Pavel Votruba

Psal jsem si s kamarádem stejné krevní skupiny, jak oficiální propaganda zase rozjíždí covid, že prý v jedné nemocnici mají až deset pacientů s touhle bakterio-biologickou válečnou nemocí. Taky jsme se vsázeli, kdy se zpoza rohu zase vyloupne divočák Flegr a odkudsi spustí do veřejného prostoru dřevěné rakve a do ulic povolá tisíce mrtvých.

Ona totiž Ukrajina, resp. RuSSko, jako strašák tak trochu přestávají zabírat, resp. zabírají málo – ne že by zmizel (ten strašák), ale vlněné stádo si již zvyklo a hlavně se nebojí, poněvadž deklaruje neutuchající touhu válčit. Jít do boje, na frontu, za smrt Rusů a vyhlazení celého ruského národa. Tomu ONI, dnešní examinátoři lidstva, sice aplaudují ve stoje, vždyť právě to chtěli, jenže… ten strach z toho jaksi vyprchal, což není dobré…

Konec konců – taky Pfizer potřebuje zase trochu nacucnout bankovní účet, takže se opět holduje za očkování. Mimochodem – všímáte si, kolik v poslední době »záhadně« umírá mladých lidí (nejen mladých, ale u nich to je zvlášť podezřelé) a kolik přibývá těch neplodných? Proč asi? Přemýšlejte. Nebo nepřemýšlejte a cupitejte si pro osmou dávku, a když už v ordinaci budete, hned se objednejte na tu devátou a zkraje příštího jara na desátou, jubilejní, dožijete-li se jí. … Vaše věc. Každý svého štěstí strůjcem.

Ale zpět k tomu mému kamarádovi. Poslal mi přes Whatsapp pozoruhodný materiál právě o těch očkovacích svinstvech – od amerického profesora, ani ne ruského, aby bylo jasno. Odpověděl jsem mu – všechno marný, všechno marnýovce to tak či tak označí za ruskou propagandu a Koudelka dodá přesvědčivé důkazy.

Kamarád to ovšem nevzdal a na můj pesimismus zareagoval vskutku geniálně: »Ale když lidem řekneš, že NEOČKOVAT SE znamená POMÁHAT UKRAJINĚ, někteří na to určitě uslyší.« To by zafungovat mohlo, i když Pfizer by z toho nejásal. Nicméně já bych to prubnul. Vymyslel jsem na margo toho i reklamní slogan – docela dobrej, že?

Víte, co je přepych?

Vakcinační nevpich.

Nenastavuj prdel ani jiný sval,

zdravý na Ukrajinu val.

Pavel Votruba

4 KOMENTÁŘE

    • Netušil jsem, že příspěvky tohoto autora mají za cíl „zvedat antikomunisty ze židlí“, protože iportál24 se mi zdá být určen spíše pro levicově smýšlející čtenáře, než pro antikomunisty. Příspěvek tohoto autora (a nejen tento jeho příspěvek) však podle mne sleduje jiný cíl: odradit levicově i jinak smýšlející čtenáře od tohoto portálu, nebo odradit alespoň ty, čtenáře, kteří mají schopnost kritického myšlení při posuzování informací. Na portálu přitom publikuje řada autorů znamenité poučné a neotřelé příspěvky, nejen „vtipná a nápaditá“ slovní poschodí vystanená na již stokrát v podobném duchu okomentovaných událostech či na doměnkách autora a nebo, jako například tento příspěvek, na evidentních a prokazatelných nesmyslech.

  1. Jestli je toto intelektuální elita mladých komunistů tak si snad ani nechci přestavit průměrného člena. Zbývá jen přáni nechť soudruh publikuje dál ať se všichni dozví co se dá svobodně šířit, skvrnou je jen fakt, že soudruh používá Whatsapp, jakoby snad nevěřil, že Ščot 2023 jej jistě plnohodnotně nahradí

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here