NATO způsobuje utrpení ve jménu lidských práv a dělá to za podpory prozápadních médií – spoluviníků

Ve dnech 9. až 11. července 2024 se ve Washingtonu koná summit NATO, jehož se zúčastní i český prezident. P. Pavel odletěl na místo činu v předvečer jednání, a právě proto se dne 8. července konala na Klárově v Praze demonstrace NE NATO! – ANO MÍRU! Akci organizovala iniciativa NE ZÁKLADNÁM. Zazněla zde i slova Vladimíry Vítové, předsedkyně Českého mírového fóra.

Zde je výběr některých pasáží z jejího projevu:

NATO

Euroatlantický vojenský pakt 32 členských zemí (30 evropských a dvou severoamerických) byl založen v roce 1949.

Slovy prvního generálního tajemníka Hastingse Ismaye bylo úkolem NATO: »Udržet Ameriku v Evropě, Rusko mimo západní Evropu a Německo při zemi.«

Varšavská smlouva

»Smlouva o přátelství, spolupráci a vzájemné pomoci« (Varšavská smlouva) byl vojenský pakt osmi evropských zemí východního bloku. Vznikl až o 6 let později v roce 1955. Trval do roku 1991.

Varšavská smlouva vznikla jako reakce na zřízení Západoevropské unie a Pařížské dohody umožňující vstup Západního Německa do NATO.

Členové: Albánie, Bulharsko, Československo, Maďarsko, Německá demokratická republika, Polsko, Rumunsko a SSSR.

Ukázkové »mírové« zásahy NATO

JUGOSLÁVIE

Po pádu Berlínské zdi v roce 1989 se NATO angažovalo ve válce v Jugoslávii. První vojenské operace NATO v historii proběhly mezi lety 1992 a 1995 ve válce v Bosně a Hercegovině a později v roce 1999 v Jugoslávii. Bez mandátu OSN.

LIBYE

Bývalý americký kongresman USA Walter Fauntroy, který se vrátil z osobní mírové mise v Libyi, oznámil, že se v Libyi přes měsíc skrýval, poté, co byl svědkem hrůzných událostí tamější krvavé občanské války – války, která byla podporována evropskými jednotkami.

»Viděl jsem jednotky NATO, jak Libyjcům uřezávají hlavy. Jakmile Kaddáfí oznámil, že hodlá zavést zlatý dinár, byl jeho osud zpečetěn. Ze stejného důvodu, jako byl zpečetěn osud Saddáma Husseina v Iráku. Jestliže někoho nemůže zotročit MMF a Světová banka, tak Američané s pomocí NATO žoldáků vybombardují »změnu režimu« v dané zemi.«

JIŽNÍ OSETIE

Operaci »Čisté pole« provedla gruzínská armáda za podpory amerických, izraelských, »natovských« a dalších vojenských poradců a žoldáků – 8. 8. 2008 začaly made-in-NATO minomety ostřelovat domy Osetinců

SÝRIE

Dr. Christof Lehmann: »Takzvaná ‚Bitva o Aleppo‘ nechává pravdu o válce NATO proti Sýrii vyplout na povrch se vší možnou průzračností.

Některá západní média informují o událostech dříve, než se stanou.

Tendenční média se pokoušejí všemi prostředky dosáhnout toho, čeho se opozici dosáhnout nepodařilo.

Takzvaná ‚Bitva o Aleppo‘ ukazuje ve vší nahotě že ‚levná armáda‘ NATO, sestávající z odpadlíků společnosti, Al-Kajdy, Muslimského bratrstva a žoldáků není žádným protivníkem syrské armádě a lidem Sýrie.

Mohou vytvářet teror, a dělají to.

Mohou řádit vražděním a vytvářením chaosu, a dělají to.

Mohou krást, znásilňovat, rabovat, a dělají to.

Mohou být podporováni speciálními jednotkami NATO / GCC (Gulf Cooperation Council = Rada pro kooperaci v Zálivu), a jsou.

Jejich barbarství může vyvolávat nejvyšší možný vztek a smutek a utrpení, lidské tragédie, a vyvolává.

Mohou způsobovat toto utrpení ve jménu lidských práv, a dělají to za podpory prozápadních médií – spoluviníků.«

Související články

1 KOMENTÁŘ

  1. Válečný zločinec Pavel v USA podpořil další vyzbrojování Ukrajiny.
    Pavel si bere jako rukojmí svého válečného štvaní Českou republiku a její obyvatele.

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy