Home Názory Odmítám přijmout byť jen jediného migranta!

Odmítám přijmout byť jen jediného migranta!

Pan europoslanec Zdechovský nám oznámil, že příliv migrantů do Evropy rapidně roste a že jich budeme muset v rámci povinné solidarity přijmout mnohem víc než původně plánovaných 30 000 ročně a že se bude muset zvýšiti výše »odpustku« za jednoho nepřijatého migranta, kterou pan Rakušan se svými eurohujerskými kumpány odsouhlasil v částce 20 000 eur.

Mám k tomu hned 3 poznámky:

1) Když vám teče voda střechou do baráku, tak nemá smysl ji z jedné místnosti rozprostírat do pěti dalších. Nejprve musíte opravit tu díru. Jinými slovy – prioritně je třeba zastavit masový migrační business do Evropy. Jinak nám ti inženýři a doktoři z Afriky zaplaví dříve či později všechny státy, které se na starém kontinentě nacházejí, včetně České republiky.

2) Odmítám platit za chybnou migrační politiku Angely Merkelové. Česká republika by měla jasně deklarovat, že v žádném případě nebude akceptovat snahu rozložit odpovědnost za německé chyby na celou Evropu. Byla to právě Frau Merkel, která prohlašovala »Wir schaffen das!« Takže je teď čistě na Německu, aby tomuto svému závazku dostálo. Otevřeně říkám, že odmítám přijmout byť jen jediného migranta.

3) Musíme udělat vše, co je v našich silách, abychom Českou republiku uchránili před obrovským bezpečnostním rizikem, které s sebou masivní muslimská migrace nese. Nechci, aby to u nás vypadalo jako ve Francii, Německu či Švédsku.

Jak už jsem opakoval mnohokrát – Česká republika nesmí patřit na západ. A nesmí patřit ani na východ.

Česká republika má pevné místo v srdci Evropy. Pojďme spojit síly se Slovenskem, Rakouskem, Maďarskem či Srbskem a budujme vlastní středoevropskou identitu. Jsem si jist, že pokud se nám to podaří, tak během pár let se bude jednat o nejbezpečnější a nejvíce prosperující část celého evropského kontinentu.

A pan Zdechovský ať si jde laskavě přerozdělovat migranty jinam.

Jindřich Rajchl, předseda PRO

5 KOMENTÁŘE

 1. Podle mne spolek PRO vznikl aby rozředil-oslabil ty,kteří by mohli , ve volbách, vyvolat a uplatnit odpor proti současné většině stran v parlamentu a t.zv. vládě. Pan „svaty_vaclav“ má úplnou pravdu.
  —Kaddafi (a jeho vláda) podporoval státy v Africe – tamním vládám pomáhal organizovat státy tak aby život v nic byl stabilní a přjjatelný. Dodával tam zdarma nebo za velmi nízké ceny zemědělské stroje, budoval závlahy a zařízení pro jímání vody, budoval silnice, zdravotní střediska a nemocnice, stavěl a provozoval školy. Pokud někdo potřeboval léčení v zahraničí, měl zajištěno toto léčení zadarmo. Pokud chtěl někdo studovat v zahraničí, dostal stipendium. Tohle financova z příjmů za ropu a plyn.
  Sarkozy a někteří kapitalisté, na podnět někoho o kom se neodvažuji napsat, poslal do Libye armádu aby loupila,mrzačila a vyvražďovala Libyjce, Libyjky a libyjské děti, aby zavraždili Kaddafiho ,
  Vraždou Kaddafiho začal útěk lidí z Afriky. Pokud někteří kapitalisté z Evropy nevstoupili do Libye, nevstoupili lidé z Afriky do Evropy

 2. Tady je až taková „demokracie“, že občané mohou ve volbách rozhodovat jen o zcela podružných záležitostech. To důležité je nadekretováno ze zahraničí.

 3. Populistické prohlášení, ale žvaní hlouposti. To není správné ani reálné. Jsou situace, kdy nelze zaujímat takovéto extrémní postoje. Uvážlivost …

 4. Nevidím rozdíl mezi spolkem PRO a Fialou a Rychetského Pětikoalicí. V čem že má být spolek PRO lepší než Fiala a Rychetského Pětikoalice a Pavel?
  Včera tady byl rozhovor s místopředsedou PRO, který mluvil jako Fiala a Rychetského Pětikoalice a Pavel.
  Spolek PRO je nevolitelný, i kdyby měl sebelíbivější některé svoje proklamace.

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here