Home Názory Mají »pravdu«, předsedo…

Mají »pravdu«, předsedo…

Kdo? Nejdříve Petr Kolář starší, kterému jeho věrní říkají »ostřílený diplomat« a taky Markét (o ní za chviličku). A v čem že tu »pravdu« má Kolář st.? Že v Rusku nepotřebujeme žádné diplomatické zastoupení, natož velvyslance. Národu to sdělil veřejně, natvrdo, bez příkras – a sice v pořadu Blesku HRÁČI.

Teda hráč, to on je taky. V současné době si třeba hraje s prezidentem Pavlem… Starší Kolář (ten mladší, jeho syn Ondřej, poslanec a donedávna protikoněvovský starosta Prahy 6, je důkazem, že ono rčení o jablku nepadajícím daleko od stromu, je pravdivé) uvedl doslova: »Nepovažuji za nutné, abychom tam velvyslance měli. Já bych byl ještě radikálnější. Vůbec nevím, proč tam máme nadále diplomatické zastoupení, když je jenom jakási ‚udržovačka‘. My jsme členská země Evropské unie, ta má své zastoupení, svou ambasádu, kde se schází velvyslanci členských zemí. A mně by vůbec nevadilo, kdyby nás v této době zastupovala osoba velvyslance EU.«

Po pravdě řečeno, náš »ostřílený diplomat« jde na tu totální izolaci České republiky od lesa, jak praví lidové mudro. Nač mít vůbec nějaké diplomatické zastoupení v zemi, k níž s respektem a nadějí vzhlíží tři čtvrtiny světa (Afrika, Asie, Latinský Amerika…) a byznysmeni západní Evropy včetně těch ze Spojených států s ní za oponou, aby na ně nebylo vidět, dál čile obchodují, protože kdyby i přes sankce v nějaké jiné podobě neobchodovali, už by dávno byli »kleklí« na kolenou.

Vnímáte to rozestavění hráčů na šachovnici? Kolář st. představuje jasně toho zlého – konec konců i jindy bezzábranový ministr zahraničí Lipavský byl k citovanému Kolářově výroku zdrženlivý: »Velvyslanec Pivoňka zůstává velvyslancem v Rusku. Momentálně se nachází v ústředí, kde poskytuje konzultace ohledně své agendy,« konstatoval lakonicky.

Nicméně na druhou stranu… staršího Koláře ještě lze »pochopit« (nikdy nebyl a nebude jiný), ovšem kdo už se zřejmě totálně pomátl, je šéfka Poslanecké sněmovny, moje trvalá oblíbenkyně, Markéta Pekarová (taktéž Adamová), která v pátek 2. června na setkání předsedů parlamentů členských zemí NATO ve Vilniusu pravila po vzoru Polska toto: »Zakládající akt NATO-Rusko z roku 1997 musí být zrušen.«

»Po zrušení aktu již nic nebude bránit rozmístění a rovněž uskladnění jaderných zbraní na území ČR a Slovenska, nemluvě o Polsku a o Pobaltských státech,«komentuje šílenou Pekarovou aeronet.news. Najednou se tím vysvětluje i to, proč ani v české a ani ve slovenské verzi smlouvy DCA není jaderná výluka a pojistka před rozmístěním amerických jaderných zbraní na území ČR a Slovenska!

(Preambule smlouvy uvádí, že Rusko a NATO se navzájem nepovažují za protivníky. Obě strany budou společně budovat trvalý a komplexní mír v euroatlantickém prostoru na principech demokracie a kooperativní bezpečnosti. Zdroj: wikipedia.org.)

Víte, v čem je tato doba naprosto unikátní? Že České republice nevládne jen banda zrádců, ta jí vládne od roku 1990, ale tlupa doslova vyšinutých psychopatů. Zrovna nedávno jsem četl citát sice od neznámého autora, zato nesmírně pravdivý: »Dva druhy lidí dumají o tom jak zabíjet: psychopati a spisovatelé detektivek.« Četli jste snad od Koláře a Pekarové nějakou detektivku?

Jan Čech

1 KOMENTÁŘ

  1. Ještě je třeba vzpomenot ministryni války Černochovou, která v ČT24 blouznila u Moravce o tom, že jaderné údery taktickými jadernými zbraněmi na Ukrajině představují pro ČR nulové riziko. Zaštiťuje se při tom Danou Drábovou, která má na tričku napsáno – Chcimíři všech zemí vyližte si prdel (toť doslovná citace předsedkyně Státního úřadu pro jadernou bezpečnost ČR Dany Drábové).
    Jak to všechno do sebe krásně zapadá, společně s fakty v článku pana Čecha.
    Za pakt mezi Rychetského Pětikoalicí a USA, který podepisuje Černochová je historicky zodpovědná Fialova vláda a celá Rychetského Pětikoalice. Jednou se budou za toto svinstvo spáchané na tomto národě a zemi zodpovídat. Pamatujme si jejich jména.

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here