Home Domácí Trestní oznámení na Rakušana policie postoupila na Odbor extremismu a terorismu

Trestní oznámení na Rakušana policie postoupila na Odbor extremismu a terorismu

FOTO - ČTK/Miloš Ruml

Trestní oznámení podané stranami DOMOV a Česká suverenita v posledním říjnovém dni tohoto roku bylo postoupeno na Odbor extremismu a terorismu.

»Věřím, že příslušný odbor nepoužije dvojí metr, kdy na jedné straně za několik videí na Facebooku nechá odsoudit pány Tušla a Čermáka a na straně druhé by odložil toto trestní oznámení jako neopodstatněné,« řekl David Tygr Ploc, předseda strany DOMOV.

Na budově ministerstva vnitra v Praze na Letné visí ode dne státního svátku založení Československa česká a ukrajinská vlajka, uprostřed se nachází podobizna ruského prezidenta Vladimira Putina ve vaku na mrtvoly.

»Ministr Rakušan opravdu patří za mříže, a to nejen za urážku představitele jiného státu, ale i za výrazný ekonomický zásah do státního rozpočtu vynaložením částky za výrobu, instalaci, hlídání, odstranění vlajky a následnou výrobu a instalaci další. Tato částka přesáhne zaručeně 200 tisíc korun,« dodala Jana Volfová, šéfka České suverenity.

Již dříve uvedla, že se tímto činem dostává Česká republika do nejhlubší totality, kdy »se popravovalo i za pouhý názor«. »Myslím, že Milada Horáková se obrací v hrobě,« dodala Volfová. Spolu s Plocem jsou přesvědčeni, že nás vláda, nejen tímto činem, skutečně zatahuje do války.

(pk)

2 KOMENTÁŘE

  1. Kdyby věděla Dr.Milada Horáková jaké existence si ji berou do úst opravdu by se v hrobě obracela. Pokud David Tygr Ploc považuje dvojici Tušl – Čermák za PÁNY(!) a nikoliv za absolutní primitivní lidský odpad pak pro něho platí: „Jeden za osmnáct druzí dva bez dvou za dvacet“:::

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here