Home Názory Jaké máš KIFO?

Jaké máš KIFO?

Seznam Zprávy uveřejnil komentář pod titulkem »Rodná čísla mají zmizet. Lidé ani firmy nevědí proč, ale bude to stát miliardy.« Samotná likvidace konkrétně kolem 15 miliard – pokud se bavíme o státním výdaji, a dalších asi 40 miliard zaplatí za tenhle rozmar soukromý sektor.

To jsou ale oficiální odhady, a ty, jak víme, obvykle bývají silně podhodnocené. Nevylučuji, že ve finále se klidně můžeme pohybovat řádově v mnoha a mnoha desítkách miliard.

Já vám, tápající lidé a firmy, prozradím, PROČ? Abychom byli NIKDO. Přesně v duchu New World Order a zednářských strategií, které mnozí z vás považujete za konspirativní teorie a Vítek Očko za ně zavírá.

Na moment odbočím, TO… lépe řečeno TEN Očko, to je pro potěšení pana šéfredaktora, co by zarytého Sparťana (konečně se dočkal…, přeju mu to). Antonín Janda, zvaný Očko, byl totiž významný sparťanský prvorepublikový plejer a jedno oko měl tak velké jako kolínský exstarosta obě, proto Vít Očko… Přijde mi to srovnání relevantní.

Ale zpět k r.č. Nahrazeny mají být jakýmisi tzv. bezvýznamovými směrovými identifikátory (BSI) a klientskými identifikátory fyzických osob (KIFO). Nemá smysl, abych tu nyní rozebíral technikálie. Jednak jim příliš nerozumím (spíš není čemu rozumět), a hlavně celý výklad oněch dvou pojmů (BSI + KIFO), jak ho popisuje Seznam Zprávy, je pouze pro zasycení veřejnosti (ve stejném duchu, jako všechny ekonomické pojmy, které v reálu mají výhradně manipulativní a spekulativní roli k ovládání masy).

Na identifikaci skrze rodné číslo stojí doslova všechno – banky, pojišťovny, státní úřady, lékaři, telekomunikační společnosti atd., atd. Na co si jen vzpomenete, všude po vás k ověření totožnosti žádají rodné číslo. Umí si vůbec někdo představit, co nastane, až se tento zažitý systém zbourá? Nastane to, že MY budeme NIKDO a ONI nás budou mít přes ty BIS a KIFO pod absolutní kontrolou, poněvadž na nic jiného rušení rodných čísel necílí. Ovšem nejedná se o žádnou novinku, neboť likvidaci r.č. schválila vláda již v roce 2009, akorát k samotnému provedení zřejmě pořád nebyla ta správná atmosféra ve společnosti. Ta nastala nyní, kdy po konsolidačním balíčku se lid zaryje držkou do země a nějaká rodná čísla mu budou totálně ukradená.

Pak že ve státní kase nejsou peníze, že? Mě už ani nezaráží, jak obyvatelstvo baští vládě ty kydy o finanční krizi. Zřejmě nikdy v historii nestačilo k oblbování lidí tak málo a to »málo« tak primitivně servírované, jako dnes. My vlastně už nejsme OBČANY (pro mě občan = svéprávný jedinec), my jsme VOLIČI. A volič je loutka, kterou si programují politici.

Martin Rota je český YouTuber a napsal: »Většina voličů ani neví, za co volí, pro co volí a co se ve světě vůbec děje. Tak prostě vypadá demokracie. Většina lidí ví hovno!« Lépe bych to nevyjádřil. I ta rodná čísla jim lidi nakonec zbaští… Žel, takový je dnešní svět.

Již chví se světa základ vratký,

my ničím nejsme, buďme vším.

Budeme ale?

Robert Fish

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here