Home Názory Což takhle pohledět pravdě do očí, Fendrychu Martine? Aspoň jednou

Což takhle pohledět pravdě do očí, Fendrychu Martine? Aspoň jednou

Poněkud vulgární nařčení, jež zaznělo na aktualne.cz… Dostanu se k němu za moment. Nejdříve trošku předehry. Nikoli milostné, ale společenské. Víte, ono je to těžké, když občan tenhle bordel nezavinil – mám na mysli ty člověky, kteří by volili ANO, a o nichž je a bude řeč. Když to vezmu podle sebe – co je mi do nějaké války na Ukrajině, co mi bylo a je do nějakého covidu a co já mám společného s Hamásem, Gazou, Palestinci a Izraelci?

Ano, já sice nevolím = nechodím k volbám a nebyl jsem ani u jedněch »svobodných«, poněvadž nejsem blbej a hanba by mě musela fackovat, kdybych se na podpoře tohoto tzv. demokratického režimu jakkoli podílel. Ale na druhou stranu chápu ty, kteří stejně jako já současný bordel nezavinili a mají ho odnášet do morku kosti. Tedy chápu je v tom smyslu, že se přiklánějí k Andrejovi, který současnou vládu nemilosrdně kritizuje, a když premiéroval, tahle protiobčanská svinstva nevykonával. Jedno z jakých důvodů, tím se teď nezabývejme.

To ale pořád ještě neznamená, jak tvrdí autor onoho komentáře, nechvalně proslulý Martin Fendrych, že tato zmiňovaná část národa je těžce nakažená infekcí lží a populismu. Tihle lidé chtějí jen normálně žít, protože jsou slušní, pracují a odvádějí daně. TEČKA. Proč právě tihle by měli doplácet na nějakou Ukrajinu či Izrael či covid? Nepamatuji se, že by nám kdy Ukrajina nebo Izrael pomohly.

A propo – když už jsme u toho… Proč myslíte, že byl v prosinci 1952 popraven Slánský a spol.? Protože rozdali výzbroj naší armády nově vzniknuvšímu Izraeli. To nebyla pomoc, jak se tomu dnes oficiálně říká, to byla VLASTIZRADA. A Černochová se svými nohsledy udělala ve prospěch nacistické ukrajinské junty totéž, co tehdy Slánští a spol. ve prospěch Izraele. Lakonicky povězeno – ve Stalinovi tenkrát bouchly saze. Takže žádný Gottwald a vedení tehdejší KSČ. Befel přišel z Kremlu. Za vlastizradu.

Fendrych rozebírá Babiše do posledního šroubku a přirozeně niť suchou na něm nenechává. Od voleb v říjnu 2021 je AB vinen vším. Jak jsem již mnohokrát psal v minulých komentářích, Babiš do téhle garnitury nepatří, neboť on není orientovaný proamericky. On není, na rozdíl od členů vlády, součástí projektu Pax Americana. To z něho sice svatého lidumila nedělá, ani jím není, ačkoli na druhou stranu rovněž není takový gauner jako Fiala a jeho ministři, nicméně právě toto je důvod jeho permanentní dehonestace. A bude napořád, i kdyby z politiky zmizel.

»Co jim vadí (myšleno voličům Babiše – pozn. iportaL24.cz)? Podle Kantaru ‚nekompetentnost, nekoncepčnost, chaotičnost, neplnění slibů, ale objevují se také ekonomické důvody jako vysoká inflace, pokles reálných mezd a s nimi spojené důvody jako nečinnost, špatná komunikace‘. Od pětikoalice se čekalo, že změní přístup k občanům, bude mnohem víc vysvětlovat, nabídne kompetentní ministry. Tyto naděje se podle části pětikoaličních voličů nesplnily,« píše kromě jiného bývalý náměstek ministra vnitra Rumla.

A na tom je něco špatně, pane Fendrychu? Že tohle lidem slušným, pracovitým a státu ani korunu nedlužícím vadí? Co kdybyste podobnou esej stvořil o činnosti Fialova kabinetu? Zvládnul byste to? Zkuste se aspoň jednou podívat pravdě do očí.

Což takhle pohledět pravdě do očí, Fendrychu Martine? Aspoň jednou.

Robert Fish

4 KOMENTÁŘE

  1. Tvl to je neskutečný, co ten blb dokáže vymyslet. Slánský rozdal zbraně Izraeli a za to byl popraven. Ty zbraně tedy rozdával v době, kdy byl ministrem obrany Ludvík Svoboda a následně Gottwaldův zeť Čepička. Pokud to tak bylo, pak měli být oba popraveni spolu se Slánským a ještě minimálně rozčtvrceni. Gottwald samozřejmě s nimi.

  2. Fendrych je režimní hňup známý svými prorežimními výblitky na Aktuálně.cz. Fendrych je režimní fähnrich, který nese prorežimní havlovský pravdoláskový prapor. Jinak ale ve svých článcích Fendrych lže, až se mu od huby práší.

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here