Dostaveníčko s vlastizradou? Že by už?

Že by se ona pomyslná smyčka utahovala? Možná ano. Věřme, že určitě ano. Slovenské ministerstvo obrany totiž chystá žalobu na bývalého šéfa tohoto resortu Jaroslava Nadě, toho času poradce české ministryně Černochové! Klasifikace trestného činu je jasná – VLASTIZRADA.

Za dodávku VŠECH 13 slovenských stíhaček Mig-29 na Ukrajinu a jediného tzv. páteřního radaru S-300, čímž fatálně ohrozil obranyschopnost vzdušného prostoru Slovenské republiky. Oznámil to v těchto dnech na tiskové konferenci nynější ministr obrany Robert Kaliňák.

Podle serveru aeronet.news podobnu žalobu chystá skupina mezinárodních aktivistů a zejména ruská prokuratura na premiéra Fialu a ministryni obrany Černochovou. Za podporu mezinárodního terorismu.

»Dokument jsme získali už před časem a je to výbušný materiál, který zatím nepotvrzuje, ale naznačuje, že za organizováním ukrajinských útoků raketami a drony na ruské civilní cíle v ruském pohraničí může být česká armáda, případně česká vojenská rozvědka, případně někdo z okolí české mise v NATO. Až donedávna, než americký Kongres a Bílý dům daly v květnu povolení Ukrajincům k používání amerických zbraní proti ruskému pohraničí, nesměli Ukrajinci západními zbraněmi střílet do ruského vnitrozemí. Do té doby jediná země NATO, která Ukrajině povolovala používat své zbraně pro útoky v Rusku, byla Česká republika. Pouze české raketomety RM-70 Vampire měly dovoleno střílet na Belgorod, a pouze české drony mohly shazovat tříštivé granáty na civilní budovy a civilní auta v ruském pohraničí. Jinými slovy, česká vláda je podezřelá z osnování a plánování nebo minimálně napomáhání či spoluúčasti na mezinárodním terorismu,« dodává aeronet.news.

A když k tomu přidáte fakt, že Fiala si před časem na kobereček k šéfovi CIA Williamu Burnsovi přivezl všechny 3 šéfy českých tajných služeb, je jasné, že Fialova vláda je prodlouženou rukou americké agrese uvnitř Ruska. To je rukopis z Langley (sídlo CIA). Nepochybně. Proto Fiala i Černochová mají de facto role deprivantů na špinavou práci. Budou se ale za podíl na terorismu proti civilním cílům v Rusku jednoho dne spoluzodpovídat. Na Jaroslava Nadě už podle všeho došlo, další jsou jistě v pořadí.

Web Ministerstva obrany, 25. října 2023 – cituji:

»Bývalý slovenský ministr obrany Jaroslav Naď bude od 1. listopadu odborným poradcem ministryně obrany pro zahraniční vztahy a oblast česko-slovenské obranné a průmyslové spolupráce.

‚Jsem ráda, že budu spolupracovat s Jaro Naděm a mohu využít jeho neocenitelné zkušenosti. Vnímám ho jako skvělého ministra obrany a kolegu a těším se na naši další spolupráci,‘ uvedla ministryně obrany Jana Černochová.

‚Díky našim vynikajícím vztahům a společným zájmům se nám podařilo realizovat doslova historické projekty pro slovenské a české ozbrojené síly. Spolupracovali jsme a fungovalo to. Velmi si vážím nabídky ministryně Černochové, rád poskytnu svou odbornost a zkušenosti,‘ komentoval Naď a dodal, že obě země dosud nevyčerpaly všechny možnosti spolupráce, proto se těší na její další prohlubování.«

A já se zase těším na závěrečné vyhlášení rozsudku…

Jan Čech

Související články

2 KOMENTÁŘŮ

  1. Váleční zločinci z Prahy a z Bratislavy se vzájemně vyznamenávají za podporu války na Ukrajině proti Rusku a zneužívají k tomu vysoká státní vyznamenání Slovenska a ČR.

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy