Home Názory Bulharsko již začalo, co u nás, váleční štváči?!

Bulharsko již začalo, co u nás, váleční štváči?!

Čas od času nás media informují o počtu zahájených trestních stíhání v souvislosti se šířením »dezinformací«. Nebudu opakovat ono známé, jaký je rozdíl mezi dezinformací a pravdou.

Je velmi pravděpodobné, že počet stíhaných dezinformátorů se bude dále zvyšovat. Na alternativních mediích a sociálních sítí se totiž objevila (další) šokující a pro naše občany závažná informace. Video aktivisty Jiřího Havla »Bulhaři už dostávají povolávací rozkazy. Kdy máme jít na řadu my? Pojďme to zastavit«.

Patřím k těm vládou nechvalným »chcimírům« a mám dojem, že výše uvedená informace zapadá do scénáře našich vládních loutek, kterak naplno zatáhnout občany naší země do více než rok probíhajícího konfliktu mezi USA a RF na Ukrajině. Zatímco na jedné straně přibývá počet občanů, kteří volají po příměří, zesilují aktivity v podobě podpisů petic, výzev, účastní se protivládních demonstrací, na straně druhé pokračuje plnění příkazů ze Zámoří našimi vládními mocipány, kteří byli lidem »demokraticky« zvoleni.

V těchto dnech si připomínáme 78. výročí osvobození Československa od německého fašismu. Při této příležitosti se již začaly konat v mnoha městech Pochody za mír, viz odkaz. Na 1. května je připravena mezinárodní Mírová demonstrace na Trojmezí v Hrádku nad Nisou, další ze série protivládních demonstrací se uskuteční v Praze na »Václaváku« 6. května, tentokrát pod názvem Společně za mír a svobodu.

Uskutečněné i připravované aktivity »chcimírů« dávají krvelačným dámám a pánům, nejen Černochové a »Pávkovi« jasný vzkaz. Vašim prohlášením a ujišťováním nevěříme! Nejste reprezentanti prosazující zájmy České republiky a jejich občanů! »Dnes« je na pořadu výcvik doktorů, co přijde »zítra«? Perzekuujete a vyhazujete ze zaměstnání vlastní občany nejrůznějších profesí za názory, které sdílí v souvislosti s konfliktem na Ukrajině. Přitom o dalších a dalších dodávkách zbraní na Ukrajinu nerozhodují »chcimírové«, ale vládní loutky, které při demonstracích ujíždějí raději ze Strakovky do Jeseníka, premiér signalista, namísto aby řešil narůstající a neřešené problémy občanů vlastní země, tak si užívá dalších výletů do vzdálených zemí za peníze daňových poplatníků.

Páni »chciválkové«, nikdo z vás nedostal mandát voličů k zatahování ČR a jejich občanů do války za zájmy Západu! Přestaňte s dalším pumpováním zbraní a válečnou eskalací, která může snadno přerůst do jaderné apokalypsy. Začněte přemýšlet alespoň po vzoru francouzského prezidenta Macrona o mírovém plánu Číny na ukončení konfliktu na Ukrajině a udržení míru v Evropě. Je nejvyšší čas!

Miroslav Kavij

3 KOMENTÁŘE

  1. Voliči Gumy budou ještě čumět, až povolávání do zákopů začne i v ČR. Guma už se těší, až bude podepisovat příslušná lejstra, jak se sám nechal slyšet. Prý musíme válku podpořit i lidskými zdroji; už nejsme lidé, ale lidské zdroje.

  2. Na dvou dezinformačních webech se píše, že lidé, kteří snědli Kyjevě karbenátek u McDonalda dostávají, po odchodu, povolávací rozkazy od vojáků, kteří na ně, poblíž McDonalda čekají. Na jednom dezinformačním webu je fotografie, jak asi 5 lidí stojí před Mc Donaldem. Pokud by se v Kyjevě bojovalo, tak by lidé nechodili k Mc Donaldovi a nepostávali tam. Podle mne ta ředitelka co vyhodila z práce učitelku za to že řekla že se v Kyjevě nebojuje a soudce, který vyhazov potvrdil, jsou lháři – tedy podle mne. O tom, je li někdo lhář nebo není, rozhoduje samozřejmě na zákonech nezávi-
    slý soudce a ústavní právník Tlammelka – ten, co zakázal vládě udělat opatření proti šíření covidu.

Comments are closed.