Historii druhé světové války musíme neustále připomínat

V posledních letech jsme svědky naprosto odporných pokusů o překrucování historie. Někteří lidé se snaží vykreslit Německo a Němce jako oběti, ačkoliv byli hlavními viníky těchto strašlivých událostí. Tento trend je nejen nebezpečný, ale také hluboce urážející vůči památce všech, kteří padli v boji proti nacismu.

Naše současná vláda kolaboruje se sudetoněmeckým landsmanšaftem, přijímá rozhodnutí pro náš národ nevýhodná až zničující a prezident naší republiky jedná o tom, že se navrátí majetek Lichtenštejnům, kteří za války kolaborovali. To samo o sobě by znamenalo prolomení Benešových dekretů, což by mělo katastrofické důsledky pro naši národní suverenitu a pro spravedlnost, za kterou naši předkové bojovali a umírali.

Tomuto trendu musíme říct STAČILO!

Náš národ je nyní oslabován dvěma novými ideologiemi – tzv. liberalismem, který se tváří jako pravice a progresivismem, který v této nové hře hraje roli levice. Obě tyto ideologie jsou však uměle vytvořené a od začátku jsou používány společně. Jejich cílem je na jedné straně převedení většiny majetku k nadnárodním korporacím, tedy do ciziny, a na straně druhé ze svébytného a suverénního národa udělat labilní a servilní trosky středního rodu. Naši nepřátelé si totiž uvědomili, že první bez druhého provést nejde.

Nepřítelem všech poctivých vlastenců je »liberální demokracie«, »progresivismus« a politické neziskovky, které tyto dvě ideologie u nás už desítky let prosazují.

Nyní si připomínáme hrdinství československých parašutistů. Parašutisté jako Jozef Gabčík, Jan Kubiš a další byli ochotni položit své životy za naši svobodu.

Nemůžeme dopustit, aby jejich oběti byly znehodnoceny tím, že bychom odevzdali naši zemi nadnárodním korporacím, rozpustili se v Evropské unii a stali se cizinci ve vlastní zemi.

Michal Klusáček, předseda ČSNS

Související články

2 KOMENTÁŘŮ

  1. Budiž věčná čest a sláva sovětským vojákům, kteří 9. května 1945 završili v Praze osvobození Československa od německé okupace a poroby. Budiž věčná čest a sláva Sovětskému svazu a jeho Rudé armádě, která osvobodila Československo.

  2. Mezi Němci si lze vybrat obrovské množství slušných lidí, ovšem exponenti Fialova režimu se musí kamarádit zrovna s nácky nebo s jejich pohrobky.

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy