Novinář Radek Bartoníček, jehož politické komentáře můžete potkat zejména na aktualne.cz, sdílel 25. září na sociální síti X opravdu moudrá slova, hlavně však detailně prověřená…, nově se klubavšího dezinformátora, exšéfa Vojenské policie, Otakara Foltýna. A napsal k tomu (Bartoníček)…

Drsný chlapík, ten Otakar… (zdroj: Wikipedia.org)

»‘Admirál Sokolov byl, a díky Bohu byl velitelem Černomořské flotily, a dnes bylo potvrzeno, že zahynul při úderu ukrajinských ozbrojených sil,‘ začal radostně svůj dnešní projev v PS exvelitel Vojenské policie Otakar Foltýn, aby po chvíli prohlásil: Sláva Ukrajině! Tímto netypickým zahájením si okamžitě vysloužil potlesk a opět ukázal, jak moc prožívá ukrajinskou obranu před ruskou agresí. Málokdo dokáže formulovat tak poutavě své myšlenky jako on – což se ukázalo i v následující přednášce po tomto úvodu.«

Jen o dva dny později, 27. září, EHA News na svém X profilu zase pro změnu sdílela čerstvý rozhovor s »mrtvým« admirálem Viktorem Nikolajevičem Sokolovem. A napsal k tomu (EHA news): »Russia Navy’s Black Sea Fleet Commander Admiral Viktor Nikolayevich Sokolov looks pretty much after after Ukrainian claims that he was killed. ‚Russian Navy’s Black Sea Fleet is fulfilling the tasks set by the command confidently and successfully,‘ he said.«

V překladu zhruba takto: »Velitel ruské černomořské flotily admirál Viktor Nikolajevič Sokolov vypadá po ukrajinských tvrzeních, že byl zabit, docela dobře. ‚Černomořská flotila ruského námořnictva plní úkoly stanovené velením sebevědomě a úspěšně,‘ řekl«.

Já vím, RuSSáci to video se Sokolovem předtočili, aby ho odvysílali, až bude mrtvý, jakože není mrtvý nebo Sokolov není Sokolov, ale jeho dvojník či dvojník dvojníka čili trojník atd., atd., atd.

Nicméně je fajn, že mezi námi žijí takoví Otakárci. Člověk se snadněji a bez námahy dozví, kde je pravda, poněvadž ta je vždycky opakem toho, co tihle oni řeknou.

Robert Fish

2 KOMENTÁŘE

  1. Nacistický pozdrav Sláva Ukrajině jsme slyšeli z mnoha úst mnoha představitelů Rychetského Pětikoalice v rozbitém Československu. Sláva Ukrajině vyřvává i předseda vlády ČR Petr Fiala, video s tím koluje po internetu.
    Tímto nacistickÿm pozdravem se v ČR zdraví představitelé Rychetského Pětikoaličního ksindlu, aby vyjádřili loajalitu Fialovi a pronacistické politice Rychetského Pětikoalice.

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here