Možná je celý problém mnohem jednodušší, než se na první i druhý pohled zdá, možná jsem jednodušší já – taky na oba pohledy. Nevím, v tom se pitvat nechci. Islám je náboženstvím muslimů, že? Na tom se asi shodneme. Hamás je militantní složkou tohoto náboženství – taky asi shoda, že? Dnešní Evropa, resp. její vládnoucí elity, zatínají pěsti a řinčí zbraněmi proti muslimům. Také pravda, že? Rovněž varují obyvatelstvo starého kontinentu před atentáty zločinných muslimů či podobnými sabotážemi. I v tomto punktu se asi rozcházet nebudeme, viďte. Snímáno pohledem oněch vládnoucích elit evropských států – muslimové jsou dnes nepřítelem číslo jedna. Teď obraťme minci…

V roce 2016 žilo v třiceti zemích Evropy odhadem 25,8 milionu muslimů, což představovalo takřka pět procent evropské populace (4,9 procenta). Jejich počet se výrazně zvýšil od roku 2010, kdy bylo v Evropě 19,5 milionu muslimů. A radikálně tento počet narostl i po roce 2016. Podle aktuálních statistických údajů z různých zdrojů, které se však rozcházejí jen nepatrně, máme dnes v Evropě zabydlených muslimů přes 30 miliónů (reálně mezi 30,5 až 32 milióny), což je někde na hranici skoro šesti procent evropské populace. Zřejmě to ale bude o dost více, mám k dispozici jen oficiální údaje, kterým neradno příliš věřit… Nicméně i to oficiálně »statistikované« je děsivé.

Ale nechme čísla čísly, jimi vás nechci ani ohromovat, ani je dál rozebírat, konkretizovat a upřesňovat (např. kolik procent je muslimských radikálů, kolik žen a dětí, kolik procent z nich mělo k emigraci relevantní důvody apod.).

Jde mi o podstatu, resp. o ukázkové farizejství vlád jednotlivých evropských států, včetně Evropské unie a jejích vrcholných orgánů. Kladu zásadní otázku: Kdo a proč do Evropy těch +30 miliónů muslimů pustil, když ti samí nebo jejich odnože, kteří je na kontinent vpustili, by jim dneska nejraději uřezali hlavy? Někdo jim ty dveře do Evropy přece otevřít musel, z oblaků k nám rozhodně nepopadali. Někdo jim musel dát peníze, podporu, ubytovat je, živit je a tak dále, a tak podobně. Stoprocentně to nebyli řadoví Evropané, rozuměj obyčejní občané.

Taková Francie je »zmuslimovaná« už po mnoho desetiletí (přes osm procent populace jsou muslimové) a Německo na tom není o mnoho lépe (téměř 6,5 procenta). A to berte na vědomí, že se bavíme o dvou stěžejních euroasijských mocnostech, které by měly být tou nejpevnější hrází proti kolonizátorskému euroatlantismu, proti amerikanizaci Evropy. Když se v těchto a dalších zemích v minulosti odehrávaly tvrdé protimuslimské demonstrace, organizátoři se dostávali do střetu se zákonem, neboť muslimové byli z nařízení vládnoucích elit nedotknutelní. Mohli úplně všechno, a pokud spáchali něco hodně brutálního, pachatelé a důvody se hledali všude jinde, jen ne v muslimských komunitách.

Chápete správně – muslimové v Evropě jsou důležitou hrací kartou v rukou globálních stratégů. Když bylo potřeba zohavit křesťanskou Evropu islámským balastem, muslimové byli v Evropě víc než sami domorodí Evropané. Doslova ve všech ohledech – udělenými sociálními jistotami počínaje a beztrestností za ty nejohavnější trestné činy včetně vražd a zabíjení konče.

Mezinárodně-politická situace se však rapidně změnila, ovšem muslimská karta zůstává v platnosti, akorát trumfuje v jiných kontextech. V jakých? To je nabíledni…

Celá Evropa, přesněji vládnoucí establishmenty, jsou nejen silně proamerické, ale i proizraelské. Nedotknutelné jsou jak Spojené státy, tak Izrael. A když se nyní Izrael napadl Hamásem (nepřeklepl jsem se), čili muslimskými radikály, »zrazu« jsou naši milí, maximálně podporovaní a vždy s otevřenou náručí vítaní muslimové největšími nepřáteli Evropy. Dokonce jsem na internetu už četl stejný žvást jako před nedávnem v souvislosti s Ukrajinou, že v Gaze a okolí bojuje Izrael proti muslimům i za nás, za demokracii a svobodu v Evropě, proti rozpínavému Rusku, které – nebýt hrdinných Ukrajinců a hrdinných Izraelců – by již bylo v Praze a jediným úředně povoleným jazykem v České republice by byla ruština.

Intenzivně nás straší »evropskými« muslimy, které na starém kontinentu ne tak dávno vítali chlebem a solí… a upřednostňovali je na náš úkor.

Přátelé, toto je Evropa 21. století, Evropa roku 2023. Básník František Ladislav Čelakovský napsal: »Maže mi rty medem a do úst mi kydá hnůj.« Sice nevím, na koho přesně autor Slovanských národních písní mířil, avšak tato jeho slova dokonale vystihují dnešní vztah evropských elit vůči domorodému obyvatelstvu. Evropa se ocitá ve stavu, kterému se v medicíně říká terminální = neléčitelný. Nehraji si na proroka, ale názor mám – Evropa musí nejdříve zemřít, aby mohla žít. Jiná cesta, jiná možnost, už bohužel neexistují.

Jan Čech

1 KOMENTÁŘ

  1. ☝️Už ani proukrajinský mainstream si nemůže nevšímat obrovské korupce na Ukrajině.

    Na Ukrajině se rozkradla třetina letošních zásilek humanitární pomoci určené vojákům, uvedla dnes celní správa. Ta společně s ministerstvem obrany prověřovala osud více než 9000 zásilek a zjistila, že třetina zásilek s darovanou pomocí nedorazila k vojenským jednotkám.

    👉 Sledujte @marsalMalinovskij a pošlete odkaz přátelům!

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here