Horoskop na tento týden

26. února – 3. březen 2024

Vítejte na našem webu s horoskopem na tento týden!

Jste zvědaví, co vám přinese nadcházející období? Naše stránka vám poskytne aktuální horoskop na tento týden, který vám pomůže lépe porozumět energiím, jež na vás působí, ať už jste ve znamení vzduchu, vody, ohně nebo země. Každý týden nový horoskop.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Uvidíte ve vitríně obchodu věc, která je sice drahá, ale už na první pohled jste si ji oblíbili. Neskrblete! Udělejte si radost.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Bude to týden jako křen. Nejlepší v roce? To se ptáte hezky, ale marně. Horoskopy jsou jako počasí. Dlouhodobý výhled není možný.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Neváhejte pořád nad každým rozhodnutím. Prostě zvolte buď tu, či onu variantu. Jak by to bylo, kdybyste vybrali tu opačnou, se stejně nikdy nedozvíte.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Vaše pracovní povinnosti se vlečou jak týden před výplatou. Nic vám nejde, vše se bortí pod rukama. Zkuste si nedávat tak velké cíle – a uvidíte, jak se vám rázem uleví.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Není nad to, když si rozumíte se svým protějškem a nehádáte se. Že to není zrovna váš případ? Pak, světe, div se, v tomto týdnu bude.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Ačkoli venku není zrovna krásně, vydejte se na delší procházku. Prospěje to nejen vašemu fyzickému zdraví, ale i duševní pohodě.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Někdo si na vás již delší dobu myslí, a vy to stále nevidíte. Nebo nechcete vidět. A přitom děláte obří chybu!

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Někdo si na vás již delší dobu myslí, a vy to stále nevidíte. Nebo nechcete vidět. A přitom děláte obří chybu!

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Přepadá vás žárlivost? Ano, hvězdy tomu napovídají. Vše se ale – zaplaťpánbůh – děje pouze ve vaší hlavě. Nikoli v reálném světě. A to je dobře!

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

V práci zaviníte něco, kvůli čemuž se na vás šéf opravdu vydatně naštve. Nicméně, buďte v klidu. Vzápětí to napravíte – a budete za hvězdu firmy.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Pokušení zvané nevěra na vás číhá na každém kroku. Naštěstí mu umíte, silnou vůlí pevně patřící k vašemu znamení, čelit. A nejinak tomu bude i v tomto týdnu!

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

První polovina týdne bude pro vás jako z partesu. Pak se to sice zhorší, ale vy budete tak optimisticky naladění, že okamžitě zažehnáte jakýkoli stín deprese.