S příchodem nového měsíce, listopadu, kabinet ministryně války Černochové posiluje o dalšího »experta«. Tím není nikdo jiný než bývalý ministr obrany SR Jaroslav Naď, který za svoji politickou karieru stihl vystřídat tři politické strany, což je jev, který je i v českých poměrech bohužel zcela normální, stačí si jen projít seznam současných poslanců pravicových stran.

Děje se tak v době, kdy vláda tahá z kapes občanů další peníze, kdy díky nedávno schválenému tzv. konsolidačnímu balíčku budou naši občané v příštích letech oškubáni o další desetitisíce korun ročně.

Ponechme stranou, v které hlavě se zrodil tento šílený nápad. Jako by v ČR nebylo dost politických odpadlíků, kteří v minulosti všemi způsoby podlézali velkému bratru ze Zámoří. Každopádně politické angažmá slovenského »vysloužilce«, pomyslně oceňovaného za nadstandardní rozvoj slovenské vojenské spolupráce ve prospěch USA, plně zapadá do současného agresivního militantního kurzu nejenom Černochové v čele silového ministerstva obrany ČR, ale české vlády jako celku.

Do válečného kurzu, který zatím Vláda ČR přes zesilující odpor veřejnosti tvrdě prosazuje, na rozdíl od většiny slovenských občanů, kteří exministra obrany SR Jaroslava Nadě zrovna v oblibě neměli, viz jeho vystoupení, v té době s pověřeným ministrem zahraničních věcí SR Rastislavem Káčerem v Michalovcích, kde na průběh diskuse musely dohlížet bezpečnostní složky.

Jaký bude jeho přínos pro naši republiku, ukáže čas. Osobně se domnívám, že v osobě nového poradce na ministerstvu obrany dochází k posilování poradního týmu našeptávačů Jany Černochové s cílem nadále »vylepšovat« bezmeznou pomoc současnému vládnímu ukrajinskému fašismu na úkor našich občanů, stejně jako prosazovat další nákupy vojenské techniky, které budou prvotně určeny pro potřeby NATO, nikoliv k zabezpečení naší obrany, a pokračovat tak v další kolaboraci s NATO a plnění jejích příkazů.

Pokračovat v politice, která je v ostrém kontrastu s novým kurzem politiky  sousedního Slovenska, kde s příchodem staronového premiéra Roberta Fica dochází k obratu v zájmu prosazování pronárodního, vlasteneckého a protifašistického směřování Slovenska, v zájmu jeho občanů, kdy již první kroky nového slovenského vládního kabinetu způsobují »vyrážky« nejen naší české pětidemoční vládní tlupě, ale i samotné předsedkyni Evropské komise pozvolna se rozpadající EU Ursule von der Leyenové.

K nejdivočejším a absurdním nápadům naší vlády, se kterými se roztrhl v poslední době pytel, nejenom tedy k nejčerstvější armádní personální posile, přidávám na závěr jeden z mnohých galantních, a tedy bez politické korektnosti, citátů ex-prezidenta Miloše Zemana. »Mám pocit, že sleduji divadelní hru, kterou napsal idiot a kterou režíruje kretén«.

Miroslav Kavij

1 KOMENTÁŘ

  1. Psychopatická Černochová si k sobě přizvala slovenského psychopata Nadě. Nadnárodní kapitalismus se grupuje ve vojenské oblasti.
    Až na Slovensku skončí ve funkci prezidentka Čaputová, vezme si ji válečný štváč Pavel taky na český Hrad?

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here