OSTRÁ TYGŘÍ STŘEDA DAVIDA PLOCE: Do pekla s NATO?!

Červencové setkání mírumilovné aliance s ohledem na válkychtivé západní choutky doprovází pachuť strachu a smrti. Opět úřadují zrůdy toužící po dobytí nedobytného a věčné moci. A jsem přesvědčen, že ti rádoby zachránci světa, stejně tak jako jejich šílení předchůdci Napoleon s Hitlerem, dostanou, co si zaslouží. Jen bych si moc přál, aby na tu jejich odpornou touhu po věčné nadvládě nad světem nedopláceli lidé, kteří si váží nejcennějšího daru, který nám byl dán, daru života.

Proč je zde vlastně NATO? Pro mír? Na to zapomeňte! Vzniklo po druhé světové válce jako nástroj západní moci. A Západu, jak víme, nejde o mír, ale jen o prosazování svých zájmů. Jak funguje severoatlantická aliance míru? Přijme poslušné, předem ke svým účelům vybrané zájemce o členství, a pak již jen pohodlně prosperuje z jejich podřízenosti. Členské státy jsou zavázané platit procenty HDP ročně na zbrojení. V našem případě jsou to jen pouhá 2 % HDP, ale proč se tím zabývat. Na zbrojení bude vždy, i kdyby na chleba nebylo. Seberme třeba důchodcům, abychom dle rozkazu živili válečnou hydru.

Vystrašit a vyfakturovat! Jak prosté. Ovečkám vnutí nepřítele a tím i svoji nepostradatelnost. Však oni ještě rádi budou platit, protože ti nejlépe vycvičeni k poslušnosti se musí mít mnohem lépe, než ti, kteří je živí. Naši vrchní klauni tedy opět odletěli na summit NATO, tentokrát přímo do hnízda těch největších válečníků, do samotného Washingtonu. Co dobrého nebo spíše špatného vzejde ze setkání válečných štváčů, kteří snad již pochopili, že se jim jejich vysněný světový řád hroutí? Plány na zničení Ruska zatím nefungují, protože sankce byly k ničemu, ba naopak Rusko prosperuje a bude prosperovat. Skloní válkychtivci hlavy a ustoupí, nebo nás čeká další šílený světový konflikt?

Těm, kteří stále ještě nepochopili, že NATO není zárukou míru, připomínám, že vyhrožování mobilizací v případě války s Ruskem jsme již z některých vycvičených úst slyšeli. A proč bychom měli umírat? Pro členství v NATO, za které platíme? Hlavně ať mi nikdo neříká, že jsme součástí silného uskupení (řetězu). Jak silného se ptám? Tak silného, jak silný je jeho nejslabší článek? Fajn, ale který je ten nejslabší článek? Španělští vojáci měnící si pohlaví na ženské, aby dosáhli na vyšší příjmy? A nejsilnější článek? Senilní loutka, která se představuje jako svoje manželka, nebo je hrdá na to, že je první černošskou ženou v prezidentské kanceláři? Ostuda a nikoli respekt, to je NATO!

Blíží se doba velkého probuzení. Sen o tom, že je zde někdo, kdo se stará o náš bezpečný život, se rozplývá. Něco je špatně ve světě, ve kterém posloucháme jen o hrozbách. Něco je špatně ve světě, ze kterého se slovo mír začíná vytrácet. Něco je špatně ve světě, ve kterém musíme platit za ochranu, která nefunguje. Nebo si snad někdo stále ještě myslí, že NATO nám pomáhá a chrání nás? Zatím nás jen přibližuje k totálnímu střetu dvou světů, ale ne k míru. A tak se ptám, pošleme NATO do pekla, nebo půjdeme do pekla s NATO?

David Tygr Ploc, předseda strany DOMOV

Související články

3 KOMENTÁŘŮ

  1. Lipavský dělá ostudu naší republice.
    😡 Jan Lipavský si včera předvolal ruského velvyslance v souvislosti s událostmi kolem dětské nemocnice v Kyjevě. Ruské velvyslanectví v Praze zareagovalo na předvolání a postěžovalo si, že na českém ministerstvu zahraničí odmítli vyslechnout verzi RF.

    „Jak je v posledních letech zvykem, české ministerstvo zahraničí nevyslyšelo postoj ruské strany. Přesto A. V. Zmejevskij předal J. Marianovi texty prohlášení ruského ministerstva obrany z 8. července a komentář oficiálního zástupce ruského ministerstva zahraničních věcí z 9. července, která vyvrací obvinění kyjevského režimu a jeho spojenců vůči naší zemi ze záměrných útoků na ukrajinské civilní cíle,“ píše ruské velvyslanectví ve své zprávě.

    „Připravenost současné oficiální Prahy stát se hlásnou troubou protiruských narativů Kyjeva a jeho západních sponzorů není překvapivá, nicméně chování vedení českého ministerstva zahraničí, které odmítá reagovat na velvyslance cizího státu, nezapadá do zavedené diplomatické praxe a překračuje meze slušnosti,“ dodává ruské velvyslanectví.

  2. NATO je agresivní zločinecký gang a zločinné spolčení evropských států a USA, jehož součástí je zločinecká agresivní ČR. Je třeba tento gang opustit, aby se ČR přestala účastnit jeho zločinů.

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy