Orbán? Tak by měl jednat sebevědomý lídr usilující o mír

Miroslava Němcová se na svém profilu rozohnila, když napsala, že si Putin udělal z Orbána svůj hadr a že jeho hanbu stejně nesmyl a nesmyje ani tu svoji.

Já bych rád usvědčené zlodějce rohlíků vzkázal, že Orbán byl nejen v Moskvě, ale i v Kyjevě a jednal jak se Zelenským, tak s Putinem jako rovný s rovným. Přesně tak, jak má sebevědomý lídr usilující o mír v Evropě jednat.

Pokud si skutečně někdo dělá z někoho hadr, tak je to Washington a Brusel z Fialy, Černochové a z celé naší vlády, která je na rozdíl od Orbána jen partou servilně se krčících lokajů poslušně plnící pokyny svých pánů.

Tudíž bych chtěl paní Němcové vzkázat jediné – propásla jste příležitost mlčet.

Jindřich Rajchl, předseda PRO

Související články

6 KOMENTÁŘŮ

 1. Brázda zase kecal, jak jinak uctívač Fialy a Rychetského Pětikoalice a Pavla.

  ⚡️Při dnešním ranním útoku na Kyjev zasáhla neznámá střela budovu dětské nemocnice. Ukrajinská média přispěchala okamžitě obvinit ruskou armádu.

  Na základě výsledků rozboru videosnímků lze předpokládat, že největší podobnost s raketou, která zasáhla budovu nemocnice, má americká protiletadlová střela PAC-3 MSE ze systému protivzdušné obrany Patriot.

  Navíc ze záběrů lze usoudit, že raketa dorazila z východního směru.

  @genshtab24

 2. ❗️🇷🇺Celkové ztráty ukrajinských jednotek za den činí 1 940 vojáků, vyplývá ze zprávy ruského ministerstva obrany. Mezi zničenou technikou je další tank Abrams.

  Ruské jednotky zničily tři odpalovací zařízení HIMARS a až 10 zahraničních specialistů, kteří je obsluhovali, uvedlo ruské ministerstvo obrany.

  Sledujte @neCT24  | 42TČen

 3. Jako příspěvek k tomu míru, nechala ta východní sketa, která si minulý týden podávala ruku s Orbánem vybombardovat největší ukrajinskou dětskou nemocnici – minimálně 5 mrtvých dětí. Stydím se za zdejší proruskou chátru, která toto schvaluje.

  • Brázda, když už mluvíš o mrtvých tak mi vysvětli miliony mrtvých a 2. světovou válku, kterou má na svědomí německý kapitalismus ve formě fašismu s podporou Západu? Vysvětli mi Brázda všechny mrtvé, které zavraždil kapitalismus 1. světovou válkou počínaje a vražděním USA teď v Jemenu konče.
   Proč Brázda nic neříkáš o dětských ruských obětech, které jsou zabíjeny českými raketomety RM-70 Vampire na Ukrajině a v Rusku, které ukrajinským nacistům dodává Fiala a Rychetského Pětikoalice a Pavel. Brázda, vy čeští demokrati, jinak pronacistický ksindl, v tom máte jasno, a víte co je na Ukrajině správné a co ne.

 4. Pamatuji si, jak v roce 2008 při jednání parlamentu v den výročí napadení a bombardování Jugoslávie armádami NATO vyzval poslanec za ČSSD Foldyna přítomné poslance v jednacím sále, aby povstáním a minutou ticha uctili zabité Jugoslávce při útocích NATO. Poslanci povstali, ale ministr poslanec Schwarzenberg zůstal sedět a dělal že spí; předsedkyně parlamentu Němcová z ODS utíkala jako o život ze sálu a za ní zdrhala poslankyně Talmanová z ODS, aby nemusely uctít jugoslávské oběti bombardování Jugoslávie armádami NATO. Takto se choval válečný štváč s rukama od jugoslávské krve Schwarzenberg a poslankyně ODS Němcová a Talmanová.

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy