Home Názory Hvězdný tým agenta Pávka aneb Republiku čeká těžké období

Hvězdný tým agenta Pávka aneb Republiku čeká těžké období

Každý den nějaké to překvapení. Tím nynějším je zveřejnění týmu externích poradců agenta Pávka, včetně jejich koordinátora.

Kromě rad z USA ambasády tak s další devastací a zahraniční podřízeností našeho státu bude Petru Pavlovi napomáhat například Petr Pithart, Karel Schwarzenberg a Michael Žantovský, které bude usměrňovat bývalý diplomat Petr Kolář.

Jen pro připomenutí. Nesliboval agent Pávek před volbami, že Petr Kolář nebude jeho poradcem? Sliby se občas mají plnit a tak lobbista v oblasti zbrojního průmyslu skutečně poradcem hradního pána nebude, nýbrž se stane koordinátorem týmu poradců pro zahraniční a vnitřní politiku agenta Pávka. Prostě, to nevymyslíš!

Pro vyznavače Havlovy politiky pravdy a lásky celkem dobrá squadra. V sestavě týmu pro marketingový produkt Pražského hradu Petra Pavla tak vedle disidenta, šlechtice a pekelného našeptávače chybí snad jen nějaká ta bába ze Žabovřesek, senátní zlodějka rohlíků, případně překabátěný novinář Mitrofanov.

Nedávné řeči prezidenta o úsporném hradním týmu jsou minulostí. Nastává doba, kdy je potřeba zřejmě splácet dlužní úpisy, dále zatahovat ČR do válečného konfliktu mezi USA a RF na Ukrajině, prosazovat válečné sny NATO na úkor dalšího zadlužování naší země pozvolna směřující k finančnímu bankrotu. Nic nového pod sluncem. Jen pokračování koloniálního postavení ČR vůči Západu, do kterého nás vtáhla již Havlova politika ve zlatých »devadesátkách«, a nyní jeho současné »vylepšování«.

Miroslav Kavij

2 KOMENTÁŘE

  1. „Voják tělem i duší“ jak se sám charakterizuje, válečný štváč Pavel měl zůstat na vojně a jít příkladem v první řadě do první linie zákopů na Východě na Ukrajině a ne se drát do funkce prezidenta, na kterou nemá. Pavel nikdy nebude českým státníkem, ale jen válečným štváčem a opovrhovaným lampasákem, který slouží cizím protičeským zájmům. Jde ve šlépějích válečného zločince Havla, který napomáhal NATO bombardování Jugoslávie. Pavel napomáhá zabíjení na Ukrajině.

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here