Home Názory Dokažte, že nejste bastardi!

Dokažte, že nejste bastardi!

K čemu vlastně ten stát máme, my obyčejní lidi? Dneska už jen k tomu, aby nás dojil a měl z čeho spolufinancovat protiruské válečné operace Pentagonu z ukrajinského území. O nic jiného nejde. Že to leze do peněz, je jasné a že na to peníze už nejsou, to je jasné také.

Nevím, jestli má smysl donekonečna opakovat a znovu a znovu připomínat (nemá – kdo vidět chce, vidí – kdo nechce, toho nepřesvědčí ani můj výčet), co nám Fialova vláda už ukradla a ve velkém se krást dál chystá. Na zabíjení Rusů totiž nebude peněz nikdo dost a Česká republika patří k nejštědřejším sponzorům téhle slovanské genocidy.

Geopolitickým architektům samozřejmě nejde jen o co nejvíce mrtvých Rusů, ale i Ukrajinců (boj za zářnou budoucnost řadových Ukrajinců je pouhé divadlo) – vždyť i ti jsou přece Slované. A ti jsou pro NĚ dobří jedině mrtví.

Prošpikovaná nenávistí k nim, ke všem Slovanům obecně, byla zvláště exministryně zahraničí Spojených států Madeleine Albrightová (Václavova osobní guru), která se tím jako jedna z mála dokonce netajila ani veřejně a která nám tu po roce 1989 lajnovala mezinárodně politickou orientaci, abychom náhodou nepřešlápli hraniční čáru a neocitli se v autu.

Ta dnešní válka z jakéhosi lidského pohledu se nevede v rozložení Rusko vs. Ukrajina, ale Západ v čele s USA versus Rusko a Ukrajina. Jako když se o tréninku fotbalový tým rozdělí na dvě půlky a zahraje si proti sobě červení proti bílým. Taky se to za chvíli mezi nimi začne řezat, byť jsou z jednoho mančaftu. Stačí drobný faulík na jedné či druhé straně a už se to mastí hlava nehlava, spoluhráč nespoluhráč.

Proč o tom ale mluvím, že jo? Protože v kabině traktoru a v nevymáchaných ústech »dééépéééhááá« se rodí další zvrácená zvrácenost, z čeho dál štědře honorovat to vzájemné zabíjení se Slovanů. Zřejmě v budoucnu škrtnou vyplácení důchodů úplně…

»Podle ministra práce a sociálních věcí Mariana Jurečky by se měly děti o své rodiče v jejich důchodovém věku více starat. Část úhrad, které za důchodce platí stát, by tak v budoucnu mohla být přenesena na jejich potomky‚Ne všechna odpovědnost leží na státu,‘ uvedl nedávno na sněmovním semináři s názvem ‚Problematika sociálně-zdravotního pomezí v ČR jako výzva i příležitost‘. Miroslav Kalousek s Jurečkovými slovy souhlasí. ‚Jsem velmi rád, že to Marian Jurečka řekl nahlas. Zajistit rodičům v seniorském věku slušnou životní úroveň je nejen morální, ale i zákonná povinnost. A měla by být důsledně vymáhána,‘ uvedl na sociální síti.« (Zdroj: prehledne24.cz.)

Že děti mají v pozdějším věku pečovat o své rodiče, považuji za samozřejmost a traktorista s dépéhá mně o tom nemusí kázat. Jenže o tohle přece nejde. Tady jde o to, že stát/vláda hází důchodce definitivně přes palubu a že je po té, co každého z nich vycucá do poslední kapky, aby bylo na to zabíjení, odkopne jako prašivé psy.

Držet si za velké peníze vládu jen proto, aby organizovala přepravu vojenské techniky na Ukrajinu a k tomu účelu kradla občanům jejich základní sociální jistoty, základní životní standardy (dneska už vlastně ani jinou činnost nevykonává)… děkuji, nemám zájem.

Na konec mám pro vás z vlády vzkaz od vašeho oblíbeného amerického generála George Pattona, jehož jméno teď jistě budete skloňovat ve všech pádech: »Žádný bastard ještě nevyhrál válku tím, že by zemřel pro svoji zemi. Vyhrál ji tak, že donutil jiného pitomce, aby on zemřel pro tu svou.« Aspoň jednou v životě dokažte něco opravdového. Dokažte, že nejste bastardi a zemřete! Pro svoji zemi. Pro Ukrajinu.

Jan Čech

2 KOMENTÁŘE

  1. Americký režim usiluje o další rozšiřování vlastní sféry vlivu. I za cenu vojenských agresí, nebo podporou protidemokratického puče, jako na Ukrajině v roce 2014.

  2. Jak mohou mladí zajišťovat životní úroveň svým rodičům, když ji sami mladí nemají a Jurečka s vládou je okrádá.
    Že s Jurečkou souhlasí a okrádal by i Kalousek, to vůbec nepřekvapuje.

Comments are closed.