Home Názory Lipavský se přidal k vládním šiřitelům poplašných zpráv

Lipavský se přidal k vládním šiřitelům poplašných zpráv

Ministr zahraničních věcí Jan Lipavský se přidal k dlouhé řadě vládních šiřitelů poplašných zpráv. Na semináři k bezpečnostní strategii ČR dne 6. 6. 2023 mimo jiné uvedl: »Česko dnes není v bezpečí. Hrozba přichází kromě Ruska i z Číny.« Uvedené vystoupení našeho absolventa pražského institutu bezpečnostních studií, člověka mnoha nelichotivých přívlastků, je dalším z řady, kdy ve skutečnosti přednesl referát americké ambasády. Je pokračováním šíření poplašných zpráv, které odstartoval vice než před rokem premiér Fiala prohlášením, že jsme ve válce s Ruskem, následován náčelníkem GŠ AČR generálem Řehkou a dalšími.

Progresivní, vždy připraven k prosazování amerických zájmů a mezi veřejností oblíbený ministr Lipavský, na jehož nedávnou ohlášenou veřejnou besedu v Broumově mělo přijít cca pět zájemců, tentokrát udeřil hřebíček na hlavičku. Jen místo dalšího strašení a vyvolávání strachu by mohl nezkušený diplomat sdělit, ve kterém letopočtu naposledy Čína zaútočila na evropský nebo americký stát. Neplatí to snad ale obráceně? A nebyli to snad Rusové, kteří se v 90. letech minulého století stáhli z východní Evropy a současný neklid je tak z důvodu neustálého rozšiřování a roztahování NATO směrem k ruským hranicím? Bohužel západní »progresivní« politikové stále slabšího Západu mají neustálé nutkání povýšenecky radit ostatním vazalským státům, co a jak dělat, včetně přijímání neoliberálních hodnot Západu. Nechtěje si připustit, že se schyluje k válečné světové katastrofě, zpočátku zatím probíhající daleko od amerických břehů.

Pokud dnes podle vyjádření Lipavského Česko není v bezpečí, je to pouze zásluhou koordinovaných kroků současné vládní sebranky, mající svou ochranou podporu u agenta Pávka a západních mocností, vůči Ruské federaci.

Nebo je snad například nedávná výzva Markéty Pekarové Adamové přednesená v litevském Vilniusu na setkání předsedů parlamentů členských zemí NATO ke zrušení Zakládajícího paktu Rusko – NATO jejím vlastním »nápadem«?

Touží po rozmístění jaderných zbraní naši občané, nebo krvelačné dámy typu Černochová a Pekarová Adamová?

Neudělala Jana Černochová díky podpisu vazalské obranné smlouvy mezi USA a ČR z naší republiky 51. stát USA poté, kdy de facto propůjčila na věky naše území americkým vojenským »mírotvorcům«?

Česko samozřejmě není ve válce, je v bezpečí a politici a jejich rodinní příslušníci z vděku k Ukrajině v době stále více skloňovaného slova mobilizace zcela jistě armádní řady rozšiřovat nebudou!

V nebezpečí je pouze z důvodu vystrašených proamerických patolízalů, snažících se zdůvodnit svoji neschopnost vládnout a vést vlastní zemi k prosperitě a vycházejících z osvědčeného postupu, že jen člověk, který žije v permanentním strachu, je loajální režimu.

Není pochyb, že po ukončení probíhajícího konfliktu na Ukrajině mezi NATO a RF dojde k novému uspořádání světa s upadajícím vlivem Západu. Některé mocnosti svůj vliv ve světě posílí, jiné naopak oslabí. ČR na vybranou moc nemá. Je to návrat k prosazování našich zájmů na všechny světové strany. Zvláště za situace, kdy v přípravě na válku s Ruskem cpeme všechny, i ty neexistující prachy, do zbrojení, kdy se zavazujeme v rámci EU k dalším půjčkám ve prospěch zbrojení a válečného konfliktu na Ukrajině. Kdy signalista Fiala, prodejkyně mobilů Pekarová, traktorista Jurečka, ministryně války Černochová a další každým dnem pokračují v astronomickém zadlužení naší země a jejích několika dalších generací.

Miroslav Kavij

1 KOMENTÁŘ

  1. Rychetského Pětikoaliční zrůdy shánějí stamiliardy na svoje zbraně – letadla, tanky, transportéry, a tak kradou kde se dá. Okradli důchodce a teď okrádají další obyvatele ČR, nikdo okradení neujde, které pořádá Rychetského Pětikoalice pod vedením Fialy, Pekarové, Vystrčila, Černochové a ostatních Pětikoaličních vládních gaunerů.

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here