Home Názory OSTRÁ TYGŘÍ STŘEDA DAVIDA PLOCE: Běž domů, Volodymyre!

OSTRÁ TYGŘÍ STŘEDA DAVIDA PLOCE: Běž domů, Volodymyre!

FOTO - archiv Davida Tygra Ploce

Dnešní tygří středa opět nebude veselá, protože zatím díky naší vládě nemáme důvody k dobré náladě. Dalším nepochopitelným excesem, který vyvolal spoustu otázek a pochybností, je schválení výcviku cizího vojáka na našem území. Vláda si vymyslela a Parlament schválil. Ale tak jednoduše se k tomu rozhodně český národ nebude stavět. Dnes se tedy budu hodně ptát…

Nejprve si musíme připomenout, že ačkoli jsou slyšet velmi hlasité postoje o nutnosti jednání a ukončení ukrajinského konfliktu, náš skvělý comedy band SPOLU chce i nadále válčit a ohrožovat občany České republiky. Naprosto protičeským rozhodnutím je realizace výcviku ukrajinských vojáků na našem území. A ptám se tedy, kdo cvičil ukrajinské vojáky dosud a proč je najednou nutnost provádět výcvik v naší zemi? Nestačilo statisícové obsazení české republiky a ekonomická ztráta, kterou způsobila fialová vláda nezodpovědným a hloupým podporováním Ukrajiny, které odsuzuje stále víc občanů ČR? Fiala a spol. by určitě vylhali několik verzí, ale faktem je, že svými kroky likvidují Českou republiku a její lid. Opět další podpora hadrníkova konfliktu, který by nás vůbec neměl zajímat. V Evropě jsme díky pětikolce považováni za největší hlupáky, protože utrácíme pro cizí a vlastní lid likvidujeme s obrovským nadšením.

Český občan se ovlivněn špatnými zkušenostmi s ukrajinskými »uprchlíky« a složitou ekonomickou situací ptá a bude ptát – proč jsou zde? Předpokládám, že jejich výcvik probíhal mnoho let v režii USA a najednou, kde se vzal, tu se vzal, další nápad jak vtáhnout Českou republiku do války.  A dále se ptám, nebylo to náhodou domluveno na výletě comedy bandu v Kyjevě? Český občan pochopil, že SPOLU nás likvidují a za tím směšným počinem logicky nevidí nic dobrého. Vzrůstající napětí způsobené zoufalou ekonomickou situací, kterou zapříčinila Fialova vláda, nikoli Putin, vyvolává obavy z přítomnosti cizích vojáků na našem území. Nejsou zde náhodou proto, aby dohlíželi na lid, který se snad již brzy ve velkém počtu postaví proti likvidační vládní politice?

A musíme se i zamyslet nad informacemi, které vypovídají o přítomnosti ukrajinských vojáků ve vojenském prostoru v Libavé ještě před schválením jejich výcviku Parlamentem. Šlo o další vystoupení comedy bandu SPOLU? Pokud zde skutečně byli ještě před odsouhlasením, je zřejmé, že současné složení Parlamentu nemá a nebude mít nikdy vůči občanům žádnou zodpovědnost. Pouze nekonečné hry, kterými se většina z našich parlamentních zaměstnanců možná i dobře zabaví.

Lidé se ale nebaví! Bojí se a jsou právem naštvaní. Obávají se budoucnosti a vláda si klidně utratí další »pouhou« miliardu za výcvik vojáků, který asi nebyl schopen zajistit na svém území komediant v teplákách. Tohle opravdu nepotřebujeme a nechceme! Nechceme válku a ani přítomnost cizích vojsk v České republice! Chceme mír! Běž domů Volodimire, a vezmi si sebou comedy band SPOLU a už se nikdy nevracejte!

David Tygr Ploc, předseda strany DOMOV

Předchozí článekČeskem projede TGV, bude se testovat na Kolínsku
Další článekHradecká firma Argun očekává letos kvůli ekonomické krizi výrazný propad tržeb

7 KOMENTÁŘE

  1. Úvaha o tom, zda ukrajinští vojáci, cvičící na Libavé zde náhodou nejsou proto, “ aby dohlíželi na lid, který se snad již brzy ve velkém počtu postaví proti likvidační vládní politice“ svědčí o velikosti ducha našeho milého Tygra Ploce…

  2. Je škoda, že Plocův relativně nízký věk mu neumožnil zapojit se do tvrdého boje proti konání prezenční vojenské služby příslušníků CA na území ČSSR v letech 1968 – 1991. Být více takovýchto Ploců a dalších flastenců nebylo by potřeba téměř dodnes od munice čistit kilometry čtvereční po jejich výcviku euroasijských inteligentů….

    • Přítomnost spojenecké Sovětské armády byla nutná, aby nám pomohla odstrašit agresory ze zločineckého Severoatlantického paktu.

  3. Proruská onuce se skromnosti sobě vlastní zapomněla říci, jací že to vojáci jsou zde cvičeni. Tak tedy je to zdravotní služba, chemici, ženisté a podpora logistiky. Tedy vojenské jednotky, které primárně nemají v popisu práce střelbu na protivníka. U nás vycvičení vojáci tak budou ve své vlasti zachraňovat životy svých spoluobčanů ohrožovaných ruským agresorem. Nechápat a odsuzovat tuto skutečnost může pouze idiot. Nehledě na to, že výcvik uhradí EU.

    • Jistě, stejně psala režimní propaganda o amerických okupantech v Afghánistánu, že tam prý „staví školy a nemocnice a hloubí studny“.

Comments are closed.