Home Názory Na F-35 peníze jsou, na státní zaměstnance nikoli

Na F-35 peníze jsou, na státní zaměstnance nikoli

Úplnou náhodou Česká televize den po naší demonstraci na Václavském náměstí oznámila, že vláda příští rok zmrazí platy všem státním zaměstnancům vyjma učitelů. K tomu plánují vyhodit na dlažbu 21 000 státních zaměstnanců!

S ohledem na očekávanou inflaci přes 10 %, se životní úroveň všech státních zaměstnanců příští rok výrazně sníží.

Takže vy všichni, kdo jste v sobotu nedorazili proto, že jste si mysleli, že vám vláda ustoupí a že s ní Josef Středula něco vyjedná, tak tady máte jasnou odpověď.

Takže vážení hasiči, lékaři, policisté, pracovníci v sociálních službách a mnozí další – necháte se od téhle vlády pokorně a mlčky ožebračovat dál, nebo s tím už konečně hodláte něco začít dělat?

PS: Na pořízení F-35 peníze jsou, na zvýšení platu vojáků nikoliv. Na předražené policejní kodiaqy peníze jsou, na platy policistů ne. Už je to všem jasné, že tahle vláda prostě na lidi kašle?

Jindřich Rajchl, předseda PRO

1 KOMENTÁŘ

  1. ❗️🇨🇿Policie stíhá devět lidí kvůli veřejným zakázkám ministerstva obrany.

    Policie stíhá devět lidí kvůli veřejným zakázkám ministerstva obrany na servis mikrovlnné sítě, oznámilo dnes na webu Vrchní státní zastupitelství v Praze. Národní centrála proti organizovanému zločinu (NCOZ) kvůli tomu dnes podle žalobců provádí úkony trestního řízení. Ministerstvo obrany uvedlo, že policie zasahuje v některých armádních objektech.

    Sledujte @neCT24 | 42TČen

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here