Ministerstvo vnitra vedené předsedou strany, za kterou jsou již čtyři mrtví v kauze Dozimetr a nezjištěný počet šifrovaných telefonů pro komunikaci s organizovaným zločinem, se postupně mění na AgitProp. STANPirátProp přebírá výchovu mladé generace. Mladým patří internet, o tom se nehlasuje.

Jistě se časem dozvíme také výsledky evaluace tohoto veřejného programu, jehož cíle i náklady jsou zatím neznámé, jak je zvykem u preventivních programů ministerstva vnitra. Co teď zbývá? Nasadit Danu a Danuši, aby se informace dostaly k co nejširšímu publiku. Zejména státní zaměstnankyně Dana to se sociálními sítěmi umí.

Možná po novotvaru chcimíři přijde také s něčím, co podpoří boj STAN za lepší společnost bez dezinformací. Poučeni ze stalinistické Moskvy, že nejlepší je začít u těch, co ještě nemají 15 let, mohou být nakonec velmi originální. Co takhle poučit národ, že ten, kdo šíří dezinformace, má chlupaté daně? Anebo, že dezinformace způsobují plešatost, a proto je Fialova vláda vlasatá?

Jan Klán

1 KOMENTÁŘ

  1. Jana Černochová má kamarádku – Dana Drábová, předsedkyně Státního úřadu pro jadernou bezpečnost ČR, která propaguje tričko na svém Twitteru X a prodává je prostřednictvím svého Twitteru X stejným hovadům jako je ona sama. Na tričku Dany Drábové je napsáno : Chcimíři všech zemí vyližte si prdel, píšu to nezkráceně a bez úprav, již o tom psal i iPortaL24.
    Kdo se chce pobavit, Twitter X Dany Drábové stojí za to, k poblití. Drábová na svém Twitteru lže jako když tiskne, dezinformační účet.

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here