OSTRÁ TYGŘÍ STŘEDA DAVIDA PLOCE: Chceme tady Českou, nebo ukrajinskou poštu?

O kvalitách Comedy bandu SPOLU již nepochybuje jen menší dosud neprobuzená skupina občanů. Nebudu dnes ztrácet čas opakovaným vysvětlováním o aroganci, lhaní či neschopnosti těchto klaunů. Co mě ale zajímá, je další destrukční činnost těchto nechvalně známých šašků. Tentokrát si vybrali naši Českou poštu…

Problém naší pošty se neobjevil náhle, řekněme překvapivě, ale všechny vlády si uvědomovaly její strategický význam. Ostatně i sám ministr Rakušan při svém nástupu mluvil o tom, jak dokáže se svými odborníky problémy pošty vyřešit. A proto si dosadil do dozorčí rady České pošty své lidi. Měl tedy dost času na řešení její špatné ekonomické situace. Tak, jak je ale již zvykem těchto komediantů, dosazení kamarádi nic neudělali, jen si řešili své kšeftíky a za vše zase může Babiš. Víc než rok Rakušanovi lidé v dozorčí radě brali dobré platy, přihrávali kšeftíky svým kamarádům v reklamních agenturách a neziskovkách a čekali na zázrak. Ne, ti opravdu nebyli od Babiše, skoro si myslím, že na ten zázrak pro sebe dosáhli. Vždyť kde více si přijít k dalším penězům, než při prodeji zrekonstruovaných a často na lukrativních místech postavených státních budovách.

A tak se ptám, také vám vše, co se děje kolem naší České pošty, připadá jako prosté likvidování všeho, co má v naší zemi nějakou hodnotu? Zrušení poboček, které byly vybrány, povede k dalšímu prodeji majetku státního podniku, protože se budou prodávat nemovitosti a zase budeme mít něčeho trochu méně. A další dotaz je jasný, máme věřit tomu, že chtějí Českou poštu zachránit? Nebo ji chtějí zlikvidovat? Dospělý a svéprávný člověk již nemůže věřit ničemu z produkce pětihlouposti. A o co tedy jde?

Možností je několik. Někdo se možná rozhodl, že s Českou poštou se do budoucna prostě nebude počítat. A možná, že ani s Českou republikou. Další potřeby teplákové soupravy nebudou již brzy zřejmě důležité, vzhledem k rusko-čínské spolupráci, po jejímž zveřejnění začala i ministryně války mluvit o míru. Neměla by vláda dělat maximum pro záchranu všeho, co má v naší zemi nějakou hodnotu? Obavy o naši budoucnost jsou viditelné na každém kroku. A informace o tom, že u nás budou za této situace fungovat i ukrajinské firmy, na klidu nepřidá

A zde mám několik otázek. Souvisí neschopnost ministra vnitra a vedení České pošty s výše uvedenou informací? A jak je možné, že země tak strašně zasažená válkou, která by se měla starat o vše potřebné, co souvisí s válkou, umožní svým firmám vytvářet konkurenční prostředí v zemích, které jí během války nejvíce pomáhají??? Není ten správný čas přestat se zabývat Ukrajinou a začít řešit především české zájmy? Rozhodně ano, ale s pětidemoličními komedianty to nepůjde.

NESPOKOJENÍ mlčet nebudou. Na našich stránkách je petice proti likvidaci poboček naší pošty. Dále se neváhejte obracet na své podřízené zastupitele a sdělte jim svůj nesouhlas s rušením vaší pobočky. Nenechme toto divadlo dohrát špatné klauny až do konce, který bude znamenat, že návštěva pošty bude výletem, na který si budete potřebovat vzít dovolenou…

David Tygr Ploc, předseda strany DOMOV, zakládající člen spolku NESPOKOJENÍ

Související články

4 KOMENTÁŘŮ

 1. Tato vláda pracuje jen pro bohaté, pro horních deset tisíc, přestože ji zvolili lidé s holými zadnicemi.
  Tato vláda národní zkázy nám ještě ukáže zač je toho loket, a zvláště to ukáže svým hloupým voličům, kteří uvěřili lháři Fialovi a jeho kamarile.

 2. .Česká pošta je zářným dokladem, jak státní podniky neumí hospodařit. Před 15 lety měla pošta vše – budovy, auta, spoustu zaměstnanců a monopol na listovní a hlavně balíkové služby. Listovní služby díky technologiím končí, ty balíkové jim díky své neschopnosti přebrali soukromníci. Tak co poště zbylo. Vydávání dávek našim snědým spoluobčanům a důchodů starodůchodcům. Pokud by se pošta ve své kamenné podobě úplně zrušila a nahradila nějakou pojízdnou formou, byla by ta služba mnohokrát levnější a nakonec by byli spokojeni i ti, kteří ji snad ještě využívají.
  Jsem také důchodce a poštu potřebuji jen k přebírání úředních zásilek. A k tomu mě nutí stát. Vyřeší to datové schránky.
  Házet dnešní problém pošty na dnešní vládu, může jen nezodpovědný populista nejhrubšího zrna. Vláda měla být naopak v rušení poboček daleko razantnější. Z toho ji viním já.
  .

  • ………. Brázdovy bláboly 🤣 ……….
   Brázda, ty jsi tak uvědomělý, ty určitě schvaluješ, že ti Fiala ukradl sedm tisíc korun důchodu. Jsi exemplář, který miluje protinárodní vládu národní zkázy. Takové hloupé jako je Brázda tento Fialův režim potřebuje a vítá.

  • Pravice se snaží úmyslně špatným hospodařením “dokázat, že stát je nejhorší vlastník”, aby si pak mohla náš národní majetek rozkrást. Až se to obrátí, měla by být proto celá rozprivatizace zrušena.

   Např. v Singapuru ovládá stát většinu ekonomiky, však se taky jedná o jednu z nejchudších zemí na světě. 😛

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy