Home Názory Když se Rus s Ukrajincem perou a Rothschild se směje

Když se Rus s Ukrajincem perou a Rothschild se směje

Ruská ekonomika se potápí * Ruská ekonomika dosáhla na dno * Ruský rozpočet se propadl do schodku * Rusko utrácí za válku čím dál víc * Rusko ekonomicky krvácí – vybral jsem namátkou pár titulků z českého mainstreamu. Ve stejném duchu se nesou i všechny ostatní bez výjimky. O zastaralé vojenské technice, obrovských ruských ztrátách na frontě, objevuje se řada ateliérových fotografií, na nichž Rus útočí proti Ukrajinci lopatou, zbraní nemaje apod.

Tohle samo o sobě by se ještě dalo strávit coby klasická součást odvěké nenávistné protiruské propagandy. Horší už je, že těmto do očí bijícím, primitivním lžím, pořád ještě věří tak obrovské množství lidí. Notabene když ony lži vyvrací přímo Ukrajinci – navíc žádní opozičníci vůči Zelenského režimu, ale třeba funkcionáři z neziskovek.

Konkrétní informaci sděluje aeronet.news: »Podle ukrajinských neziskových organizací, které začaly bít na poplach, jde o přípravu na mobilizaci nezletilých osob ve věku 16 až 18 let na Ukrajině. Ta mobilizace je jen otázkou času. Šéf ukrajinské neziskovky Vernis Živym (Come Back Alive – Vrať se živý) Taras Čmut měl rozhovor na ukrajinském kanálu RBK a prohlásil, že pokud ukrajinské vojenské úsilí, které předvádí AFU, bude pokračovat dál, tak Ukrajina bude potřebovat další mobilizaci stovek a stovek tisíc Ukrajinců, a to i z těch skupin, které dosud terčem odvodů nebyly. Čmut doslova prohlásil, že v takovém případě jednoho z nich tří ve studiu (on, moderátor a kameraman) odvodní orgány odvedou na frontu. A potom druhého a nakonec i třetího, tedy úplně všechny ve studiu a tím pádem potažmo úplně všechny Ukrajince.« (celý rozhovor níže)

Zelenský páchá na ukrajinském národu totální genocidu. Na frontu odvádí ze zoufalství a ze strachu o sebe samého doslova vše, co jakkoli dýchá. Původně jsem chtěl říct, že vše, co má ruce a nohy, ale brzy ani absence končetin nemusí být překážkou. Jsme historicky svědky masové likvidace slovanského národa, srovnatelné a namnoze možná ještě brutálnější, než byla ta z dějin a dějepisu známá jako Hitlerova nacistická. 

Svědčí to o jediném, zásadním – že Volodymyr Zelenský přes všechna deklarovaná prohlášení nekoná ve prospěch Ukrajiny a ukrajinského lidu, ale veskrze proti ní a proti němu.

Ukrajina nebojuje »také« za nás, jak nám politici a média vtloukají do hlavy.  Platí tu ono miliónkrát potvrzené, že… »když dva se perou, třetí se směje«. Dva slovanské národy se vraždí navzájem a ti třetí v pozadí toho všeho, Rothschildovi pohůnci, si mnou ruce a mastí kapsy.

Přirozeně, nic nového pod sluncem, avšak z téhož důvodu o to méně vysvětlitelné, co je na tom tak složitého k pochopení. Až budou na Ukrajině dostávat povolávací rozkaz čerstvě narozená mimina, aspoň já se tomu divit nebudu. Spíš mě zaráží, že ho ještě nedostávají…

Jan Čech

2 KOMENTÁŘE

  1. Zelenský je obyčejný válečný zločinec, se kterým je jedna ruka Fiala a Rychetského Pětikoalice a Pavel s ANO. Válečnému zločinci Zelenskému posílá Fialova klika, Pavel a ANO české zbraně a peníze.

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here