Home Názory O nehorázné sprostosti z Lausanne

O nehorázné sprostosti z Lausanne

»Mezinárodní olympijský výbor (MOV) doporučil mezinárodním sportovním federacím, aby umožnily návrat neutrálních ruských a běloruských sportovců do soutěží,« uvedl na tiskové konferenci po úterním jednání výkonné rady prezident MOV Thomas Bach. Na první pohled by se mohlo zdát, že aspoň někdo konečně přišel k rozumu, avšak podmínky, které by onen návrat měly doprovázet, jsou aspoň podle mě naprosto skandální a nebojím se ani slovního spojení – za hranou lidské důstojnosti.

Pominu-li rozsekání základní myšlenky olympismu na cucky (rovnoprávnost všech sportovců bez rasové, politickénáboženské diskriminace), což (to rozsekání) z níže uvedených doporučení výkonné rady MOV jasně plyne, za výraz neskonalé ubohosti vůči samotným ruským a běloruským sportovcům z čistě lidského nazírání považuji zejména body 1, 2 a 6b.

Zde je onen výtvor Mezinárodního olympijského výboru v celé své nádheře:

Doporučení výkonné rady MOV mezinárodním sportovním federacím týkající se ruských a běloruských sportovců:

1. Sportovci s ruským nebo běloruským pasem smějí soutěžit pouze jako neutrální.

2. Týmy sportovců s ruským nebo běloruským pasem nepřipadají v úvahu.

3. Sportovci, kteří aktivně podporují válku, nesmějí soutěžit.

4. Sportovci, kteří mají smlouvu s ruskou nebo běloruskou armádou nebo národními bezpečnostními agenturami, nesmějí soutěžit. Členové realizačních týmů, kteří mají smlouvu s ruskou nebo běloruskou armádou nebo národními bezpečnostními agenturami, se nesmějí účastnit.

5. Všichni tito neutrální sportovci musejí, stejně jako ostatní sportovci, vyhovět všem antidopingovým podmínkám, jež se na ně vztahují, a především těm, které jsou stanoveny v antidopingových pravidlech mezinárodních federací.

6. Sankce proti těm, kteří jsou zodpovědní za válku, tedy ruskému a běloruskému státu a vládám, musejí zůstat v platnosti:

a) Žádné mezinárodní sportovní akce organizované nebo podporované mezinárodními federacemi nebo národními olympijskými výbory v Rusku nebo Bělorusku.

b) Žádné vlajky, hymny, barvy nebo jiné identifikační znaky těchto zemí na sportovních akcích či shromážděních, včetně celého dějiště.

c) Žádný člen vlády či státní úředník Ruska a Běloruska nesmí být pozván či akreditován na sportovní akci či shromáždění. (Zdroj: www.olympics.com, novinky.cz.)

Byl-li bych na místě ruského a běloruského národního olympijského výboru, vzkázal bych do Lausanne (sídlo MOV) co nejhlasitější NE. Strčte si vaše beztak zkomercializované a zkorumpované (zejména co se kšeftu s financemi týká) olympijské hry za klobouk. Co si výkonná rada MOV nyní dovolila, to je genocida lidství jako takového.

Jako kdyby znásilněné ženě řekli: »Ok, ty špíno, můžeš mezi nás přijít, ale musíš si zakrýt tvář.« Rusko znásilňováno bylo a je po staletí. Teď se nebavím ani o jedné sovětské či ruské politické garnituře, která až na Stalina nějakým způsobem vesměs oddaně sloužila globalistům a svoji vlast zrazovala, ale o obyčejných Rusech, o ruské (sovětské) zemi jako takové. O běsnících Američanech a globalistech, nenasytně prahnoucích po ruském nerostném bohatství.

Však co jiného je současná snaha rozparcelovat Rusko, o čemž se nestydatě debatuje v Bruselu dokonce již na oficiální platformě? Zavléct nové mini státečky, vzniklé po rozsápání Ruska, pod kuratelu půjček Rothschildových bankovních domů a v momentě, kdy ony mini státečky nebudou ty půjčky schopny splácet, jakože schopny nebudou ani omylem, vzít si místo splátek nerostné bohatství. Drancovat Rusko jako po staletí drancovali Afriku. Jiný cíl všichni tihle Sorosové, Kissingerové, Rothschildové a spol. nemají, nikdy neměli a nikdy mít nebudou. Jen se jim teď jaksi hroutí, neboť do hry výrazněji a mohutněji než kdykoli jindy v minulosti vstupuje rusko-čínská kavalerie… Vážení, držte si klobouky, tohle bude jízda, kterou historie dosud nezažila.

Martin Kalous

5 KOMENTÁŘE

  1. Proč jsou vůbec zakazováni sportovci z Ruska a Běloruska? Spíš by měli být zakázáni ti, kdo podporují banderovskou diktaturu.

  2. Thomas Bach by měl být okamžitě odvolán z pozice prezidenta MOV. Je nehorázné povolit ruským sportovcům účast na OH. A to ani se zakrytým obličejem znásilněné ženy. Kalous jako obvykle pobavil.

    • Mně jako obvykle pobavil hlavně pan Brázda. A kdo kdy potrestal Američany a jejich vazaly z NATO zákazem startu na sportovních akcích po válce v Iráku nebo po bombardování Jugoslávie? Tady se musím autora zastat. A souhlasit!

Comments are closed.