Home Názory Hlavní je sebrat peníze důchodcům!

Hlavní je sebrat peníze důchodcům!

Poté, co jsme se před pár týdny dozvěděli, že ta slavná BVP ze Švédska nebudou stát oněch deklarovaných 60 miliard, nýbrž o zhruba 20 miliard víc kvůli inflační doložce, kterou ministerstvo obrany dříve v kontraktech neakceptovalo, přichází další jobovka.

Paní ministryně Černochová nám jaksi opomněla sdělit, že ve smlouvě není zahrnut servis a munice (koho by napadlo, že když si kupujete BVP, že by bylo dobré k němu mít i nějaké ty náboje?). Což tuhle srandu prodraží o další desítky miliard.

Celkem se tedy vyšplháme s přehledem přes 100 miliard Kč!

Připočtěte k tomu F-35, Leopardy a započtěte náklady na provoz těchto zbytečných hraček a jsme tam za bilion.

Ale hlavní je sebrat 19 miliard důchodcům.

Působení vlády fialové bídy je jedna obrovská nehoráznost.

A tu labilní blondýnu, která se nějakým nedopatření ocitla ve funkci, na kterou absolutně nemá, raději nebudu komentovat vůbec. Nenašel jsem totiž žádná publikovatelná adjektiva, kterými bych ji dokázal výstižně charakterizovat.

Jediné řešení je demise.

Jindřich Rajchl, předseda PRO

2 KOMENTÁŘE

  1. Ukrajinský nacismus a dodávky zbraní na Ukrajinu mají v ČR ochotné slouhy a podporovatele – Pavel, Černochová, Fiala, Rychetského Pětikoalice, Babišovo ANO.
    Voják tělem i duší, jak sám sebe stále charakterizuje, válečný štváč Pavel měl zůstat na vojně a jít příkladem v první řadě do první linie zákopů na Východě na Ukrajině a ne se drát do funkce prezidenta, na kterou nemá. Pavel nikdy nebude českým státníkem, ale jen válečným štváčem a opovrhovaným lampasákem, který slouží cizím protičeským zájmům.

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here