Home Názory Kdo se ptá, dostane pěstí do hlavy

Kdo se ptá, dostane pěstí do hlavy

Kdo se ptá, dostane pěstí do hlavy. Takto lze nazvat vypjatou atmosféru před Národním muzeem po skončení pražské protivládní demonstrace 11. 3. 2023, kterou na videu popisuje Karel Kočí, jeden z bezdůvodně brutálně napadených občanů příslušníky policie Víta Rakušana.

Zatímco ministr vnitra, aniž by zhlédl jakékoliv video mapující zásah těžkooděnců, neměl o přiměřenosti zásahu pochyb ihned po jeho skončení, na sociálních sítích stále přibývají videa účastníků »konfliktu«, z nichž je zřejmé, že pan Rakušan má občanům co vysvětlovat!

Ministr Rakušan, kterého provází za krátkou dobu jeho vládního angažmá jeden skandál za druhým, je zatím »neprůstřelný«. Bez nadsázky se dá říci, že s jeho »hlavou« je spojena životnost Fialovy vlády, je symbolem hlavy vládní mafie. Stejně jako jeho předcházející kauzy šly k ledu ještě dříve, než se je podařilo potřebně medializovat, tak i v případě sobotního zásahu před Národním muzeem zůstane Rakušan nadále čistý a důvěryhodný ministr s profesionálním řízením svého silového resortu.

Asociální vláda premiéra Petra Fialy poslušně sloužící ukrajinskému režimu a zájmům USA v tomto konfliktu bude i v následujícím období čelit demonstracím a nátlakovým akcím přibývajících nespokojených občanů, jejichž cílem bude dosáhnout demise této protilidové pravicové vlády.

Rakušan, Fiala, Černochová a k nim čerstvě zvolený prezident »Pávek«, výkvět toho nejlepšího, co nám mohl mainstream v demokratických volbách »dosadit«, naše současná politická elita vypjatou společenskou atmosféru zatím bere víc než klidně. Vždyť podle nich každý, kdo se odváží přijet do Prahy na demonstraci, je ruský šváb a dezolát!

Přejme kabinetu pana Fialy, aby se i nadále jimi nazývaní dezoláti a proruští švábové chovali poklidně jako doposud. Ono dezolátství, jak jej známe ze současných mnohem masivnějších demonstrací ve Francii, Německu a dalších státech, se může přenést velmi rychle i k nám. Napomoci tomu mohou bohužel i další podobná vyjádření Rakušanů, Fialů, Pavlů a jiných, kteří o demokracii a svobodě slova umí krásně hovořit, ale ve skutečnosti vytvářejí podhoubí pro další radikalizaci společnosti.

Miroslav Kavij

2 KOMENTÁŘE

  1. Sledujte @neCT24

    ……….. CHCEME MÍR ! ………. NECHCEME VÁLKU ! …………

    ………… VÁLKA NA UKRAJINĚ NENÍ NAŠE VÁLKA ! …………

    …………. NECHCEME V ČELE NAŠEHO STÁTU VÁLEČNÉ ŠTVÁČE ! ………..

    Sledujte @neCT24

Comments are closed.