Home Názory Rusko a Německo versus USA aneb Co stojí za výbuchy Nord Streamu?

Rusko a Německo versus USA aneb Co stojí za výbuchy Nord Streamu?

Zajímavé vysvětlení ohledně poškození plynového potrubí NS1 + NS2 koluje v zákulisí zpravodajských služeb. Chcete-li tomu někteří říkat »konspirační teorie«, prosím – jak je libo. Jen vezměte v potaz, že pokud se incident oficiálně nevyšetří (silně pochybuji, a i kdyby nakrásně, dozvíme se všechno? – těžko), bude konspirační každá teorie, snažíc se dopátrat aspoň nějaké pravdy.

Ta, o níž bych se s vámi ráda podělila, aspoň mně smysl dává a oproti všem dosud prezentovaným zní nejopravdověji. Že totiž Rusko na základě nějaké tiché úmluvy dál dodávalo Německu zemní plyn i navzdory sankcím více méně v obvyklém, tzn. předválečném množství. Mělo by to svoji logiku, neboť německá ekonomika je na ruském plynu závislá zhruba z 55 procent a toto množství navzdory velkohubým prohlášením Scholze a pomatených zelených s jejich verneovskými obnovitelnými zdroji neumí nahradit. Nejen v čase nezbytném, aby průmysl nezkolaboval, ale ani v tom budoucím. Kvantitu výhledově v horizontu pěti a více let dejme tomu ano, levné ceny jako ty ruské však nenahradí ani výhledově. Navíc je-li likvidace německé ekonomiky strategickým cílem Spojených států, budou Američané podnikat veškerá opatření, která by Německu zabránila v přístupu k jakémukoli alespoň trochu levnějšímu zdroji.

Že projekt Pax Americana (svět pod vládou Spojených států) má za jeden z nejdůležitějších programových bodů kolaps německého hospodářství coby vůdčího evropského, je nabíledni. USA potřebují rekvalifikovat Evropu z výrobce (konkurenta) na pouhé odbytiště (smetiště odpadu), pouhé tržiště, kde si strýček Sam jen postaví stánek a bude prodávat zboží, které si s sebou přiveze zpoza oceánu. Proto Američané od nepaměti štvou Německo a Rusko proti sobě. Hlavně proto se hrály obě světové války, aby v Evropě nikdy nebyl klid, aby Evropa nikdy neměla dostatek prostoru k hospodářské konsolidaci a ekonomické prosperitě, vycházející z nedobytné spolupráce dvou stěžejních mocností Euroasie – Ruska a Německa.

Proto ta zodpovědně šlechtěná až brutálně primitivní, nevidomá nenávist, zvláště v české zemi patrná, vůči Němcům a Rusům společně. Z téhož důvodu si Rothschildové koupili toho skřeta s knírkem. Cílem druhé světové války nebylo vítězství Ruska nebo Německa, ale jejich vzájemné sebezničení – přesně toto si Rothschild zaplatil. Obrazně řečeno – ve válce nevraždil Hitler, ale právě Rothschild.

Proto mně zmiňovaná »konspirační« teorie dává takový smysl. Američané se prostě, lidově řečeno, domákli, že plyn z Ruska do Německa pořád přitéká i sankcím navzdory a udělali bum, bum… Myslím, že nejsem daleko od skutečné příčiny této proevropské katastrofy.

Marie Krejčíková

Předchozí článekNáš jediný pravý štír se snad ještě u nás vyskytuje
Další článekBiden podepsal návrh zákona o pomoci Ukrajině ve výši 12,4 miliardy dolarů

4 KOMENTÁŘE

  1. No konecne to taky nekdo „rekl“ na plnou hubu a pokud si jeste nekdo nevsiml tak mnoho z velkych konspiracich se stalo pravdou….

  2. Proboha, co je to za ježibabu. Ty její bláboly zcela jasně ukazují na nějakou psychickou úchylku… Přitom je úsměvné, jak si podobní konspirátoři protiřečí. Na jednu stranu slýcháme předpovědi, jak jsou USA v posledním tažení, jak jejich vliv slábne a na druhou stranu jakou mají sílu ovlivňovat dění daleko za svými hranicemi. Soudruzi, musíte si vybrat. Jinak vám ty konspirační teorie logicky skřípou.

    • Před mnoha lety jsem závěrečnou diplomovou práci dělal na katedře genetiky, tehdy se rodil projekt, který vyústil naklonováním prvního savce na světě, tedy ovce Dolly. Je patrné, že genetické inženýrství od té doby udělalo obrovský pokrok.Zodpovědná kádrová a genetická práce umožnila tvůrcům tohoto portálu v osobách Marie Krejčíkové a Pavla Otrubu vytvořit dokonalé klony Marie Zacharovové a Dmitrije Peskova. Není vyloučeno, že oba představitelé ruských a sovětských demokratických a antimilitaristických tradic by se od svých českých klonů mohli i něčemu přiučit…

Comments are closed.