Home Názory Černochová s hlavou v pejru

Černochová s hlavou v pejru

V kontextu nadcházejícího vývoje mezinárodně politické situace, resp. zažehnutého konfliktu USA vs. globalisté, má ministryně obrany Jana Černochová dvě možnosti. Buď v rámci modernizace našeho letectva setrvá na nákupu amerických stíhaček F-15 (příp. F-35), nebo v souladu s nynějším trendem kývne na nabídku globalistů, kteří nově skrze Švédsko nabízejí Ministerstvu obrany k bezplatnému převodu námi dosud pronajímané švédské Gripeny. 

Globalisté do toho po Kissingerových projevech skutečně šlapou naplno na všech frontách. Přijetí Švédska a Finska do NATO je rovněž jedna z jejich významných aktivit, protože obě tyto severské země nejsou pod vlivem Spojených států ale právě globalistů. Ti se kromě jiného snaží odstranit Američany z NATO a k tomu potřebují podporu členských států Aliance. Jinak řečeno – »Švédsko a Finsko v NATO« nemíří primárně proti Rusku, ale proti Americe. To je potřeba si uvědomit, než začneme vynášet nějaké zásadní soudy.

Proto globalisté teď hází vidle do českého nákupu amerických stíhaček, resp. ony vidle se de facto zabodávají do amerického vojensko-průmyslového komplexu, resp. hodlají mu zasadit další ránu.

Jak jsem již v minulých komentářích několikrát zdůrazňoval, globalisté nepotřebují pro své záměry neustálé vojenské konflikty, notabene proti Rusku a Euroasii už vůbec ne. Velmi zřetelně vnímají i fakt, že většina členských zemí NATO již odmítá hájit výhradní americké zájmy v předem prohraných či k neúspěchu odsouzených lokálních válečných konfliktech. 

Bude velmi zajímavé sledovat, jak se výrazně proamericky prodejná Černochová zachová. Zda setrvá na pozici spolu s potápějícími se Spojenými státy nebo zradí Bílý dům a vrhne se na kariéru po boku globalistů. Myslím však, že ať se rozhodne jakkoli, ona už je Američany tolikrát použitá, že i kdyby se nakrásně přeorientovala, nebude jí to nic platné. Spíše hraje o podobu svého konce. Zda se dočká toho milostivého, když podepíše nabídku Švédska, nebo nemilostivého, když nabídku Švédska odmítne. 

Po té, co tohle děvče od bankovní přepážky začalo po 17. prosinci loňského roku horlivě metat granáty na všechny strany co by nová šéfka obrany, a po 24. únoru roku letošního zbrojně prostituovat do Země modrožluta, v té své hlavičce ani náznakem nedomyslela následky svých konání. Teď se to všechno vrací a bude jí u toho pekelně horko.

Jak kdysi říkal jeden můj kamarád – tihle globální frajeří nejsou žádní milánci na gauč… Dneska padají po Evropě hlavy mnohem výraznějších person než kdy byla a je nějaká Černochová.

Jan Čech