OSTRÁ TYGŘÍ STŘEDA: Babiš nebo Pavel aneb Život nebo smrt?!

Po prvním kole prezidentských voleb, můžeme dle předpokladů očekávat volbu mezi dvěma agenty, soudruhy, ale i velmi kontroverzními kandidáty. A hned úvodem je nutné si položit otázku klasika, »Být či nebýt aneb Žít či nežít? Ano, to je oč tu běží.« Připomínám, že jsem se již několikrát vyjádřil kriticky k osobě pana Babiše a nemohu zapomenout na covidovou diktaturu, ale dnes budu apelovat právě na jedinou možnost, která nám dá alespoň naději na přežití, NA ZVOLENÍ BABIŠE…

Nejprve ale musím připomenout těm, kterým stále nedochází, jak nebezpečnou hru s námi soudruzi z EU a USA hrají, kam se řítíme. Bruselský poskok Fiala nám říká, že jsme ve válce. NE, NEJSME VE VÁLCE! Jsme omezováni snižováním životní úrovně. Česká ekonomika míří do pekel a mnoho lidí má a bude mít existenční potíže. To však naši vládu nezajímá. Co ji zajímá, je slepá podpora Ukrajiny v čele s chodící teplákovou soupravou. V této podpoře jsme nejlepší na světě! Válku hlásá celá vláda a pravda je taková, že tato vláda bohužel skutečně válčí. Válčí s českým národem. A proč to dělá? No samozřejmě s cílem nás do té války zatáhnout, přesně tak, jak to chtějí někde jinde. A tady ještě opět pro ty, co o tom neuvažují tak dlouho jako já, připomínám, že konflikt na Ukrajině je velmi výhodný pro strýčka Sama, který jej z dálky podporuje, protože EU je ekonomickým konkurentem Spojených válečných států.

Pětihloupost, která nedělá nic pro české lidi, ovládá většinou obě komory Parlamentu. K absolutní moci jí již schází pouze poslední potřebná část moci výkonné – prezident. Pokud bude zvolen agent Pavel, kruh totality se uzavře! Těm, co nepochopili, sděluji, aby zapomněli na skutečnost, že náš prezident je údajně pouze formální funkce. Ano, navrhuje vláda, schvaluje Parlament, ale prezident podepisuje! A ptám se. Kdopak jmenuje soudce a zejména předsedu Ústavního soudu? A tedy je tak schopen ovlivnit moc soudní? Výklad práva nám tak bude dávat velmi nejasné vyhlídky do budoucna. Prezident je vrchním velitelem ozbrojených sil! A je to právě prezident, kdo bude podepisovat mobilizaci! Mnoho lidí se naivně domnívá, že nic takového nám nehrozí. OMYL! Přesně o to jim jde.

Opravdu se někdo domnívá, že válkychtivý kariérista Pavel bude dělat vše pro mír? Nebo spíše využije svoje kontakty a bude dělat, co dělá každá postava, která strávila život v uniformě a vnímá svět přes zelené brýle? A kdo bude koho úkolovat? Kdo zastaví vysoce postaveného sluhu aliance, která není zárukou míru, ale války? Co chcete od člověka, který v prezidentské debatě prohlásil, že svoboda není absolutní, že je třeba bojovat proti dezinformátorům? Tedy proti jinému názoru, než se hodí vládě. Pávek hlasitě říká, že chce totalitu, chce euro, manželství stejnopohlavních párů a jiné nesmyly. Chce zbrojit a podporovat Ukrajinu až do konce! Tohle chcete? Tato figurka je zárukou totality, války a smrti.

Je smutné, že televize neobjektivně potlačuje zdravé myšlení, a mnoho lidí stále ještě po tom všem, co předvádí vláda, nic nepochopilo. A tak prosím zkuste najít někde hluboko uvnitř pud sebezáchovy. Ještě je čas to zastavit a zvolit jejich nepřítele. Někoho, koho se bojí a nesnáší ho. Někoho, kdo má jiné než válečné kontakty. Někoho, kdo si nenechá zničit svůj byznys. Babiš prohlásil, že by inicioval jednání o míru, čemuž jeho kritici nemusí věřit, ale je to šance. Mladí a nezkušení, kteří jsou nejvíce ovlivněni lživými médii, se asi již nemohou dočkat, až odjedou bojovat do války, ve které máme být jen další nastrčenou obětí. Ale pozor, chlapci a děvčata, nejde o videohru, ale o realitu, ve které hraje hlavní roli smrt.

A co bude, až zbyde z České republiky jen malinko z toho, čím jsme bývali před příchodem comedy bandu SPOLU? Čím zaplatíme své dluhy, kde vezmeme jídlo, které ale Babiš na rozdíl od Pavla na svých polích pěstuje? Nebude to náhodou ten správný okamžik k otevření otázky Benešových dekretů? Vždyť přece hladový člověk odsouhlasí cokoliv. A ještě k těm, kteří rezignovali na jakoukoli volbu. Což teď navrhuje i SPD. Ničemu nevěříte, nejste schopni bojovat o naději, ale neberte ji druhým! Tím, že odrazujete druhé, jen zvyšujte šance na zvolení Pavla, a tedy vám asi možnost války tolik nevadí. A toho si musí být Tomio a celá SPD jasně vědoma. Proto už dnes říkám, že domněnka o řízené opozici dnes dostává jasné potvrzení. Voliči pětihlouposti jsou naučení a poslušní, a proto mají své hlasy vždy jisté. Volba je jasná. Pokud bude zvolen Pavel, nastane peklo. S Babišem je možnost, že nebude tak horké. Apeluji na matky a otce svých synů a dcer. Neposílejte své děti zvolením Pavla do války! Jsme zde pro život, ne pro válku!

A proto i přesto, že srdce říká něco jiného, musím volit rozumem. Nechci válku, chci mír, chci život. Volím Babiše.

David Tygr Ploc, předseda strany DOMOV

Související články

3 KOMENTÁŘŮ

  1. .Miloš Zeman kdysi řekl, že 1/3 populace je debilní, 1/3 alkoholici a zbytek je jakž takž normální. Ty první 2/3 se ovšem díky svému nevalnému intelektu poměrně snadno stávají obětí dezinformací. Například mohou uvěřit, že Babiš na svých polích pěstuje monopolně klíčové komodity jako , chlebové obilí, brambory, cukrovku, kukuřici, vojtěšku, jetel pro živočišnou výrobu o chmelu a sladovém ječmeni nemluvě. Babišovi je jistě cizí pěstovat nějaké komerční plodiny třeba přísady do pohonných hmot jako řepku a podobně. Právě kvůli těmto lidem je třeba důsledně bojovat proti dezinformacím. Diskutovat s lidmi vašeho ražení o riziku globálního konfliktu členských zemí NATO s Ruskem je ztráta času, vlastnictví jaderných zbraní na obou stranách jeho riziko minimalizuje. Příští sobotu okolo čtvrté hodiny, možná i dříve budeme znát jméno čtvrtého prezidenta samostatné České republiky, kdo nepatří k oněm výše zmíněným 2/3 populace ví , že otázkou je pouze skóre , kterým Pavel zvítězí. K dalšímu vývoji lze pouze konstatovat, že Babišova kandidatura, byla v zásadě jeho politickou derniérou a hnutí ANO, jehož je majitelem, čeká vnitřní pnutí. Celospolečensky užitečné by bylo pokud se část hnutí od liberálních pozic vychýlí ze středu mírně nalevo. Při očekávaném návratu ČSSD (na rozdíl od totálně odepsané KSČM) zpět do parlamentních lavic a při poklesu hlasů SPD, ke kterému již minule došlo ,by mohlo vzniknou opoziční uskupení, které nebude žvanit o „dolních deseti milionech“, ale něco pro ně udělá.

    • Je to tak, ti s nevalným intelektem se snadno stávají obětí propagandy a dezinformací, proto taky pravice (která zastupuje zájmy „horních“ deseti tisíc) celkem pravidelně získává kolem poloviny voličů. Ovšem mnoho lidí už přestává hlavním dezinformačním kanálům, tedy ČT a Seznamu, bezelstně věřit. Režimní propagandisté to totiž už přehánějí, přepalují, srší z nich nenávist. Snaží se obhájit, co obhájit nelze, dělají z bílé černou a naopak. Fialův režim na to musí reagovat – utahováním šroubů, cenzurou, pošlapáváním lidských práv, politickými procesy. Ale nás stejně nezastraší, bývali tu jinačí přeborníci, kterým se to taky nepodařilo. A jejich pohrobci dopadnou stejně.

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy