Slovensko: Covid-19 nebyla pandemie, ale bioteroristický čin

Vyšetřování slovenské vlády odhaluje, že na Slovensku nedošlo k pandemii covid-19, ale k bioteroristickému činu. Doktor Peter Kotlár, lékař a poslanec, který byl loni zvolen do parlamentu na kandidátce Slovenské národní strany, prohlásil, že na Slovensku žádná pandemie koronaviru nebyla. »Na konci mého šetření, které představím v září, budou jasné důkazy, že pandemie na Slovensku nesplňovala kritéria pandemie z hlediska výskytu a dalších měřitelných parametrů,« řekl minulý měsíc na mimořádné schůzi zdravotního výboru Národní rady SR, kterou svolala opozice, aby pan Kotlár spolu s ministryní zdravotnictví Zuzanou Dolínkovou vysvětlili, proč je Slovensko jedinou zemí ze 190 na světě, která se distancovala od aktualizace WHO.

Na dotaz opozičních poslanců ohledně vážnosti svého vyjádření Peter Kotlár odpověděl, že to myslí »naprosto vážně«. Slovensko je jedinou evropskou zemí Světové zdravotnické organizace, která se rozhodla distancovat od aktualizovaných Mezinárodních zdravotnických předpisů (IHR) WHO, které tvoří preambuli tzv. pandemické smlouvy. O této skutečnosti se v médiích vůbec nepíše. V Evropě je to ojedinělé.

Slovenský premiér tak před časem zahájil vyšetřování ۛ»cirkusu Covid« a fenoménu »náhlých úmrtí«. Vyšetřování probíhá na základě žádosti vlády, která uvedla, že »řešení pandemie se vyznačovalo selháním v oblasti ochrany základních práv a svobod«.

Premiér Robert Fico prohlásil: »Zveřejníme a sdělíme slovenské veřejnosti, co se v tomto období skutečně stalo.« Obvinil předchozí vlády, že upřednostňovaly zájmy farmaceutického průmyslu před zájmy veřejnosti: »Zbytečným nákupem různých léků a vakcín vydělali spoustu peněz,« zdůraznil Fico. Rovněž obvinil úřady, že zavírají oči před úmrtími na kardiovaskulární onemocnění spojená s vakcínou. Fico shrnul studii covid do sedmi bodů:

1. Zveřejnění aktuálních údajů o úmrtnosti.

2. Zveřejnění údajů o kardiovaskulárních (a jiných) úmrtích způsobených očkováním.

3. Veřejné odhalení korupce při nákupu masek a dalších osobních ochranných prostředků (a politiků, kteří se na ní podíleli).

4. Veřejné odhalení korupce při zadávání zakázek na vakcíny a souvisejících zakázek.

5. Veřejné odhalení experimentů s vakcínami a zneužívání různých léků, jakož i násilného zacházení s lidmi v nemocnicích během pandemie.

6. Zahájení vládního vyšetřování celého průběhu pandemie, včetně uvolnění vakcín a nákupu různých zdravotnických prostředků a vakcín (a kdo z toho měl finanční prospěch).

7. Povinnost zveřejnit všechny výsledky takového vládního šetření.

Vedením vyšetřování zvládání pandemie byl oficiálně pověřen poslanec za vládnoucí Slovenskou národní stranu (SNS) Peter Kotlár. Kotlárovým cílem bude zajistit, aby se »podobná selhání vlády« neopakovala (originál zprávy zde).

(jost)

Související články

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy