Home Názory Díky, pane Jiří Paroubku

Díky, pane Jiří Paroubku

Expremiér Jiří Paroubek se rozhodl bránit důchodce. Jako jeden z mála. Budiž mu upřímně volána SLÁVA, neméně hlasitě, jako tomu z Poděbrad (Jiřímu) za jeho unikátní Všeobecnou mírovou organizaci, usilující o upevnění trvalého míru na principu národní svrchovanosti států. Že je tohle srovnání přitažené za vlasy? Není! Také Paroubek chce mír – pro důchodce, které nyní ve válce o přežití odzbrojuje vlastní vláda. A podezírat bývalého předsedu ČSSD z toho, že skrze tuto aktivitu chystá návrat do velké politiky, je už zcela mimo mísu – byť proti Bidenovi je Jiří Jura… Snad jedině, že v sobě má od narození dobrodružné sklony a coby Jura by Juru chtěl následovat – Jánošíka. Bohatým brát a chudým dávat. Možná. Kéž by. Nicméně budovat si politickou kariéru na zastávání se důchodců, notabene v dnešní době… – uznejte sami, to je pitomost non plus ultra.

Paroubkovo hnutí se jmenuje Nespokojení, chce sjednotit dnes v podstatě neexistující, avšak tolik potřebnou levici, a do nerovného boje vyrazilo s peticí Braňme naše důchodce, kterou představilo během úterní demonstrace na Malostranském náměstí. Aktuálním cílem je 10 tisíc podpisů, potřebných k tomu, aby se onou peticí zabýval petiční výbor Poslanecké sněmovny PČR při veřejném slyšení.

Však to Jiří Paroubek od mainstreamu taky schytává. Protinárodní generace novinářů, byvše již náležitě vzdělána a patřičně instruována polistopadovým školstvím, okamžitě spustila dehonestující jekot. Že bývalý předseda vláda kolem sebe sdružuje fuj komunisty, dezinformátory a další pochybná individua, kterým ve skutečnosti není lhostejné, a hlavně nehodlají mlčet k tomu, když někdo někoho svinsky odírá a hodlá mu ze života udělat sociální peklo – zvláště těm bezbranným a namnoze i nemohoucím.

Nevšimnout si Paroubka samozřejmě nemohlo forum24.cz, nejhlásnější to trouba Fialovy protilidové tyranie. Už jen ten titulek hovoří za vše: »Paroubek na svoji demonstraci přilákal pár desítek lidí. Hlavně komunisty.« Bože můj, nemáte tam něco chytřejšího, méně dementního? Vy si snad myslíte, že důchodce, který žije z ruky do huby, bude řešit, kdo mu zajistí důstojné stáří? Že řekne, já nechci přidat k důchodu, protože ty peníze pro mě vybojoval Paroubek se socany, komunisty a dezinformátory? A k tomu počtu – byla-li by to Jurečkova demo, jistě by se na Malostranském náměstí těch lidí shromáždily tisícovky…

Mimochodem – všímáte si taky, jak zručně se dneska šermuje s podstatným jménem »dezinformátor«? Nikdo nikomu nic nevysvětluje – odmítáš vnímat a slavit úspěchy Vlády Petra Fialy – jsi dezinformátor. Tečka. Odmítáš se smířit s tím, že taky jednou budeš starý a nebude se ti chtít umírat jen proto, že nebudeš mít na jídlo a na léky a kde bydlet, a proto tleskáš Paroubkovi, že sdružuje Nespokojené? Jsi šmahem dezinformátor. Já jím jsem a hrdě se k této nálepce hlásím, lepě si ji vteřiňákem na čelo, aby fest držela.

Díky, pane Paroubku. Za důchodce současné a budoucí. Že jen nesedíte doma a večer u zpráv nenadáváte, jak to tu stojí za ho*no.

Martin Kalous

3 KOMENTÁŘE

  1. Kalousi, ty na důchodce nevypadáš, já jím jsem. Prosím neber si mě do huby. My důchodci se máme velice dobře. Dnes jsem např. vyrazil do Bedřichova na běžky. Městským autobusem tam se seniorní slevou dorazím za 10 Kč. Při tom nádherném počasí jsem si těch téměř 30 km po stopách jizerské 50 opravdu užil. A měl bys vidět, kolik tam těch důchodců jezdí, jaké mají vybavení a jak si lebedí.
    Paroubkovi o žádné důchodce nejde. To víme všichni. Jemu jde jen o navýšení jeho důchodu. Jak se nedávno uřekl jeho důchod činí 35 000. Při původní červnové valorizaci by dostal navíc další 4000. Pro to tak bojuje za důchody. Samozřejmě i proto, že se mu k tomu důchodu rýsuje i dobře placená funkce za plané nezávazné žvanění. A užiteční idioti, hlavně bolševici, mu za to tleskají. Hlupáci.

    • To by snad mělo být normální, že se důchodci mají dobře. Vzhledem k celoživotním platbám do systému mají nárok. Ovšem fialový režim chce důchodce i ostatní přiškrtit, aby mohl sponzorovat fašistickou diktaturu.

      Nejde jenom o ty peníze, ale hlavně o to, že naše republika stojí na špatné straně, podporuje ty zlé.

Comments are closed.