupení pidistran ohánějící se národem, dělníky, sociální spravedlností a rozumností mluví za vše.
    Také jsem pochopil, kdo je to ten váš vzdělaný Sedláček. Na Twitteru je to známá postavička a za své obskurní názory tam dostává neskutečnou sodu.

    • Lidé, kteří mají schopnost kritického myšlení, dostávají sodu co svět světem stojí. Není to proto žádný rozumný argument. Většinou dostávají sodu od těch, kteří jen z opatrnosti nebo ze ziskuchtivě papouškují názory vlivných a mocných. A to více či méně, ale zatím za jakéhokoli režimu. Já si nezávisle myslících lidí vážím a kdybych s nimi třeba nesouhlasil, rozhodně bych jim „nedával sodu“. Bez těchto lidí by lidstvo již dávno vyhynulo.

  • Karel Brázda dělá že neví, jak v „liberální demokracii“ funguje předvolební kampaň a propaganda obecně. Žádná fakta, racionální argumenty, analýzy, rozbory, to přece průměrný konzumní ovčan dávno nečte, směřujeme k amerikanizaci.
   Tedy hraní na city, vybrání určitého tématu, příběh, polopravdy, politické figurky vybrané mocnými s ohledem na ukazování v televizi, hlasitý křik, opakování… však to známe.

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here