Země, na které jsou uvaleny ekonomické sankce, se ohradily proti Deklaraci OSN, podporující celosvětové »pandemické« očkování. Je však nepravděpodobné, že by OSN jejich výhrady akceptovala.

Jedenáct zemí (Bělorusko, Bolívie, Kuba, Severní Korea, Eritrea, Írán, Nikaragua, Rusko, Sýrie, Venezuela a Zimbabwe) se v dopise předsedovi Valného shromáždění Organizace spojených národů Dennisi Francisovi vyslovilo proti této deklaraci, která vyzývá ke globální aplikaci vakcín, digitálním zdravotním dokumentům a socializovanému, všeobecnému zdravotnímu pojištění.

Citovaná deklarace doslova vnucuje pozitivní celosvětový přístupu k vakcínám jako léku a stejně tak k preventivním opatřením proti pandemiím. Deklarace uděluje aplikacím vakcín tak vysokou prioritu, že nepřipouští byť jen nepatrné pochybnosti o nich.

Dokument rovněž vyzývá k respektování digitálních zdravotnických technologií pro rádoby bezpečnou komunikaci v mimořádných situacích, jakož i k uznání digitalizovaných zdravotnických dokumentů. Ty by teoreticky mohly zahrnovat také mezinárodní digitální vakcinační pasy, které vyvíjí Světová zdravotnická organizace (WHO) a Evropská unie (EU).

Pro kontrast s tímto krokem VS OSN se nyní můžete seznámit s renomovaným a respektovaným dr. Davidem Martinem, resp. jeho vystoupením na 3. Mezinárodním covid summitu, konaném na půdě Evropského parlamentu. Covid-19 byl aktem biologické války spáchané na lidstvu. Byla to finanční loupež. Věda byla zneužita za účelem zisku. Dlouho plánované. Záměrné. Více ve videu

(Prosím, berte v úvahu, že se nejedná o žádný tzv. dezinformační zdroj, ale o oficiální projev v EP…)

Robert Fish

2 KOMENTÁŘE

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here