Home Názory O Prigožinových pannách a Zelenského koksu

O Prigožinových pannách a Zelenského koksu

Bože, v jaké době to žijeme, táži se takto i navzdory tomu, že jsem ateista. Novinky.cz zveřejní informace o tom, že šéf Wagnerovců Jevgenij Prigožin je závislý na sexu s pannami a že pro tyto radovánky si v pronajatém pokoji jednoho petrohradského hotelu vydržoval jakýsi harém. Mají to dosvědčovat slova jedné z takových pannen. Pracovně se jmenuje Máša a rozpovídala se pro ruský server The Insider. Pokud máte apetýt na nechutnosti, přečtěte si celý text zde.

Nevím, zda to je pravda, neboť Mášino vyprávění umím sepsat také. Za deset minut bych neměl, co dělat… Nic průkazného ale vůči Prigožinovi neexistuje, aniž bych mu stranil. Ani mu novinky.cz neposkytly prostor k vyjádření, když už ho přes Mášu obvinily. Ale to bych žádal moc. Vyjádření protistrany se žádá v momentě vhodném, což tento není ani omylem.

Avšak tuto (ne)pravdu nezkoumám, neb k tomu nemám zdroje a jen Máša mi nestačí. Sorry. Jde mi o podstatu. Kromě nevyjádření Prigožina je totiž do nebe volající, s jakou investigativní rozkoší novinky.cz naši Mášu neMášu přetiskly. Rád bych tohle děvče poznal osobně. Zdali ona vůbec je?

Tak, to bychom měli dva momenty (nevyjádření Prigožina + ochotné Novinky) – tím třetím je dotaz. Když už Prigožin a panny, proč také ne Zelenskyj a kokain? Alternativa v posledních týdnech přináší pozoruhodné souvislosti, podle níž dodává britská MI6 ukrajinskému prezidentu za zradu právě tuto jeho oblíbenou drogu, bez které prý už nedá ani ránu. Principiálně by šlo úplně o totéž – Mášu s Prigožinem nikdo z nás neviděl, stejně jako ukrajinského tragikomika sjíždět koks. Přesto má na podkladě odprezentovaných důkazů a argumentů mnohem blíže k pravdě právě ten kokain novodobého světového diktátora.

Jenže, jenže – prioritně jde o dehonestaci Prigožina, což se v diskusi pod komentářem zdařilo náramně. Slepí a hluší řádí jak černá ruka. A kdyby náááhodou nějaký odvážlivec napsal o Zelenského zálibě v koksu, minulo by se to účinkem. Už jsem před časem v jiné debatě četl soucitná a chápající slova českých občanů, že se vlastně ani není čemu divit, když v tom Volodymyr jede, protože takový tlak, jemuž je vystaven, se prostě bez drogy zvládnout nedá… Takže vše ok. Končit mě napadá mým oblíbeným… a takhle to je se vším.

Robert Fish

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here