Cítíš se kočkou? Vrať řidičák a táhni lovit myši…

Dějí se ve světě strašné věci. Někdy už ani nemám chuť vyjadřovat se. Jednak je to pořád dokola, a kdybych se propsal do bezvědomí, pořád mám pocit, že dělám zbytečnou práci, že to stejně s nikým nepohne… Něco v tom smyslu, když byste sexuálnímu maniakovi v akci, bráníce se násilí, citovali paragrafy Trestního zákoníku…

A jednak se člověk taky nechce zbytečně vystavovat tahanicím s policií a soudy. Obzvláště háklivé na toto jsou všechny ty vymaštěné genderové studie a teorie. Špitnete krapet proti a už se vezete… S vrahem není tak přísně nakládáno, jako s odpůrci těchto zvrhlostí.

Jednu z takových zveřejnil aeronet.news: »Británií otřásá skandál s uniklou nahrávkou dvou 13letých studentek ze školy Anglikánské církve, které se do krve pohádaly s učitelkou genderových studií o tom, že jejich spolužačka se přece nemůže genderově identifikovat jako kočka, protože je dívka a má přece vagínu! Učitelka spustila genderovou přednášku a dívky zatvrzele odmítaly ustoupit! Padla i výhrůžka na vyhazov ze školy a dívky šly na převýchovnou přednášku o diverzitě, ekvalitě a inkluzi! Woke šílenství tak dorazilo už i na církevní protestantské školy!«

Poslechněte si zvukový záznam onoho rozhovoru – doporučuji na lačno… – zde.

Nepozvraceli jste se? A co s tím? Řešení jsou prostá a nabídlo je hned několik diskutujících pod zmíněným komentářem. Cituji:

– Šla na to holčina blbě. Měla prohlásit, že se identifikuje jako vosa a začít milou učitelku píchat kružítkem. Když by se učitelka bránila, měla si stěžovat, že učitelka jí brání v identifikaci, když se cítí vosou. A pro vosy je přirozené bodat lidi. Ony by tu krávu úču ty zvrácenosti rychle přešly. Až by jí přišel pořádně vo*íchat tatínek žačky, pan Mandarínský sršeň.

– Léčba: pokud se někdo necítí člověkem, ale cítí se kočkou, lze to úspěšně léčit. Naše kočka také nemá občanku a řidičák. Pokud bychom těmto »kočkám« sebrali lidské vymoženosti, jako je svéprávnost, řidičák, důchod, sociální dávky, zdravotní pojištění… domnívám se, že by se poměrně brzy tato »kočka« z této deviace vyléčila.

– Přesně! A jídlo jen do mističky pro kočičku. A zavírat na půdu! Jsi kočka, tak se vším všudy! Jinak jsi lhářka.

– Jak jídlo do mističky? Myši lovit!

– Jsou jen dvě pohlaví. Jedno chodí na gynekologii a druhé chodí na urologii. A VŠICHNI OSTATNÍ AŤ CHODÍ NA PSYCHIATRII!

Za mě naprostý souhlas. Přeji vám normální den, abyste potkávali jen ženy ženy a muže muže…

Pavel Votruba

Související články

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy