Cíl? Zadusit slovanské národy!

Ukrajinizace a s ní ruku v ruce jdoucí nacifikace České republiky pokračuje doslova kvapíkovým tempem. Za potlesku významné části obyvatelstva.

Čerstvé informace s odkazem na web ministerstva vnitra přináší server aeronet.news: »V nedávném článku jsme uvedli, že v ČR je už bezmála půl milionu ukrajinských migrantů, jenže to byl omyl. Jak jsme byli do redakce upozorněni, to už dávno neplatí. Podle informací samotného ministerstva vnitra jich je v ČR už bezmála 700 000 a představte si, že každý den česká cizinecká policie zaeviduje v průměru 2500 nových ukrajinských migrantů. Každý den, každičký jednotlivý den jich přichází do ČR v průměru 2500, někdy to je více jak 3000 za den, jindy méně než 2500, ale v průměru je to 2500 denně. Výjimkou je ovšem včerejšek, kdy 2. ledna 2023 zaregistrovala cizinecká policie v ČR přes 7000 ukrajinských migrantů naráz. Neúprosnou matematikou snadno vypočteme, že tímto tempem jich každý měsíc do ČR přijde 75 000 a do konce roku 2023 jich přibude 900 000. Když těch 900 000 připočtete k současným zhruba 700 000 Ukrajincům, kteří již v ČR jsou, vyjde vám, že ke konci tohoto roku jich bude v ČR celkem 1,6 milionu, tedy zhruba 16 % populace ČR, čímž se Ukrajinci stanou největší národnostní menšinou v ČR. To není žádná nadsázka, ale holá matematika.«

Už chápete, proč si Fialova vláda musí půjčovat peníze u Evropské investiční banky (5 mld. Kč) na zdravotní péči Ukrajinců, zatímco tamní rozežraní oligarchové si válejí šunky na svých luxusních jachtách a ve svých luxusních hotelech a letoviscích? Jedině snad, že by Ukrajinci prchali z vlastní země před vládnoucími sympatizanty Stepana Bandery, jehož nedožité 114. narozeniny (1. ledna) slavil ukrajinský parlament opět ve velkém. Ale to bych toho chtěl asi příliš.

Stydím se za to, že jsem Čech. Že v čele mé vlasti je svoloč, která veřejně podporuje ukrajinskou nacistickou juntu a dveře vlastní země otevřela dokořán Banderovým sympatizantům.

Zmíněných mohutných parlamentních oslav se polekal dokonce i předseda polské vlády, jinak spolu s Fialou druhý evropský protiruský lídr.

Server echo24.cz píše: »‘Jsme extrémně kritičtí, velmi, velmi negativní vůči jakékoli glorifikaci nebo dokonce připomenutí Bandery,‘ zdůraznil v pondělí polský premiér Mateusz Morawiecki, jak uvádí web Wiadomosci. Svým výrokem vyjádřil nesouhlas se zprávou, kterou na Twitteru v neděli ukrajinský parlament oslavil 114. výročí narození Stepana Bandery, jehož část Ukrajinců považuje za národního hrdinu, zatímco Polsko, Rusko a Izrael ho označují za teroristu a extrémního nacionalistu.«

Banderu si na Nový rok připomněl nejen UK parlament, ale i veřejnost v ulicích měst nebo před jedním z kostelů – viz. video. Bylo-li by na mě, hnal bych je odtud svinským krokem a hranice zavřel na sto západů.

A český premiér? Namísto protestu aspoň na úrovni polského kolegy dál zadlužuje Českou republiku a dál burcuje občany, aby neustávali v pomoci ukrajinským uprchlíkům, kterých tu každý den podle oficiálních údajů přibývají tisíce a tisíce. Budeme-li mít štěstí a hvězdy nám i přes naše hříchy, naši lhostejnost a nečinnost zůstanou nakloněny, snad se generace příští dožijí nového Norimberského tribunálu. Pokud už ale nebude pozdě. Co se euroatlantistům nepodařilo přes Hitlera a německý nacismus, může se jim podařit nyní – přes Fialy a modifikovaný nacismus ukrajinský… Zadusit slovanské národy a zotročit jejich obyvatelstvo. Rusko, prosím, probuď se!

Jan Čech

Související články

7 KOMENTÁŘŮ

 1. Dnes jako včera, opět další lži a dezinformace. Ve statistikách ministerstva vnitra lze dohledat, že k 30.11.2022 bylo uděleno pobytové oprávnění 424985 Ukrajincům, o měsíc později to bylo 429668. Čili žádných 700 tisíc v absolutních číslech a meziměsíční nárůst nečinil ani 5 tisíc. “Čech”, možná spíše Rus totiž v případě meziměsíčního (denního) nárůstu záměrně zamlčuje, že řada Ukrajinců také z ČR odchází.
  Opět se tu hraje na strunu těch, kteří si potřebné informace neumějí nebo nechtějí dohledat. O to je tento způsob komunikace podlejší a nechutnější. Je jen s podivem, že se stále najdou tací, kteří to podobným kreaturám ještě baští.

  • Karle, informace překopáváte i Vy – před slovy, která rozporujete, je napsáno, že je to z jistého serveru, tudíž si jděte stěžovat i tam 🙂

   • Jak fungují pračky peněz bylo již dokonale popsáno, ale teď jsme se dozvěděli jak se pere lež, stačí napsat “podle informací z jistého serveru” a je to. Ono je takových šikulů ve Vašem týmu více, třeba stále čekám na vysvětlení kde pan Cinka sežene těhotného Kena, ale co mě těší, že na to skočí pouze 3% potencionálních voličů………..

    • Josefe, pletete si pojmy a dojmy 🙂 Víte, co je to reakce na něco? Na tomto principu je založeno mnoho publicistických článků na mnohých serverech a v mnohých novinách. Co je na tom špatného?

    • Soudruhu Zbyšku, sklouzáváte k naprosto trapné argumentaci. Ale aspoň víme, že pravda vás vůbec nezajímá.

    • Obhajoba lži je jen a jen obhajoba lži. To, že je zde lží a polopravd spousta neznamená, že je to normou. Tohle není novinařina ani publicistika.

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy