Kandidátka Aliance za nezávislost ČR byla oznámena teprve před několika dny a už přichází z tábora lepšolidí reakce. Nepřekvapivě s ní přichází názorové médium Forum24. Hned zkraje obviňují naši Alianci ze lží, avšak sami se jich hrubým způsobem dopouští.

Hned v úvodu autor lživě uvádí, že Aliance se bude orientovat na strašení občanů, jako to podle něj dělá SPD a Jindřich Rajchl. Můžeme ubezpečit, že naším cílem je opak. V programu Aliance bude ke každému problému představen návrh konkrétního řešení, tedy opak prázdného strašení, kterého se naopak dopouštějí vládní politici.

Dále se uvádí, že v čele budu stát já jako protievropský generál, který odešel od SPD. Vůči tomu se musím také vyjádřit. Nikdy jsem nebyl protievropský, ale vždycky jsem byl proti centrální vládě EU. Protievropští jsou politici podporovaní Forem 24, kterým nevadí Evropu nechat zničit se všemi hodnotami, na kterých vyrostla.

Co se týká SPD, již mnohokrát jsem řekl, že jsme se rozešli v názoru na demokratičnost řízení strany, ne kvůli programu. Poslední kapkou pro mne bylo, když SPD neměla odvahu zúčastnit se demonstrace proti vládě, na kterou jsem šel sám za sebe. Poté, když přišla na SPD kritika, vydali prohlášení, že tam prý vyslali mě. Pochopil jsem, že SPD do politiky změnu nepřinese.

Velmi manipulativně článek uvádí mé údajné postoje vůči očkování. Autor vytrhává část, kdy jsem kritizoval očkování novorozenců. Zde jsem mluvil o namíchání směsi vakcín do jedné injekce. Nikoliv o očkování jako takovém. »Pravdomluvnému« Foru to však stačí na to, aby ze mě dělali odpůrce vědy a bojovníka proti vakcínám. Ať si raději vzpomenou, kolik lží nám média šířila o očkování na koronavirus. Dodnes to nikdo neřeší.

Dále také nevím, kde autor vzal, že cílem Aliance bude kritizovat Ukrajinu a chválit Rusko. Naším jediným cílem bude, aby se Česká republika neúčastnila konfliktů po světě. Nepotřebujeme k tomu ani chválit Rusko, ani nikoho jiného. Chceme přestat předstírat, že Česká republika má nějaký vliv na konflikt, který mezi sebou hrají světové mocnosti.

A na závěr je zde už jen úsměvná zmínka, která nezapomíná dodat, že jsem byl členem KSČ. Já to ovšem, na rozdíl od Forem24 protěžovaného Petra Pavla, přiznám a netvrdím, jak jsem byl pomýlen a jak je potřeba »brát vše v kontextu doby«. Komunisté se dnes jen převlékli do jiných barev a vládnou nám dále. Ten na Hradě je toho nejlepším důkazem.

Co dodat závěrem. Je jasné, že Aliance za nezávislost ČR bude trnem v oku příznivcům centralizace moci do Bruselu a že budeme čelit podobným pomluvám a lžím, které nám předvádí tento článek. Nicméně nás to musí jedině posílit a musíme věřit, že lidé na to nenaletí.

Hynek Blaško

6 KOMENTÁŘE

 1. Brázda, pokud tento web iPortaL24 považuješ za dezinformační, pak nechápu co sem lezeš? Já považuji za dezinformační např. weby Seznam, Aktuálně, Echo apod. a proto na ně nechodím Brázda. Nemám potřebu číst je a psát jim do diskusí jako ty Brázda píšeš sem do iPortaL24 a smrdíš tady jak, no však ty víš co…..
  Brázda je z mých příspěvků na jeho adresu notně rozhozený, což se mi líbí a moje úsilí není marné. Brázda je tak vedle, že píše nesrozumitelné slátaniny a baví zdejší čtenáře. Možná, a k tomu se přikláním, to je tím, že Brázda chlastá a pak píše do iPortaL24, což je Brázda chyba. Radím ti Brázda – nechlastej.

 2. Karel Brázda – politická kariéra: smrad nad Fialovým exkrementem, pisatel srandovních příspěvků do iPortaL24, ve kterých oslavuje Fialu a Rychetského Pětikoalici a Pavla.
  Brázda přispívá k obveselení příznivců KSČM.

  • Pepku, dokud mi tu budeš za tichého souhlasu admina tohoto dezinformačního webu příznivců KSČM nevybíravě nadávat, vím, že moje příspěvky míří správným směrem. Jen mě mrzí, že nedokážeš v těch nadávkách být trochu originálnější. Takhle musím konstatovat, že ty k mému obveselení rozhodně nepřispíváš.

    • Nějaké problémy s pochopením text? Já jsem psal něco o mazání ??? Právě naopak. Za Pekovy sofistikované rekce na mé příspěvky jsem mu neobyčejně vděčen. Pro posouzení mentální úrovně příznivců KSČM tu odvádí naprosto nedoceněný výkon.

 3. Hynek Blaško
  Politický cestovatel – KSČ (1981 – 1989), Strana práv občanů, SPD, Aliance za nezávislost ČR
  Vojenská kariéra – Vysoká vojenská škola pozemního vojska ve Vyškově, Vojenská akademie v Brně, vojenská akademie Bundeswehru v Německu, vojenský představitel Česka při NATO.
  Měsíční příjem – plat europoslance 250 tisíc + vojenská výsluha 80 tisíc, kterou mu platí stát, který tak rád pomlouvá.

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here